C11 beállítási javaslat

DeletedUser19073

Vendég
Nyeremények
Nyertes: Az a klán nyer, amelyik az összes falu 95%-át birtokolja 7 napon át megszakítás nélkül.
Legnagyobb játékos: 1200 prémium pont
Legnagyobb LET pontú játékos: 1000 prémium pont
Legnagyobb klán: 800 prémium pont

Általános beállítások
Végjáték: Játékos pontszám
Játék sebessége: 10
Egység sebesség: 0.4
Morál: Inaktív
Épület bontása: Aktív
Szabad kereskedelem: Csak klánon belül
Legyőzött ellenfelek ranglistája: Aktív, mennyiség alapján
Bevezető: Nincs
Időkeret a kereskedés visszavonására: 5 Perc
Milliszekundum: Aktív
Időkeret a támadások visszavonására: 10 Perc
Éjszakai bónusz: Inaktív
Alvás Üzemmód: Inaktív

Prémium szolgáltatások
Ingyenes Prémium fiók: Aktív, 5000 pontnál
Ingyenes Fiókkezelő: Aktív, 5 falunál
Prémium fiók: Aktív
Fiókkezelő: Aktív
Farmkezelő: Aktív
Prémium Tőzsde: Inaktív
Építési idő csökkentése prémiumért: Inaktív
Azonnali befejezés: Inaktív
Építkezés árának csökkentése: Inaktív
Nyersanyagtermelés növelése: Inaktív

Jutalmak
Jutalmak:
Aktív

Kezdővédelem
Kezdők védelme: 2 nap
Támadó : védekező arány maximális értéke: Inaktív

Játékbeállítások
Lovag: Inaktív
Íjászok: Aktív
Fejlesztési rendszer: Klasszikus fejlesztés
Tanyaszabály: Inaktív
Templom: Inaktív
Őrtorony: Inaktív
Áltámadás: Inaktív
Önállóan fejlődő barbár falvak: Aktív (3000 pontig).
Barbár falu visszabontása: Inaktív

Zászlók
Zászlók: Inaktív

Kezdőfalu
Méret: Alap

Milícia
Milícia: Inaktív

Főnemesek
Főnemesek képzése: Tárolós rendszer
Főnemesek olcsó újragyártása: Aktív
Főnemesek árának növekedése: Aktív, az előállítási költség a második nemes leképzése után nő.
Főnemesek maximális hatótávolsága: 50 Mező
Hűség csökkenés főnemes támadásonként: 20-35
Hűség növekedés: 10 óránként

Klán
Klánharcok elérhetők: Igen
Klántárs támadható: Nem
Külső támogatás: Nincs
Klán zárul: Igen
Taglétszámkorlát: 11 (hisz 11. classic)

Terület
Bónuszfalvak: Inaktív
Kezdőfalvak: 1
Égtájválasztás: Aktív

Helyettesítés
Fiók-helyettesítés: Aktív
Korlátozott helyettesi hozzáférés: Aktív, mivel a fiók 14 nap napot volt helyettesítés alatt az elmúlt 30 nap napban. A helyettesítés véget ér, ha a fiók folyamatosan 14 napot helyettesítés alatt állt.
 

DeletedUser7641

Vendég
Igen lusta vagyok, szóval bevezethetnének egy 22:00-08:00 közötti alvómódot minden nap, megmondjuk no haul illetve 3-as fejlesztési rendszer, mint v13-on. ^_^
 

DeletedUser19073

Vendég
Igen lusta vagyok, szóval bevezethetnének egy 22:00-08:00 közötti alvómódot minden nap, megmondjuk no haul illetve 3-as fejlesztési rendszer, mint v13-on. ^_^

minden nap tulzas lenne, de lehetne 3 naponkent kivenni egy 10oras alvo uzemmodot, persze csak ha szukseg van ra :DD
 

DeletedUser7641

Vendég
Igazából nem akarok beleszólni, hisz az se biztos indolok rajta csak jól hangzik a classic mert olyan speed és normál közötti megoldás, ami pont ideális, hogy igazából mindig van dolgod, de azért bele se halsz. Az alvómód meg a no haul csak azért írtam, mert lusta vagyok nincs kedvem farmolni és izgulni se akarok a támadások miatt, amikor nem vagyok itt, ha meg suliban vagyok vagy itthon akkor van időm foglalkozni vele, de mindkettőt megtudom oldani csak nincs kedvem egy Ausztrál vagy USA coplayert behívni. :/
 

DeletedUser

Vendég
20as klánlimit jobb lenne, az alvó mód nem rossz ötlet. éjszaki bónusz is lehetne.
 

DeletedUser18236

Vendég
Most mondanám, hogy nem rossz, de elég rossz :D
Ha nem akarjátok, hogy másfél évig tartson egy classic, akkor nyugodtan lehet 20-30as klánlimit is, ha már 95%ot kell elérni... :)
Szerintem érmés rendszer jobb lenne, mint tárolós.

Én pedig szívesen játszanék egy templomos világban :p




Báttya
 

DeletedUser

Vendég
Igen, az érmés rendszer jobb lenne :D
Lehetne: n2, 35-45% hűségcsökkenés, 1 kezdőfalu, sok barbár, éjjeli bónusz: 00-07, sebesség: 10/0.6, 20 fős klánok, a klánok zárnak 30 nap után, meghirdetés alapján
Lényeg hogy indulhatna a következő, elég rég véget ért a C10 :)
Köszönjük szépen a segítséget :)
 

DeletedUser19168

Vendég
szerinted miről szól a világ? biztosan nem a pénzről...

hány éves vagy királyfi?
 

DeletedUser19073

Vendég
Igen, az érmés rendszer jobb lenne :D
Lehetne: n2, 35-45% hűségcsökkenés, 1 kezdőfalu, sok barbár, éjjeli bónusz: 00-07, sebesség: 10/0.6, 20 fős klánok, a klánok zárnak 30 nap után, meghirdetés alapján
Lényeg hogy indulhatna a következő, elég rég véget ért a C10 :)
Köszönjük szépen a segítséget :)

n2 es husegcsokkenes hulyeseg... max 25-35, hogy 4 nemes biztosan vigye :DD
jok azok a kezdo falvak, legyen mar egy kicsit regi elmeny, mikor meg landzsasokkal farmoltunk :D
ejjeli bonusz is felesleges sztem, ha valaki aktivkodik ejjel legyen meg a hatasa... :D
6os egyseg sebesseg meg tul sok sztem...
klan limithez ragaszkodnek, a 11es limithez, sztem ugy kiegyensulyozattabb lenne a jatek, es mivel a klanok is zarodnanak igy nem lehetne massal osszejatszani :p
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Atis!
Álomvilágban élsz, királyfi :)
Classic 10 is csak a pénzről szólt. Nem volt tőzsde, nem volt fiókkezelő, se semmi más bónusz, csak prémium fiók. Nézz utána a dolgoknak mielőtt ítélkezel, mivel nem minden úgy van ahogy te elképzeled. A központ igenis törekszik arra hogy mindenki számára megfelelő világokat indítson, s közben megfelelő profitot is termeljen. A Classic nem tartozik az aranybányái közé, s nem hiszem terveznék, hiszen nemzetközileg azonos elvekről beszélhetünk :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser19168

Vendég
nem direkt classik10-ről irtam, hol látod?
korábbi classikon volt tőzsde és egyebek, ott voltam,
biztos vagy benne hogy most már minden classik10 mintájára fog menni?
mielőtt butaságokat irsz, nézz utána...
amugy ott voltam veled c10-en Red klánjában, ha ott olvastad volna a fórumot, szerintem pár dolgot jobban átlátnál

s hogy a központ mire törekszik? nem tudhatod, ne is firtassuk

korboncnok-nak köszönöm a hsz-eim moderálását!:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Kedves Atis!
Meggyőződésem, hogy kedves moderátorunk okkal cselekedett így.
A vitád meg teljesen értelmetlen, mivel a magyar Supportnak semmi beleszólása nincs ebbe (tudod ezt te is jól, ennek ellenére provokálod őket). Szerintem jobb lenne elfogadnod, azt ami van, s a dolgok pozitív oldalát nézned. Vitatkozhatsz itt évekig, elhordhatod mindennek a rendszert, a tőzsdét, a központot és a beállításokat, de saját magad idegesítésén kívül nem érsz el semmit :) Jobb lenne a saját dolgoddal foglalkozz, s ne folyton a Klánháború Csapatát provokáld. Ha nem vagy megelégedve a játékkal, akkor nem kötelező játszani. Én régen azonnal abbahagytam, amikor azt éreztem ez túl sok nekem. Csak a saját érdekedben mondom ezeket. :)
Classic világokon valóban nem lenne bölcs döntés a tőzsde. De én hiszek abban hogy a nagyobb sebesség, a tudás, a befektetett idő és egy jó csapat többet ér a pénznél :)
Reméljük a legjobbakat :D És nézzük a dolgok jó oldalát, csak pozitívan ;)
 

DeletedUser7641

Vendég
nem direkt classik10-ről irtam, hol látod?
korábbi classikon volt tőzsde és egyebek, ott voltam,
biztos vagy benne hogy most már minden classik10 mintájára fog menni?
mielőtt butaságokat irsz, nézz utána...
amugy ott voltam veled c10-en Red klánjában, ha ott olvastad volna a fórumot, szerintem pár dolgot jobban átlátnál

s hogy a központ mire törekszik? nem tudhatod, ne is firtassuk

korboncnok-nak köszönöm a hsz-eim moderálását!:)


Ne add fel tesó! Együtt képesek lehetünk megállítani a szupport galád tevékenységét! Én veled vagy, ne add fel!
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Hogyha redsnake indul akkor több mint valószínű hogy megint az ő klánja fog nyerni :D mint általában mindig szóval ez már előre lefutott kör.
 
Fent