Cnn

DeletedUser

Vendég
Teaskanna érti a dolgát, habár nekem is volt egy kis részem abban hogy az FS tagjai átmentek az ARC-ba.
 

DeletedUser11697

Vendég
Neked nem kell elmagyarázni szerintem, hogy mik a hasonlóságok
 

DeletedUser11266

Vendég
Hát pedig pont,hogy de:)
Semmi hasonlóságot nem látok a két csapat között.
 

DeletedUser9686

Vendég
Nagyon kíváncsi vagyok hogy mi lesz a V11 sorsa:)
Pár hónapja még én is aktívan küzdöttem az FS tagjaként.....
Jelenleg a CNN a legerősebb klán(nem azért mert 1. helyen vannak), de ez hamarosan változni fog.
Az FS nem húzza sokáig(mielőtt kiléptem onnét ezt meg is mondtam nekik), a tagjai hamarosan szétszélednek, a jobbak az ARC-ba fognak menni és így nagyon erős kán lesz a hARCosokból:D
A 42-t lehet még kiemelni, a többi klán csak asszisztál.....

én nem nyagyon emlékszem rád pedig elég rég h FS-es vagyok:D
azért köszönyük h részt vetél a klán szét robolásába föleg ugy h válalnád önmagad:(
 

DeletedUser9686

Vendég
A klánotok saját vezetősége miatt bomlott fel...

én azért nem hiném h a vezetöség volt csak a hibás az egészbe;)
a külsö tényezök is sokat nyomtak a lapba lásd nonsto10 irását mibe el ismeri h ö is közre játszot de legeláb be válaná a valodi nevét :p
 

DeletedUser

Vendég
én azért nem hiném h a vezetöség volt csak a hibás az egészbe;)
a külsö tényezök is sokat nyomtak a lapba lásd nonsto10 irását mibe el ismeri h ö is közre játszot de legeláb be válaná a valodi nevét :p

Ha ennyire kíváncsi vagyok én voltam Stauffenberg ezredes:D
Megjósoltam, hogy felfog bomlani a klán, nem hallgattatok rám....
Oka több is van, de főképpen az hogy gathem lemondott:S
 

DeletedUser9686

Vendég
Ha ennyire kíváncsi vagyok én voltam Stauffenberg ezredes:D
Megjósoltam, hogy felfog bomlani a klán, nem hallgattatok rám....
Oka több is van, de főképpen az hogy gathem lemondott:S

köszönöm
és továbi jo játákot kivánok:p
 

DeletedUser11266

Vendég
Anno én sokat leveleztem az ezredessel a két csapat ügyében.Jó ítélőképességről tett tanúságot.
 

DeletedUser

Vendég
Hidd el szívesen mentem volna, de csak úgy hogy a társaim is jönnek.
Viszont nem tudtam meggyőzni a vezetőséget:S
 

DeletedUser15675

Vendég
De rég írtatok ide kedves szomszédaim...:)

Így jó volt átolvasgatni ezt az egészet,meg látni hogy mennyi jóslat bejött,és mennyi baromságból lett végülis az ellentettje...hmm.:D
Valaki megjegyezte hogy híváncsi lesz mi lesz a sorsa a v11nek...Erre én is.:confused:
Amilyen ütemben ti haladtok nem csodálkoznék ha ezzel a lendülettel végjáték-gyanús lenne az elkövetkezendő fél,3/4 év...viszont ilyen sebességnél jöhet egy kanyar amiben aztán el lehet hasalni..sőt.(valahol díjaznám ha ez történne,de ne is várjatok mást egy túloldalon harcolótól.:rolleyes: )
Ha folytatódna a beszélgetés,szívesen vitáznék véletek,vagy ilyesmi...érdekes dolgok vannak itt.;)
üdv.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent