Csevegő

DeletedUser11352

Vendég
Ne legyen már ilyen csend itt kérem szépen :D


Pedig ilyen csend lesz, mert a magamfajta nagyarcokból márcsak páran maradtak..:D Nincsmeg az a légkör mint mondjuk 10-20 világgal ezelőtt.A beállításokhoz meg gratulálok meg ahhoz is az inno-nak hogy ennyire tönkretették ezt az egyébként remek játékot.Ez is egy 4 kontitnens átfogó világ lesz............................gondoltam be ugrok kicsit játszani de ha össze szedném a csapatot nemhiszem hogy akadna ellenfél sajnos.Egyszerűen nem olyan nehéz elérni már egy komoly helyezést mint régebben.

Na puszi!
 

DeletedUser16820

Vendég
Pedig ilyen csend lesz, mert a magamfajta nagyarcokból márcsak páran maradtak..:D Nincsmeg az a légkör mint mondjuk 10-20 világgal ezelőtt.A beállításokhoz meg gratulálok meg ahhoz is az inno-nak hogy ennyire tönkretették ezt az egyébként remek játékot.Ez is egy 4 kontitnens átfogó világ lesz............................gondoltam be ugrok kicsit játszani de ha össze szedném a csapatot nemhiszem hogy akadna ellenfél sajnos.Egyszerűen nem olyan nehéz elérni már egy komoly helyezést mint régebben.

Na puszi!

Veszem észre . 1 éve hagytam kb abba a játékot ,azelőtt énis nagy fórumbetyár voltam ,de most nincs senki. Énsem látom értelmét ennek a rengeteg világnak ,amikor alig van játékos ,de hát istenem ,nem mi döntünk erről,de azért a beállításokba kellene szerintem egy kis jogunk beleszólni . Ahogy látom minden új világ hasonló beállításokkal indul .
 

DeletedUser

Vendég
Látátok a térképet,elképesztő ,hogy milyen kevesen játszanak.
Én mondom,a játék hanyatlik.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16820

Vendég
Látátok a térképet,elképesztő ,hogy milyen kevesen játszanak.
Én mondom,a játék hanyatlik.

Ez egyértelmű . De ami még idegesítőbb ,hogy 2 órát utazok egy farmolásért mert kilométerekre vannak tőlem a barbárok :mad:
 

DeletedUser11352

Vendég
Nem feltétlen érzem problémának ha egy világ lassabb.Vannak olyanok, akik szeretik ezt a játékot, de sajnos kevesebb idelyük van rá.Én nemsok idődt adok a KH-nak, elfogynak a gamerek.Az ismerőseim elég csekély része játsza már csak....................na mind1 ez van.:D
 

DeletedUser17450

Vendég
Egyet értek.

Nekem is az utolsó magyark KH-s szervereim pörögnek, aztán tiplizek valami külföldi szerverre, ahol még van valami élet. A legtöbb játékosunk ezt teszi, mert nem látnak itt potenciált.

A régi komoly játékosokat egy mondjuk V1-V2-es beállításokkal talán vissza lehetne hozni és egy igazi harcokban gazdag szervert lehetne üzemeltetni, de ahogy mondtátok, ezt nem mi a "fogyasztók" határozzuk meg, akárcsak az adót az országban, vagy a kenyér árát!

Chevy
 

DeletedUser12405

Vendég
Srácok, vittetek már végig egy világot is a győzelemig? Nem azt kérdem, h betévedtetek-e győztes csapatba, vagy ellébecoltatok-e valahol a középmezőnyben.
Persze.. összefognék a 20 haverral, felvennénk még 20 jó játékost és bármikor végigvernénk a világot.. megtörtént egyszer is? Akkor mi az, h nincs kihívás?
Ha gonoszkodni akarnék, mondhatnám, h igen, nyilván hígult a mezőny, lásd csak v24et, ahol olyan klánok vannak a topon, akik a korábban szintén lesajnált v19en jóval a végjáték előtt távozni kényszerültek :)

Nem mondom, h nincs igazság abban amit írtok, de mindig könnyebb az inno-t, a politikusokat vagy a bírót szidni, mint inkább tenni valamit. Akad azért még néhány klán most is, akik között lehetne izgalom, csakhát a sok induló világ miatt egyrészt szétszóródnak, másrészt aki vesztésre áll, az könnyen tud dobbantani 2 hónappal a kezdés után... de ez igazából már 20 világgal ez előtt is így volt.

