Szavazás Classic 21 - Beállítási opciók

Melyik legyen Classic 21 végső beállítása?


  • Összes szavazó
    87
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Kedves Játékosaink,

Elhoztuk nektek a Classic beállítási opcióit, kérünk titeket szavazzatok róla, mely beállításokkal szeretnétek játszani a következő Classic szerveren!


A kezdőfalvak méretéről bővebben ITT olvashattok.

Sebességeken még változtathatunk, nekem privátba jelezzétek, és indoklással ha lehetséges.

Leírás​
Éld Át Újra V1-et!​
Average​
Extreme Speed​
Sebesség:
1
5
10
Egység sebesség:
1
0.8
0.9
Klántag limit:
130
15
10
Külső erősítés:
Igen
Nem
Nem
Fake limit:
1%
1%
0%
Támadási arány:
20:1, 60 nap
10:1, 20 nap
10:1, 15 nap
Végjáték:
Dominancia (60%)
Dominancia (60%)
Rúnák harca
Fejlesztési rendszer:
Egyszerű
Egyszerű
10 szintes rendszer
Lovag:
Aktív, fegyverekkel
Aktív, készségekkel
Inaktív
Templom:
Inaktív
Inaktív
Inaktív
Őrtorony:
Inaktív
Aktív
Aktív
Íjász:
Aktív
Aktív
Aktív
Morál:
Inaktív
Inaktív
Aktív, a 20. napig
Nemes hatótávolság:
2000 mező
90 mező
120 mező
Miliszekundum:
100 ms
100 ms
50 ms
Gyüjtögetés:
Inaktív
Inaktív
Inaktív
Milícia:
Inaktív
Inaktív
Inaktív
Klán Záródás:
Inaktív
Inaktív
Aktív, kezdetektől
Erőd:
Inaktív
Inaktív
Inaktív
Klántárs támadható:
Aktív
Aktív
Aktív
Barbár falvak foglalása:
Aktív
Aktív
Aktív
Kezdőfalu mérete, száma:
N9, 1
N0, 1
N6, 10(nincs előreg & áthelyező)
Kezdővédelem:
5 nap
3 nap
1 nap
Barbár falvak száma:
150/játékos(cél a 200.000 össz falu)
5/játékos
10/játékos
 

Thomas Shelby

Well-Known Member
A reakció pontszáma
269
Nevetseges az a v1es beallitas :D
Ket opcio van. Mindenki egy klanba 130 as limit miatt es hamarabb vege lesz mint hogy lehar a kezdo. Masik hogy lesz ket egyenlo erossegu klan es sose lesz vege mert mindenki barbizni fog mire harc lesz meg annyi aktiv falu lesz a ket klannak hogy majd talan 5ev mulva befejezodik. Bar ahogy a mostani jatekosokat ismerem mindenki egy klanba aztan free pp
 

-ThaR-

Active Member
A reakció pontszáma
244
Nevetseges az a v1es beallitas :D
Ket opcio van. Mindenki egy klanba 130 as limit miatt es hamarabb vege lesz mint hogy lehar a kezdo. Masik hogy lesz ket egyenlo erossegu klan es sose lesz vege mert mindenki barbizni fog mire harc lesz meg annyi aktiv falu lesz a ket klannak hogy majd talan 5ev mulva befejezodik. Bar ahogy a mostani jatekosokat ismerem mindenki egy klanba aztan free pp

Az jogos, de ha lesz két klán, akkor végre lehet egy normális méretű térképen egy hosszú csatát lezavarni. Nem kell sok, csak 50-50 aktív játékos. Az eleje unalmas lesz, felszedni a barbikat, de aztán csipetnyi v1 feeling mamutfiókokkal.
 

Thomas Shelby

Well-Known Member
A reakció pontszáma
269
Az jogos, de ha lesz két klán, akkor végre lehet egy normális méretű térképen egy hosszú csatát lezavarni. Nem kell sok, csak 50-50 aktív játékos. Az eleje unalmas lesz, felszedni a barbikat, de aztán csipetnyi v1 feeling mamutfiókokkal.
Szerinted lesz ket 50-50fos klan? :D
Normal szerveren alig lehet ossze tenni ket normalis 50-50fos klant nem hogy classicon
Plusz igy is beleunnak az emberek a vilagokba es szerver vegere csoda ha marad a gyoztek klanban 10-15ember szerinted egy ekkora szerverhez az eleji lelkesedesen kivul kinek lesz kedve vegig tolni?
 

WarriorSpirit

Well-Known Member
A reakció pontszáma
262
bár
Limitet lejebb es ekkora szervernel a sebesseget feljebb

V1 sem fejezodott be soha ha jol tudom csak a jobban allo klan nyerte meg a szervert vagyis nekik lett adva a gyozelem.
pontosan, vezéreink irtak hogy zárják már le mert honapokig azt hisem álló háboru volt :))

de egy 2-4es sebesség simán menne szerintem :p
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Ingyen győzelemért járó ppre jelentkezem a nyertes klanba. Ekkora limitnél beférek szerintem.
 

WarriorSpirit

Well-Known Member
A reakció pontszáma
262
hosszura tervezzen mindenki, v1-en azt hiszem 6éve nyomtam mikor végre le zárta a szupport :p
 

-Sam

Well-Known Member
A reakció pontszáma
250
Igazán élvezetes lesz 1 évig barbizni mire eljutsz az első érdemben megemlíthető játékosig
 

Kekbond99

New Member
A reakció pontszáma
11
Mind3 lehetőség vicc kategória szerintem.
2es sebesség
egység is 2es
30 fő klanlimit
régi lovag,
külső erősítés igen
nemes 120 mező
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent