Riportok Az Asgardi Dani

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.399
Kedves Játékosaink,

Ma @Az Asgardi Dani, korábbi nevén Dani Szépfiúval hoztunk nektek egy érdekes interjút. Ő egy a mai játékban széles körben ismert játékos, és készségesen a saját stílusában szívesen állt rendelkezésünkre, és adott választ kérdéseinkre. Jó szórakozást kívánunk a riport olvasásához! Visszajelzéseiteket, és kérdéseiteket szívesen várjuk kommentben.

scXCzHp.gif



Mikor kezdted a klánháborút? Melyek voltak az első élményeid? Egyedül kezdted a játékot, vagy barátaiddal?


V27-en kezdtem el a játékot igazán, előtte csak szerencsétlenkedtem a világokon.
Elsőre nagyon tetszett játék, de nagyon unalmas volt egyedül és egészen v37-ig kellett várnom mire bekerültem olyan klánba ahol igazán megismerhettem a játékot és hogy itt milyen közöségek is vannak.


Ki tanított meg játszani, vagy hogyan tettél szert a mostani tudásodra?


A játék alapjait a Dark Angels klánba tanultam meg, de igazán v42-n a Bergengociába tanultam meg igazán játszani @Bidám felkarolásának köszönhetően.


Mit gondolsz, hogy milyen szinten áll a jelenlegi játékostudásod?


Szerintem már újat nem tudok tanulni, ha a kitartásom nagyobb lenne még jó játékos is lehetnék :D


Mely klánokkal harcoltál eddig? Melyik volt köztük kiemelkedő, és amelyikkel ha holnap hívnának bármikor újra játszanál?


Rengeteg klánban voltam már felsorolni nem tudnám.
Talán akikel bármikor indulnék az az Asgardia
Igazából egy klán se nőtt a szívemhez.


Van-e olyan játékos vagy klán, aki kivívta ellentéted, és ha teheted mindig ellenük játszol?


Mint köztudott a fél magyar KH közöséggel rossz a viszonyom
De akik igazán tüskék a szememben az Swak, mulán, Depraved, Redsnake


Vezettél-e már klánt? Nyertél-e már klánvezérként, vagy buktál-e vezetőként?


Nyertem is már világot v67-n a közjó klánnal, és buktam is már hatalmasakat pl 72-n.

 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.399
Folytatjuk is riportunkat @Az Asgardi Dani -val...

pmF92uu.gif


Te mivel segítetted az újoncokat, ha találkoztál velük?


Ha találkozok újoncokkal elsőnek mindig megkérdezem aktív-e akik nem raknak bele elég időt azokkal nem szoktam foglalkozni, akik aktívak és kérdeznek mindenben segítek nekik, videóhívásban mindent elszoktam mutogatni.+ha érdemes beszoktam ajánlani nagy klánokba.


Volt-e olyan játékos, akivel nehéz harcotok volt, ezért kölcsönös tisztelet után barátság lett a vége? Mivel a legtöbb játékossal megtörtént már ilyen, így meglepne, ha veled mégsem. Ha nem történt ilyen vagy hasonló veled, akkor mit gondolsz mi lehet az oka?


Szerintem velem ilyen még nem történt, elég etikátlanul szoktam bánni az ellenfeleimmel, akiket verbálisan folyamat inzultálok, így barátságról szó se lehet utána :D


Mely klánnal voltál Világ 27-en? Meddig jutottál?


V27-n Rebels vagy valami hasonló klánban voltam, ott már voltak foglalásaim de hamar kibukott hogy kezdő vagyok, és belsőzve lettem.


Mi volt Világ 37-en? Győztes csapatba végeztél?


V37-en ugye a Dark Angels klánnal indultam sokáig nyomtam velük azt a világot de sajnos túl fiatal voltam és a tagság a végére kicsit kiutált, amivel nemlett volna baj de sajnos olvadt a klán és így nem volt hely a számomra.


Van-e olyan játékos, akit a legjobbnak tartasz? Ha igen, miért gondolod így róla?


Egyértelműen @Fsociety Csabika a magyar KH legjobb játékosa, aki ezt vitatja az hazudik.


Inkább a biztos bevédés vagy nemesvonat vágás. Melyik a jobb? Mit gondolsz mikor melyik a jobb megoldás? Neked mennyi volt a legtöbb nemeses bejövőd, buktál ilyenkor falut?


Egyértelműen ha van rá lehetőség akkor betonozni kell, vágás csak egy 2. Opció de inkább harmadik, mert a ráfoglalás hatékonyabb, ha a fronton vagy és az ellenfélnél marad támadó pár mezőn belül, addig nem lesz nyugtod míg azokat megnem ölöd valahogy, vagy előnemeselsz és ráfoglalsz vagy hazakíséred, vagy betonozod, a vágás csak időhúzásra jó. V72-n volt talán a legtöbb kardom, 1 hónapig nagyon jól viseltem a 600-1k kardokat aminek a fele nuke volt, de mivel ott szinte soloba vittem a frontot saját egységekkel, amit az ellenfél is észrevett egy jó taktikával teljesen 0ra raktak.
A taktika az volt, hogy folyton vágtam,
Ezért beraktak minden vonat után 1 2 takarító nuke-ot. Amivel az összes vágó egységem eltűnt.


Melyik volt a kedvenc világod, és miért?


Kedvenc világom v67 volt, maga a világ egy szar volt, de nagyon sok jó embert ismertem meg, + a feleségemet is ott ismertem meg, sokan tudják a storyt hát ez van :D


Mit gondolsz mennyire nehéz egy klánt vezetni? Szerinted egy klán vezetését eltudja végezni hatékonyan egy ember is?


Nem olyan nehéz egy klánt elvezetni, de egy ember képtelen rá, én se tudtam és ki is égtem sajnos, de ha az embernek jók a társai a vezetésben akkor nem olyan melós.


Azt mondtad, hogy a Dark Angels klánba tanultad meg a játék javát. Mely világon voltál velük? Nyertetek?


Hogy tisztázzuk, én azt írtam hogy az alapokat tanultam ott meg, ott tanultam meg ez a játék miről is szól, milyen egy igazi klánban lenni, ahol éjszaka felkell kellni indítani tamást, vagy éppen vágni.


Játszottál valaha többjátékos fiókban? Mi a véleményed az ilyen fiókokról?


Játszottam úgy is hogy duál voltam
Pl.: Zil-131
De játszottam úgy is hogy volt 1 közös fiokunk egy sráccal (Krisz) a szájhősök.


Melyek voltak Világ 42 főbb eseményei? Ha jól tudom a Bergengócia a győztes klánba végzett. Te is a győztesek közé sorolhatod magad?


Előtörténet v42-ről: egyedúl mentembe a temp kontira ahol szerencsémre damas8 mellé rakott.
A temp nagyon elakart hozni de morálnak hála simán szívattam őket.
Ezt @Bidám is észrevette aki utána a szárnyai alá vett és mondogatta mit hogyan csináljak..
Ezt követően dobta be a fiókot zil, bidám megkért hogy üljek be az akkori top3 fiókba, ott nagyon jókat harcoltam és a profik mellett én is ügyes játékossá váltam.
Sajnos világ vége fele szóvátettem hogy mért mindenhol zil neve van aki csak a fióknak a nevét adta, akkor zil vissza vette a fiókot és oda adta 2 másik srácnak, engem meg kiradíroztak mintha ott se lettem volna.
De utána v49 en volt pofájuk újra hívni.


Ha egy kezdő játékos megtámad téged nevetséges csapatokkal (például 3000 bárd 1000 könnyűlovas és 500 katapult), akkor ráírsz tanácsot adni neki, vagy mit gondolsz mi a jó eljárás egy ilyen játékos ellen?


Ha egy kezdő játékosnak van mersze megtámadni azt általában megtorolom.


Szerinted mi a jó klántárs tulajdonsága? Miért?


Ez egy egyszerű kérdés a jó klántárs az akit ha hajnali 2 kor felhívok hogy baj van, azonnal felkel (hála istenek sok ilyen játékos van a magyar kh-n)


Csak Dani Szépfiú néven játszottál eddig? Milyen világokat jártál meg sikerrel eddig?


Dani szépfiú
Zil-131(ezt kitörlöm az önéletrajzomnol már)
A szájhősök


Mit gondolsz, a játék fontos eleme a siker, a győzelem? Vagy mi teszi a játékot jó játékká? Hogyan lehet élvezni a klánháborút?


Egyáltalán nem fontos, a lényeg hogy jól érezze magát az ember és sokat nevessen, ha érdekelne nem indultam volna v74-n egy atl klánnal ahol 100k pp-t bele raktam.


Mit gondolsz, hamarabb lezáródna világ 1, ha a mai technológiával lenne hasonló nagyságú?


Természetesen hiszen a sok event miatt nagyon begyorsult a játék.


Melyik klán ellen volt eddig a legnehezebb harcod? Nyertél? Ha igen miért? Ha nem szerinted mit hibáztál és mit csináltál volna másképp?


V65 ASG egyszerűen sose fogytak ki az egységből, bucira lettem verve


Melyik a nehezebb a játékban? Támadni vagy védekezni?


Mind a 2 helyzett függő.
Ha védekezel és beton falud semmi dolgod, ha van torony az megkönnyíti a dolgod, ha se torony se beton akkor tud nehéz lenni :D
Támadásnál ugyan így ha csak támadsz akkor pár kattintás, ha ügyes embert támadsz akkor trükközni kell mint pl. írtam v72-nél.


Full védő vagy Full támadó? Mit gondolsz van-e értelme ilyen fiókkialakítással játszani?


Persze hogy van értelme így tudsz a világ végi plecsnikre ráhajtani (manapság nagyon akarják).


Használsz dinamikus csoportokat? Szerinted mi egy jól felépített fiók titka?


Én az ilyenekhez hülye vagyok van egy támadó és egy védő csoportom.
Scriptem sincs csak 2.
1 farm.
1 gyüjti.


Hiszel abban az elvben, amit sokan képviselnek, hogy a legtöbb világ már a nyitásakor eldől az indulókkal? Mit gondolsz, mi tesz egy klánt olyan nevessé, hogy egy világ elején már néhányan eldöntik, hogy megnyerték a világot?


Igen hiszek azokon a világokon szoktam indulni funnolni az egyik esélytelen klánban, hogy nehezítsem az ingyen plecsnit.


Van-e olyan klánvezér, aki motivált téged, és-vagy kivívta a tiszteleted csatában?


A Dark Angelsbe az elején Il lupo nagyon motivált.
Manapság már meg se hallom miket mondanak (majd én tudom nekem mi a jó).


Szerinted a védekezést is hasonlóképp megkell szervezni, mint a támadást, vagy az egy jóval egyszerűbb folyamat?


Sokkal egyszerűbb, csak egy Excel tábla kell hozzá, ahol vezeted az egészet.


Ha azt mondaná klántársad, hogy 5 szóban mutasd be magad neki, akkor melyik lenne azaz 5 szó?


Hisztis Egoista Öntelt Fasz Vagyok


Rengeteg jó közösség alakult már ki a világok alatt, amiből való életbeli barátságok is lettek. Neked vannak-e ilyen játékos ismerőseid?


Természetesen nagyon sok játékostársammal ittunk már egy energia italt vagy 1 kávét.

 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.399
Folytatjuk is riportunkat @Az Asgardi Dani -val...

pmF92uu.gif


Visszatekintve, milyen volt az első klán ahová bekerültél? Milyen volt a hangulat? Hogy érzed milyenek lennének ők a mai játékban?


Hát mint mondtam az első klánban azt se tudtam, hogy miaz a klánháború
Inkább a másodikat írnám a Dark Angels-t
Jó hangulat volt, ügyes kis csapat volt szerettem velük játszani, de szerintem bucira verném az egész klánt már egyedül is :/


Mit gondolsz az ellenfélről? Hogyan fogalmaznád meg a jó ellenfél fogalmát?


Nekem már nincs ellenfelem már mind legyőzött.


Játszottál magányos farkasként, ha igen milyen volt? Meddig jutottál?


Szerintem v74- elég magányos farkasos volt :D jó vicc volt de ennyi csak egy vicc volt :D talán 98 faluig passz.


Szerinted fontosok a játékban az úgynevezett "plecsnik"? Mi az értéke egy plecsninek számodra?


Hogy ne lennének fontosok, kár hogy én sose kapok, számomra egy plecsni olyan lenne mintha Nóbel díjat kapnék.


Mit gondolsz lehet döntő szerepe egy játékosnak egy 60 fős klán életében? Mennyire lehet befolyása egy fióknak egy klán életére?


Természetesen lehet döntő szerepe, csak megkell nézni az elmúlt időkben mennyi világot buktam el a klánjaimnak.


Mit gondolsz a klán szabályzatokról? Beszoktad őket tartani? Amikor vezér voltál milyen szabályokat tartattál be?


Én nekem senki nem parancsol!
Nem szoktam vele törődni, hogy miket írnak nekem.
Persze a Közjóba rend és fegyelem volt, Én belsőre raktam volna magam.


Te eltörölnéd a morált, vagy szerinted hasznos a játékban?


A morál felesleges, ha nem tudja felvenni a tempót ne védje már meg JÁTÉK, az autó versenyeknél se raknak egy + motort a lemaradt versenyzők autójába.


Hogyan szoktál startolni? Mi a te stratégiád? Ha nyilvános megosztanád velünk?


PP, csak a PP


A játék melyik szakasza az, ami a kedvenced? Miért?


A kedvenc szakaszom amikor a világ még el sem kezdődött, de azt a részt is szeretem mikor már vége van.


Melyik a kedvenc végjátéktípusod?


Dominancia, de az esetek többségében a végjátékom az, hogy lebelsőznek.


Melyik lovagrendszer az általad legjobban kedvelt?


Azt szeretem ha nincs, drága egység és semmi haszna.


Mi motivál téged?


Hát ebben a játékban már leginkább semmi.
De ha valamit írnom kell, akkor az hogy tönkre tehetem mások munkáját és belefektetett idejét egy egy foglalással.


Hogy osztod el az idődet, hogy az ne befolyásolja a magánéleted?


Otthon nem szoktam játszani, a melóbol nyomom inkább, fizetett klánháborús vagyok.


Mennyire vagy alkalmazkodó típus (lehet klánhoz és személyhez)? Illetve, mennyire tudsz haladni a korral? Minden újítást hamar elsajátítasz vagy nem igazán? Melyek azok az újítások, amelyek tetszenek neked és miért?


Nem vagyok alkalmazkodó, mindenkinek hozzám kell alkalmazkodnia.
Azok az újítások tetszenek, hogy nagyon sűrűn van event, így sosincs + pénzem mindig van hova költeni.


Mitől jó egy játékos? Egyáltalán kimondható egyértelműen valakire, hogy jó játékos?


Mindenki jó játékos a maga módján csak van aki nem ebben a játékban.


Mitől jó egy klánvezér? Egyáltalán kimondható egyértelműen valakire, hogy jó klánvezér?


V76 Kubi nagyon jó vezér volt, nagyon hamar felfogta, hogy ki is diktál és hamar tudott alkalmazkodni a helyzetthez és nem kötekedett.


Te kit ajánlanál a következő riportalanyunknak? Volt-e olyan kérdés, melyet hiányoltál és szívesen megválaszoltál volna? Ha igen mi volt az?


Hát én anyukámat ajánlanám, vagy a feleségem, megnéznék egy interjút egy olyan embertől aki végig nézi azt, hogy 0-24 a telót nyomjuk és elverünk 1 zsák pénzt.
Hogy ők hogyan élik ezt meg.




Köszönjük hogy elolvastad legújabb interjúnkat! Kérünk amennyiben tetszett jelezd azt felénk egy Like-al(Köszönettel), és ha kérdésed maradt @Az Asgardi Dani -hoz azt tedd fel itt hozzászólásban!

A következő interjúnkig, jó szórakozást kívánunk neked itt a Klánháboruban
!
 

SzRicsi

Member
A reakció pontszáma
31
Nekem egy dalszöveg jut eszembe erről az interjúról. :D

Bëlga - Mit Paródizálsz?

"idejössz nekem hogy ez gúny vagy komoly
döntsed el baszdmeg magadnak faszom
tudom te is tudod hogy akinek az inge
ennyire feltételezem nem vagy hülye"
 

frici77

Member
A reakció pontszáma
75
V79-en az AntiASG klán kihívja az ASG klánt most "Don Gábort és Az Asgardi Dani-t
" a térkép szélére cimkével!!!! :mad::cool:o_O
 

Moomba

=RPG= ~ELM~
A reakció pontszáma
63
Voltak visszatetsző válaszok, de összességében, jó lett.
És a végében teljesen igaza van, lehetne riportot készíteni olyan "hú de nagy játékosok" párjaival is, hogy ők mit érzékelnek ebböl?!
Már ha épp van párja, vagy ha épp az is játszik :)
 

I Will Cheat

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.158
Mondjuk 67en amennyit Moderált Tartalom miattad es a felelotlen baromsagaid miatt az most megmutatkozik ebben az interjuban, hogy miert :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

scourge

Member
A reakció pontszáma
17
Ha már kifogytatok a "nagy" játékosokból, vegyetek ki néhány kisebbet is.
Kicsit unalmas nézni ahogy csak a nagyok jutnak szóhoz.
 

scourge

Member
A reakció pontszáma
17
Ezzel ugye nem arra akarsz bátorítani hogy jelentkezzek alanynak ha már ekkora a pofám? Mondjuk kétlem hogy pont egy olyan senkiházit akarnának kifaggatni mint én
A megkérdezettek több, mint felének köze sincs a "nagy"-hoz :D Szerintem elég jól merítenek, meg lehet jelentkezni is interjúra bárkinek.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Ezzel ugye nem arra akarsz bátorítani hogy jelentkezzek alanynak ha már ekkora a pofám? Mondjuk kétlem hogy pont egy olyan senkiházit akarnának kifaggatni mint én

Nem, csupán azt mondom, hogy bárki jelentkezhet interjúra, nem a suppnak kell mondani, hogy válogassanak másokat, hanem bíztatni az embereket, hogy jelentkezzenek :)
 

bbbenyo111

Active Member
A reakció pontszáma
90
Amugy ez ugy lenne izgi,hogy,random bejon a supp a vilagra,kivalaszt egy nevet es vele egy eovidebb interjut.. igy lehetne surubben és esetlegesen tobb nezopont szerint látnánk a dolgokat. (Nyilvan aki nem akar vagy esetleg szarik a fejetekre azt skippelitek)
 
Fent