A kis világról meg annyit, h v19ről is azt gondoltuk a kezdéskor, h jé ennek hipphopp vége lesz... 548. napnál járunk és még van pár hét hátra. Amúgy nem feltétlen baj, h a gyorsabban végződnek a világok, hogy 800 vagy 1200 faluval játszol, lényegi különbséget nem jelent, a komolyabb izgalmak meg változatosság úgyis a korábbi szakaszokban van... szerintem.
A lassú sebességgel semmi baj nincs, sőt, miután classic-ok is indulnak, kifejezetten indokolt, h a normál világok lassabbak legyenek.

... de visszatérve 1 bekezdéssel fentebb, a CNN valószínűleg v28on indul majd megint, ha van akiknek ez beleillik a naptárjába, ne tétovázzanak! :)
A Mese/Regényhősök pl v22n már vastagon nyerésre állnak, ha mondjuk még a Sparta meg a TERROR hajlandó félretenni az amúgy is eldőltnek tetsző v20at 2 hónap múlva, egész bitang mezőny jöhetne össze.
 

DeletedUser17450

Vendég
Csalódtam benned.:) De pozitívan!

Srácok, vittetek már végig egy világot is a győzelemig? Nem azt kérdem, h betévedtetek-e győztes csapatba, vagy ellébecoltatok-e valahol a középmezőnyben.
Persze.. összefognék a 20 haverral, felvennénk még 20 jó játékost és bármikor végigvernénk a világot.. megtörtént egyszer is? Akkor mi az, h nincs kihívás?
Ha gonoszkodni akarnék, mondhatnám, h igen, nyilván hígult a mezőny, lásd csak v24et, ahol olyan klánok vannak a topon, akik a korábban szintén lesajnált v19en jóval a végjáték előtt távozni kényszerültek :)

Nem mondom, h nincs igazság abban amit írtok, de mindig könnyebb az inno-t, a politikusokat vagy a bírót szidni, mint inkább tenni valamit. Akad azért még néhány klán most is, akik között lehetne izgalom, csakhát a sok induló világ miatt egyrészt szétszóródnak, másrészt aki vesztésre áll, az könnyen tud dobbantani 2 hónappal a kezdés után... de ez igazából már 20 világgal ez előtt is így volt.

A kis világról meg annyit, h v19ről is azt gondoltuk a kezdéskor, h jé ennek hipphopp vége lesz... 548. napnál járunk és még van pár hét hátra. Amúgy nem feltétlen baj, h a gyorsabban végződnek a világok, hogy 800 vagy 1200 faluval játszol, lényegi különbséget nem jelent, a komolyabb izgalmak meg változatosság úgyis a korábbi szakaszokban van... szerintem.
A lassú sebességgel semmi baj nincs, sőt, miután classic-ok is indulnak, kifejezetten indokolt, h a normál világok lassabbak legyenek.

... de visszatérve 1 bekezdéssel fentebb, a CNN valószínűleg v28on indul majd megint, ha van akiknek ez beleillik a naptárjába, ne tétovázzanak! :)
A Mese/Regényhősök pl v22n már vastagon nyerésre állnak, ha mondjuk még a Sparta meg a TERROR hajlandó félretenni az amúgy is eldőltnek tetsző v20at 2 hónap múlva, egész bitang mezőny jöhetne össze.

Szia Kolléga!

Csalódást okoztál nekem, de szerencsére most pozitív értelemben. Nem is vagy te olyan elvetemült, mint mondják, vagy ahogy tapasztaltam. Ez meglep, de örülök neki!

Reménykedtem benne, hogy gyorsabban szétveritek a szövetségeseit eláruló HAT klánt. Legnagyobb megkönnyebbülésre látom, már nem bírják a dolgot.

