Classic 3 világ beállításai

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser16806

Vendég
Szia Sajtmacska,

Szeretném megköszönni az új beállítást. Nagyon hasznos szerintem hogy a klánok csak a titkok előtt zárnak be. Köszönjük szépen, szerintem az egyik leghasznosabb döntés volt az elmúlt hónapokban.

Üdv, stalker
 

DeletedUser

Vendég
Szia,

Köszönjük az új módosítást.
Nagyon hasznos :)
 

DeletedUser15525

Vendég
Kérem a classic világ klánok zárását
Meg a v27-ét is, meg a v28-at is bár az még nem indult de zárjátok le most
Lássuk ha én kérem, egy olyan játékos aki nem nyal a supportnak akkor zárják vajon?
Ha nem akkor mindent értek.
 

DeletedUser8560

Vendég
Kérem a classic világ klánok zárását
Meg a v27-ét is, meg a v28-at is bár az még nem indult de zárjátok le most
Lássuk ha én kérem, egy olyan játékos aki nem nyal a supportnak akkor zárják vajon?
Ha nem akkor mindent értek.

Tombolásod a fórumon teljesen felesleges, nem leszel visszaengedve a játékba.
Szabályt szegtél, büntetést kaptál, mindezt a meghirdetett módon és mértékben - az, hogy most a saját szabályszegésed próbálod a "support csal" mondókával igazolni, nem fog összejönni.
Ráadásul nem a support zárja/nyitja a világokat, hanem a központ, ott született a döntés, így a "support korrupt" vádjaid alaptalanok. Természetesen bármikor írhatsz a központnak, és kérheted ezen állítások felülvizsgálatát, de kérlek ne lepődj meg, ha az derül ki, hogy kizárva maradsz súlyos szabályszegésért, és a vádjaid alaptalanok.
 

DeletedUser

Vendég
Tisztelt sajtmacska
Amikor a Classic 3el indult határozottan az volt a ki írás a klánok záródnak.
Majd egy napon ki találtátok,hogy fel nyissátok mert sokan olyan klánba léptek ami később már nem tetszet nekik.
Én ezt megértem,de azt nem értem mitől fontosabb olyan játékos vagy játékosok akik nem képesek egy ki írást el olvasni mikor be regizik egy szervere mint az aki képes el olvasni a beállításokat.
Tisztába vagyok azzal,hogy nagyon nem bírod a fejem.
De tény ezzel még nagyobb bajt okoztatok a Classic 3 szerveren mint volt .
És igazságtalanak tartom,hogy tisztességes játékosok játéka menjen tönkre komolytalan játékosok miatt.
Szerintem elég lett volna egy hét arra,hogy mindenki el döntse merre akar menni.
Javaslom,hogy tegyétek ki szavazásra ezt mert ez így nem korrekt.
vagy zárjátok le a Classic 3 szervert .
 

DeletedUser

Vendég
sajtmacska te mint az üzemeltető 1 embere Magyarországon ilyen lazán kezeled a munkásat?
Mert a szabályokat lazán kezelitek ezt mindenki tudja.
Jó párszor le írtam már nem mi vagyunk érted ha nem te értünk.Te élsz meg nem is olyan rosszul belőlünk.
Jó lenne ha akkor a munkáddal is foglalkoznál már kicsit akkor is ha nem ép a szívedhez közeli ember tesz fel kérdést.
Vagy tesz fel egy dolgot.
Mennyire szeretnéd még tönkre tenni a Magyar KH?
 

DeletedUser

Vendég
A GMS többek között azért van fölényben, mert nőnek vad virágok a háza táján :rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Ezt ha pontosabban meg fogalmaznád légyszíves.
Bár ami azt illeti a GMS azért tart ott mert a túl oldal kényelmes sajnos.
És többek közt a csodára vár.
 

DeletedUser

Vendég
A Magyar KH szégyen.:D
A Magyar supp egy szégyen.:D
Minden normális ember kerüljön le titeket és ezt a játékot.:D
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent