Csevegő

DeletedUser18618

Vendég
Az itt kolbászoló trolloknak ajánlom a figyelmébe aldaron papa szép leütését!
Szellemes, frappáns, zsigerből, semmi erőlködés...
Tényleg ott van!
 

DeletedUser18465

Vendég
De most lépek, jó regény írást discó ! Egyem a khs tudásod zabkásával.
 

DeletedUser18816

Vendég
300-an vagyunk, Spártaiak vagyunk, szted poénból ez a nevünk ? Gondolkozz mááááá, mint mondtam véletlenül kerültetek bele, mellesleg nem is NC vagytok, nem is értem miért hiszed azt Ti vagytok :(
És mindannyian tudjuk,hogy mi lett a 300 spártaival :D
 

DeletedUser18796

Vendég
Ki a jó francot érdekel, hogy te ki vagy? Senkit, mert egy kis senki vagy, aki nyelvcsapásokkal teper itt!
Lécci, hagyj lógva! Ne kiabálj ki a tömegből, mond ki vagy? Csőcselék? Te vagy a nép hangja?
Mit akarsz? Lenni valaki? Az én vállaim erősek, d légyszi, ne azon kapaszkodj fel, keress magadnak egy spártás hátsót és tudod, teperj!

Mi az Disco,gyilkol az ideg,mi? Jaaj nem bírsz magaddal.
Megkérded ki vagyok. Igen,tisztában vagyok vele,hogy a kérdésed költői volt,amit ki is hangsúlyoztál,mert amúgy sajna nem jött át. Sebaj,én tök nyugodtan leírtam,de úgy látom nem volt világos.
Én értem hogy egy összetett szó,de na.Most megpróbálom úgy leírni a saját szavaimmal,hogy az is megértse akinek nincs doktori címe. A hidrohenger az a személy aki akaratlanul és tudatán kívül teszi idegessé Discot. Ahogy Aldaron írta Spárta gyártmány,direkt a te kedvedért!:)
Csőcselék nem vagyok,de azért ne hízelegj ennyire,mert elcsöppenek. Tudod,az az a jelenség mikor a hidraulikus munkahenger egyik tömítése nem jól zár,és kifolyik a hidraulika olaj.
Nép hangja?:D Max hidrohenger magyar hangja.
Mit akarok? Hát popcornt már vettem mert alakul a buli,de egy sörrel ha megkínálnál az mindennél jobban esne. De ne valami meleg radlerrel kínálj légy oly nedves.
Lenni valaki? Én vagyok az,a hidrohenger,nem ismersz meg? Igaz,szerinted még semmit nem csináltam,és csak egy kis löketű munkahenger vagyok (l/D<1).

Van spártás hátsóm,nyugi. Ha a játékon belül írtam volna először,akkor is így lekezeltél volna?:))


Eredetiek legyetek, s ne majmoljatok másokat!

Egyébként köszönöm a videóban sok jó harcos nevét láttam, de az a múlt!
Ezen a szerveren nem csináltatok semmit! Komolyan mondom, hogy semmit!
Kiírtok minket ellenfélnek? Meg a féleszűeket?

Most komolyan beszélgessünk már el ezen.
Szóval van 20 fő játékos, akiknk többsége(velem együtt persze), még a vert mezőnybe se nagyon fér be féltávon! Egy-két faluval szaladgálunk, tudod olyan térdnadrágban, mikor ti már a szakállaitokat borotváljátok kopaszra.
Mi vagyunk azok, akik 4-5 klánnyi játékosnak(Azt hiszem nm mondok sokat, ha min. 200 főre taksálom a spártát) megpróbáltatást okoztunk? Ne vicceljetek már, hol volt ebben a játék? A külsőn lehet fejfájást okoztam, de a játékban nem tttem semmit, nem tettünk semmit!
A féleszűek helyett nm beszélek, de nem is nagyon vették észr szerintem a spártát!

Tényleg, kivel harcoltatok? Kit győztetek le? Szégyen a v5-s spártát egy videóban mutogatni veletek!

Én még nem is bunyóztam, s máris temettek? Héé, azért mert gratuláltam, még élek és ütök akkorát

Építsem a semmit? Hoppá, akkor most semmi volt a klánunk, vagy ellenfél, akit le kellett győzni? Ne kavarjál már össze! Ba meg, tegyük már ezt rendbe, mert nem világos! :)


A lényeg:
"....A külsőn lehet fejfájást okoztam, de a játékban nem tttem semmit, nem tettünk semmit!..."

Ez a baj,ezt írtam. A külsőn adod a Janit,a lényegi részében a Julit.

Nem itt kellene hősködni,és talán még tisztelnének is páran:)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Feri, miért vagytok ilyen ganék? Folyamat lenézitek az ellent, majd ha ő is visszalenéz, akkor elpoénkodjátok. Tudom, az a válaszod, hogy írja rólatok a regényeket, stb. De ha valaki külsős feljön ide, azt látja, mekkora nagy arcuk van a spartasoknak, a firkával nem is foglalkoznának, mert a vesztes oldal mindig mondja a magáét, hogy így meg úgy... De nem tartod szem előtt, hogy amit külsőn csinálsz, mint jelenkori sparta vezérkari tag, leégeted a klánodat, már nem csak tolod a f.szságokat velem, hanem rossz képet festesz a spartaról. Kicsit mint night, aki letojta, hogyan ítélik meg miatta a játékosait.

Nem ellened szól ez, csak figyelj oda, vezérként hogy nyilvánulsz meg :-D persze nem kell így tenned, de mégis... Azért imádlak ám :) :)
 

DeletedUser18750

Vendég
Feri, miért vagytok ilyen ganék? Folyamat lenézitek az ellent, majd ha ő is visszalenéz, akkor elpoénkodjátok. Tudom, az a válaszod, hogy írja rólatok a regényeket, stb. De ha valaki külsős feljön ide, azt látja, mekkora nagy arcuk van a spartasoknak, a firkával nem is foglalkoznának, mert a vesztes oldal mindig mondja a magáét, hogy így meg úgy... De nem tartod szem előtt, hogy amit külsőn csinálsz, mint jelenkori sparta vezérkari tag, leégeted a klánodat, már nem csak tolod a f.szságokat velem, hanem rossz képet festesz a spartaról. Kicsit mint night, aki letojta, hogyan ítélik meg miatta a játékosait.

Nem ellened szól ez, csak figyelj oda, vezérként hogy nyilvánulsz meg :-D persze nem kell így tenned, de mégis... Azért imádlak ám :) :)

Aki egy, akár két ember miatt ítéli el a többit, az csak szimplán hülye.:D
 

DeletedUser18465

Vendég
Feri, miért vagytok ilyen ganék? Folyamat lenézitek az ellent, majd ha ő is visszalenéz, akkor elpoénkodjátok. Tudom, az a válaszod, hogy írja rólatok a regényeket, stb. De ha valaki külsős feljön ide, azt látja, mekkora nagy arcuk van a spartasoknak, a firkával nem is foglalkoznának, mert a vesztes oldal mindig mondja a magáét, hogy így meg úgy... De nem tartod szem előtt, hogy amit külsőn csinálsz, mint jelenkori sparta vezérkari tag, leégeted a klánodat, már nem csak tolod a f.szságokat velem, hanem rossz képet festesz a spartaról. Kicsit mint night, aki letojta, hogyan ítélik meg miatta a játékosait.

Nem ellened szól ez, csak figyelj oda, vezérként hogy nyilvánulsz meg :-D persze nem kell így tenned, de mégis... Azért imádlak ám :) :)

Jajjj Istenem :D :D jaja leégetek mindenkit :D nem értitek a poént :(
 

DeletedUser18816

Vendég
És már megint Disco van bannolva....mintha a sárdobálózás egyoldalú volna....valaki idézzen már tőle egy mondatot,ami miatt ki lett zárva,mert visszaolvasva a fórumot,nem láttam olyat ami miatt sírva rohant volna ki bárki is a világból.
 

DeletedUser18465

Vendég
Cukik vagytok még mindig :D Amennyi szeretet körbevesz engem itt, megható :p
 
Fent