Csevegő

DeletedUser5879

Vendég
Hidd el,a társaság,ahová kerültem megért volna 3 ezer falut is.
 

DeletedUser

Vendég
Nincs itt csendd,itt vagyunk,s itt is maradunk egy darabig!!Elolvasgattam az elmúlt napok beszélgetéseit,tudnék mit hozzászólni,de nem teszem,akinek nagy a szája ne itt tegye,hanem a játékban,lehet jönni játszani:):mad:még annyit,hogy hülyeséget beszéltek....sokmindenről..
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16021

Vendég
Sziasztok! Mi folyik itt Gyöngyösön?! Kíváncsi vagyok megérem-e amikor befejeződik ez a világ:)
 

DeletedUser16021

Vendég
Kár hogy vége lett a RATS-nak, vagyis a réginek nem a Hellos-nak. Ahogy elnézem a TTFOs is beolvadt a Betyárok s....be:)
 

DeletedUser5879

Vendég
Valahogy nekik is játékban kell maradniuk.
Mondjuk Én arra tippeltem,hogy csárlit meg a nagyobb tagokat beolvasztja a Top,a többit meg szétütik,de úgy látszik ezt sem merték bevállalni... személy szerint biztos nem engedtem volna betoborozni őket akár mekkora szövetség is van.
 

DeletedUser16021

Vendég
Most jut eszembe hogy v6-on nincs klánlimit, tovább olvadhatnának Betyárék a Thor-al meg a Hunokkal meg ki van még?:) Fel lehetne gyorsítani itt a végjátékot.
 

DeletedUser5879

Vendég
Szolid - Legyőzött ellenfelek: 286.447.979 (4.)
fonta - Legyőzött ellenfelek: 179.892.980 (17.)

Majd belejösz egyszer.:eek:
 

DeletedUser14475

Vendég
A LEV-et nem tudom irányítani, de a LET-em ennyire nincs messze tőled. Igérem hamarosan utolérlek.

Jobban meg kell válogassam a célpontjaimat, sajnos az utóbbi időben mindenki törölt, akit csak megtámadtam. Így nehéz kimagasló pontokat szerezni. Tegnap is csapódott vagy 150 nukom, és szereztem vele kőkemény 500 k LET-et, állítólag az illető már törölt azóta...
 

DeletedUser5879

Vendég
Ok.
Addig ne játszak? :) Nekem is úton van 200,de nem nagy ellenállásra számítok,csak rombolni megyek.
 

DeletedUser7641

Vendég
A LEV-et nem tudom irányítani, de a LET-em ennyire nincs messze tőled. Igérem hamarosan utolérlek.

Jobban meg kell válogassam a célpontjaimat, sajnos az utóbbi időben mindenki törölt, akit csak megtámadtam. Így nehéz kimagasló pontokat szerezni. Tegnap is csapódott vagy 150 nukom, és szereztem vele kőkemény 500 k LET-et, állítólag az illető már törölt azóta...

Hamarosan melléd érek.
Aztán majd nőni fog a LEV pontod, esélyt adva, hogy utolérd batasanyit! :)
A LET-ről nem gondoskodom, szeretem bevédeni a falvaimat. ;)
 

DeletedUser

Vendég
....

De kis kiváncsiak vagyunk!!Aki.......az hamar megöregszik.:cool:
 

DeletedUser14475

Vendég
Hja, hogy nem meri vállalni a játéknevét? Bocsi, nem tudtam, hogy ennyire gyáva:p
 

DeletedUser

Vendég
...

Nem hinném hogy gyáva!Biztos bemutatkozik,szerintem meg ismered majd közelebbről is:D
 
Fent