Nem tudom mennyit tudsz az ügyről, de ez most lényegtelen is!

Egyet értek veled is, csak lásd azt, hogy a szervert a játékosok miatt nyitják, akkor legyen mindig egy 4-5 napos szavazás, hogy ki mit akar és a többség döntsön, mint anno V14-ig bezárólag pár szerveren.

V28:
ÉN minden esetre ott leszek, hogy melyik oldalon, az majd kiderül.:)

Várlak benneteket, de ha tudtok V30-ig várjatok, addigra lerendezzük V24-et és megyünk ellenetek megint.:)

További Jó Játékot:
Chevalier, CoL Alvezér
 

DeletedUser

Vendég
Srácok, vittetek már végig egy világot is a győzelemig? Nem azt kérdem, h betévedtetek-e győztes csapatba, vagy ellébecoltatok-e valahol a középmezőnyben.
Persze.. összefognék a 20 haverral, felvennénk még 20 jó játékost és bármikor végigvernénk a világot.. megtörtént egyszer is? Akkor mi az, h nincs kihívás?
Ha gonoszkodni akarnék, mondhatnám, h igen, nyilván hígult a mezőny, lásd csak v24et, ahol olyan klánok vannak a topon, akik a korábban szintén lesajnált v19en jóval a végjáték előtt távozni kényszerültek :)

Nem mondom, h nincs igazság abban amit írtok, de mindig könnyebb az inno-t, a politikusokat vagy a bírót szidni, mint inkább tenni valamit. Akad azért még néhány klán most is, akik között lehetne izgalom, csakhát a sok induló világ miatt egyrészt szétszóródnak, másrészt aki vesztésre áll, az könnyen tud dobbantani 2 hónappal a kezdés után... de ez igazából már 20 világgal ez előtt is így volt.

A kis világról meg annyit, h v19ről is azt gondoltuk a kezdéskor, h jé ennek hipphopp vége lesz... 548. napnál járunk és még van pár hét hátra. Amúgy nem feltétlen baj, h a gyorsabban végződnek a világok, hogy 800 vagy 1200 faluval játszol, lényegi különbséget nem jelent, a komolyabb izgalmak meg változatosság úgyis a korábbi szakaszokban van... szerintem.
A lassú sebességgel semmi baj nincs, sőt, miután classic-ok is indulnak, kifejezetten indokolt, h a normál világok lassabbak legyenek.

... de visszatérve 1 bekezdéssel fentebb, a CNN valószínűleg v28on indul majd megint, ha van akiknek ez beleillik a naptárjába, ne tétovázzanak! :)
A Mese/Regényhősök pl v22n már vastagon nyerésre állnak, ha mondjuk még a Sparta meg a TERROR hajlandó félretenni az amúgy is eldőltnek tetsző v20at 2 hónap múlva, egész bitang mezőny jöhetne össze.

Süsü nem hiszem,hogy a 22 után tervez még magyar szerót..
Ott én inaktív lettem,de hívtak,s hívnak még mindig vissza,de nem megyek,mert minek,egy olyan világra,ahol már régen tudni,hogy nyert az =RH=..:)

Jelenleg a v25-ön tartószkodom,ahol Damas igen is egy jó mezőny jött létre..
Kacsa V21 Vircsaft utódja.
Ott a Játék klán.
Ott a PHX-ARM klánok.
Ott a TERROR legjei -FJ- néven.
De mondhatnék még igen sok klánt melyek rendelkezdtek multal,de sajna nem bírták ezt a mezőnyt..;)
Jómagam az =OaS= klánt vezetem,s bár szívesen harcolnék egyett a 28-on,de ezzel befejezem a KH-t..
(Legalábbis terveim szerint.)
Arról nem is beszélve,hogy a 25-nek nem mostanában lesz vége..
De sok sikert kívánok nektek,s minden vállalkozó klánnak!
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Szerintem sikerült kialakítani egy erős mezőnyt 27-en és azért vannak jó játékosok!
Van pár ismerős arc;)
fogynak a régiek de jönnek az újak, akiket egyszerűen le lehet gyűrni...
 

DeletedUser17710

Vendég
jé, mennyi ismerős!
Stippi-stoppi, lefoglalom az első helyt, kb. 3-4 falutól kezdődően! Szóval, ne költs hiába pp-t, itt jagok, jagyogok, mert úgy hallottam, hogy vigyori már nem játszik, és ide emrek pimaszkodni! De ugyi, tényleg nem jön vigyori?
jester_www.kepfeltoltes.hu_.gif


A piszok, még tényleg reggel, de úgyssszem árulom el, hogy a k44-en vagyok(Gy.K.: ÉNY). Egyébként már nem is játszik! Nem is tudom miért rettegek tőle, na, mostantól nem fíííílek! Fogadjunk, hogy itt van! Ma éjfélig nem bírja ki kontra nélkül, de azért nem jön saját névvel!

Küldök meghívót, he? Csak, hogy közel kerüljünk, hátha ragad rám valami intelligencia vigyori prof. közelségétől, bár ezt a jósnői vénáját nem akarom elkapni.
 

DeletedUser17710

Vendég
Vigyori! ki nyeri a 27-et? mert inkább most törlök, minek kínlódjak?
 

DeletedUser4544

Vendég
Kedves Firkabarátom!
Csak miattad most rászántam egy kis időt hogy körbenézzek V27en. Van egy jóhírem. Kiemelkedő klánvezetést nem látok. Ez azt jelenti, bárki szétszaladhat úgy mint ti a V25ön, csak kell egy kisebb nyomás.
Egyszóval ez a szeró nemhogy nem lefutott, de fingom sincs kifogja nyerni, de abban biztos vagyok, hogyha kimásolod a Top5 klán, 5 hó múlva ha visszajössz megnézni egyikse lesz már itt a Top5be, mert összevissza fognak olvadni.

Egyvalamit viszont nemértek veled kapcsolatban. Igen sok világon megfordult már a Játék klán. Mégha a kezdeti szakaszba kiis ütnek, mindig azért ottvoltatok az elején. Egyszóval a klántagokkal nincs gond. De miért van az ha megszorítják a torkotokat ti 20 felé szaladtok? Miért nem tudtok szenvedni egy kicsit? Küzdeni? Majd ha úgy elbuktok mentek együtt újabb szerverre és újabb követőket találsz.
Viszont így hogy mindig eldobod a klánod, sose lesz követőd, társad, vezérkarod. Így továbbra sincs esélyed arra hogy a Játék szervert nyerjen, mert az elején megint összetoborozol pár jó játékost és segítesz nekik helyettesítéssel, de igen hamar kipukkad újra az a lufi....

V27en nemvagyok jelen, nemis leszek, V28on gondolkodtam pár napig, de aztis elhesegettem magam elől...
Pedig tudod min gondolkodtam? V28ra Játék klán szineibe mennék, persze nem egyedül....
Kíváncsi lennék mire lennél képes, ha megkapnád a támogatást, a hátországot, a biztonságot, a nyugalmat.....

Ui: Egyvalamit tanulj meg, ha én beregelek egy világra, azt sose egyedül teszem és sose "csendben". Szeretem a felhajtást;)
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Firkabarátom!
Csak miattad most rászántam egy kis időt hogy körbenézzek V27en. Van egy jóhírem. Kiemelkedő klánvezetést nem látok. Ez azt jelenti, bárki szétszaladhat úgy mint ti a V25ön, csak kell egy kisebb nyomás.
Egyszóval ez a szeró nemhogy nem lefutott, de fingom sincs kifogja nyerni, de abban biztos vagyok, hogyha kimásolod a Top5 klán, 5 hó múlva ha visszajössz megnézni egyikse lesz már itt a Top5be, mert összevissza fognak olvadni.

Egyvalamit viszont nemértek veled kapcsolatban. Igen sok világon megfordult már a Játék klán. Mégha a kezdeti szakaszba kiis ütnek, mindig azért ottvoltatok az elején. Egyszóval a klántagokkal nincs gond. De miért van az ha megszorítják a torkotokat ti 20 felé szaladtok? Miért nem tudtok szenvedni egy kicsit? Küzdeni? Majd ha úgy elbuktok mentek együtt újabb szerverre és újabb követőket találsz.
Viszont így hogy mindig eldobod a klánod, sose lesz követőd, társad, vezérkarod. Így továbbra sincs esélyed arra hogy a Játék szervert nyerjen, mert az elején megint összetoborozol pár jó játékost és segítesz nekik helyettesítéssel, de igen hamar kipukkad újra az a lufi....

V27en nemvagyok jelen, nemis leszek, V28on gondolkodtam pár napig, de aztis elhesegettem magam elől...
Pedig tudod min gondolkodtam? V28ra Játék klán szineibe mennék, persze nem egyedül....
Kíváncsi lennék mire lennél képes, ha megkapnád a támogatást, a hátországot, a biztonságot, a nyugalmat.....

Ui: Egyvalamit tanulj meg, ha én beregelek egy világra, azt sose egyedül teszem és sose "csendben". Szeretem a felhajtást;)

Kivéve,hogy v25-ön bereggeltél,és jelentkeztél a kacsákhoz.Csak hát a vezérkari tanács nem fogadta el a kérelmedet,pedig ígértél fűt-fát,csihi-puhit de hát te sem kellesz mindenhová!Lehet ha kicsit szerényebb levelet írsz,és a vircsaftot anno nem a szokásos módszereiddel intézed el.....de hát ez nálad lehetetlen.Mindenki ismeri az "erélyeidet",és a kapcsolataidat.
Lesz aki megerősítse ha letagadod.Na jöhet a ferdítés vigyorgó!
:cool:
 

DeletedUser4544

Vendég
Nos szeretem amikor féligmeddig tudsz valamiről és ostobaságokat írsz:)
V21 alatt beregeltem V24 és V25re is pp-zni, hogy támogassam a V21et.

Vagyis V21 végjátéka alatt "játszottam" a V25ön, és megkerestem Szeth-et, mert jó világnak tünt, hogy milenne ha.
Miért kérdeztem meg? Azért mert a Vircsaftból sokan jelentkeztek nálam(warlordadi,szeth,ellis...), hogy ha egy új világra megyek jönne velünk, mert tetszett az összetartás és csapatjáték amit összehoztam ellenük.
De mivel V21 előttről is sokan utáltak a Vircsaft/Kacsákban tudtam nemsok esély van rá, és aztmondtam Szethnek, úgy kérdezze meg, hogyha akár 1 ember is törléssel fenyegetözik nemmegyek hozzájuk.
Ráadásul azzal volt kibővítve hogy első 1-2 hóba nemjátszok, míg a V21et nem zárjuk és utánna hoznák pár követőt is akikkel a szélén segítenénk a peremvidék meghódításában.

Tudod V25ön is ment a hír hogy engem egy kacsás így úgy szétzilált, csak az volt a bökkenő, hogy én csak kereskedni voltam, sőt megsúgom az illető aki kb 2-3szor jött katázni(nyerset sose vitt) utánna már támadni se mert, hanem inkább vette a nyersanyagot őis tőlem ppé...
Hozzáteszem V28on is gondolkodok jelenleg, mert engem a kihivás és jó csapat vonz. Ha tényleg összejönne egy CNN/Mesehős szerver, lehet találkozunk ott.
Vagyis közelse az történt amit írsz, és erről skypon beszéltem Szethtel...Szerintem inkább tőle kérdezd, mintsem azoktól akik utálnak és ferdítik a történetet......
 

DeletedUser15833

Vendég
mi volt ez (a kb 3 percig tartó) v27-es frissítés?

Ezt mondta:
Kérjük várj türelemmel, a játék frissítés alatt áll!
Jelenleg a játék frissítésén dolgozunk. Kérjük várj türelemmel, a folyamat mindössze 1-2 percig tart, és aztán vissza tudsz lépni a játékba!

crashelt a v27 és újra kellett indítani? :D

(akik nem tudják: crash = összeomlás)
 
Fent