Archív scriptes csevegő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser12010

Vendég
A scriptet rakd be próba névvel,és megnézem mi a baj. :)
 

DeletedUser12241

Vendég
érmeveréssel kapcsolatos script nem működik

Sziasztok!

Sajnos a mai nap már nem működik az alábbi érmeveréssel kapcsolatos script a V8-on:
[SPOIL]javascript:var Reserve=[200000,200000,200000];function setText(A,B){var C=document.createTextNode(B);A.removeChild(A.firstChild);A.appendChild(C);}function GetTable(){var A=doc.forms['villages'];return A.getElementsByTagName("table")[0];}function GetRes(A){var B=A.cells[1].textContent.split(" ");var C=[0,0,0];C[0]=parseInt(B[0].replace(".",""),10);C[1]=parseInt(B[1].replace(".",""),10);C[2]=parseInt(B[2].replace(".",""),10);return C;}var doc=document;if(window.frames.length>0){doc=parent.main.document;}if(doc.URL.match('screen=snob')&&doc.URL.match('mode=coin')){var tab=GetTable();if(tab!==null){var totalCoins=0;for(var i=2;i<tab.rows.length;i++){sel=tab.rows.getElementsByTagName("select")[0];if(sel!=null){res=GetRes(tab.rows);var coins=[0,0,0];coins[0]=Math.floor((res[0]-Reserve[0])/28000);coins[1]=Math.floor((res[1]-Reserve[1])/30000);coins[2]=Math.floor((res[2]-Reserve[2])/25000);maxCoins=Math.min(coins[0],Math.min(coins[1],coins[2]));if(maxCoins>0&&sel!==null){sel.value=maxCoins;totalCoins+=maxCoins;}}}setText(doc.getElementById('selectedBunches_top'),totalCoins);setText(doc.getElementById('selectedBunches_bottom'),totalCoins);}}[/SPOIL]

Lehet köze van ahhoz, hogy pár percre nem volt elérhető a szerver mert vélhetőleg frissítették?
Legalábbis találtam egy két újdonságot. De pl ez a script tegnap még működött. :(

Megnéznétek? köszönöm!
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

A seregszámláló scriptel is gondok vannak! :(
Elég krixkraxosan működik!
:D
 

DeletedUser12010

Vendég
Sziasztok!

Sajnos a mai nap már nem működik az alábbi érmeveréssel kapcsolatos script a V8-on:
[SPOIL]javascript:var Reserve=[200000,200000,200000];function setText(A,B){var C=document.createTextNode(B);A.removeChild(A.firstChild);A.appendChild(C);}function GetTable(){var A=doc.forms['villages'];return A.getElementsByTagName("table")[0];}function GetRes(A){var B=A.cells[1].textContent.split(" ");var C=[0,0,0];C[0]=parseInt(B[0].replace(".",""),10);C[1]=parseInt(B[1].replace(".",""),10);C[2]=parseInt(B[2].replace(".",""),10);return C;}var doc=document;if(window.frames.length>0){doc=parent.main.document;}if(doc.URL.match('screen=snob')&&doc.URL.match('mode=coin')){var tab=GetTable();if(tab!==null){var totalCoins=0;for(var i=2;i<tab.rows.length;i++){sel=tab.rows.getElementsByTagName("select")[0];if(sel!=null){res=GetRes(tab.rows);var coins=[0,0,0];coins[0]=Math.floor((res[0]-Reserve[0])/28000);coins[1]=Math.floor((res[1]-Reserve[1])/30000);coins[2]=Math.floor((res[2]-Reserve[2])/25000);maxCoins=Math.min(coins[0],Math.min(coins[1],coins[2]));if(maxCoins>0&&sel!==null){sel.value=maxCoins;totalCoins+=maxCoins;}}}setText(doc.getElementById('selectedBunches_top'),totalCoins);setText(doc.getElementById('selectedBunches_bottom'),totalCoins);}}[/SPOIL]

Lehet köze van ahhoz, hogy pár percre nem volt elérhető a szerver mert vélhetőleg frissítették?
Legalábbis találtam egy két újdonságot. De pl ez a script tegnap még működött. :(

Megnéznétek? köszönöm!




Igen, ennek a hibának köze van a frissítéshez. Viszont nem tudom mikor fog működni. A scripteket nem mi készítjük, így nem tudunk nagyon belepiszkálni..
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
A scriptet rakd be próba névvel,és megnézem mi a baj. :)


beírtam .. hogy próba.. a fenn említett scriptet helyeztem be gyorsgombnak az angol fórumról. meg is jelennek az ikonok, viszont pl. a Kombinált nézetben ha ráklikkelek egyik nyílra, nem rendez, hanem ezt írja ki a lap alján:

[SPOIL]
Kód beillesztése:
dalesmckay - Launcher v1.00
Load: http://crosstrigger.com/tw/v7/sort_rh.js ... (OK)
Executing...

CALL: OverviewSorter::setup
Provide the following info when asking for help:
=========================
dalesmckay's Overview Sorter: v7.07
(based on SlowTarget's original Sort script)
=========================
Premium: yes
Church : no
Statue : yes
Archer : yes
Militia: no
Notes : yes
Sitter : no
=========================
Version: 12217 7.1
World : hu9
Screen : overview_villages
Mode : combined
URL : http://hu9.klanhaboru.hu/game.php?village=11382&screen=overview_villages&mode=combined
Browser: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.1; hu; rv:1.9.2.17) Gecko/20110420 Firefox/3.6.17
=========================
CALL: OverviewSorter::execute
CALL: OverviewSorter::injectCustomCSS
CALL: OverviewSorter::injectCustomColumnHeaders
CALL: OverviewSorter::injectSortingArrows
CALL: OverviewSorter::extractSortableData

execution completed

CALL: OverviewSorter::onClick
DEBUG: Number of rows to sort=605
DEBUG: Clearing highlighted sorting arrows...
DEBUG: Highlighting active sorting arrow...
DEBUG: Extracting column detail...
DEBUG: fieldName=axe, fieldIndex=0, sortDir=ascending, fieldType=number
DEBUG: Sorting...
DEBUG: Clearing old table rows...
[/SPOIL]

Pedig nekem ez KELLLLLLLLLLLLLLLLLL!!! :D Tömeges építésnél egy rakás időt megspóriztam vele, hogy nem kellett fél évig görgetnem .. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1561

Vendég
Tömeges épitésnél lehet sorba rendezni script nélkül is, csak a Pontok, Falunevek, vagy valamelyik épületikonra kell kattintani...
 

DeletedUser12241

Vendég
Igen, ennek a hibának köze van a frissítéshez. Viszont nem tudom mikor fog működni. A scirpteket nem mi készítjük, így nem tudunk nagyon belepiszkálni..

A frissítés miatt nem találta meg a táblaneveket.
Van a kódban egy ilyen függvény:

function GetTable()
{
var A=doc.forms['villages'];
return getElementsByTagName("table")[0];
}


Ezt javítottam ki erre:

function GetTable()
{ return document.getElementById("coin_overview_table"); }

Most így néz ki:
[SPOIL]
Kód beillesztése:
javascript:var win=(window.frames.length>0)?window.main:window;var Reserve=[40000,50000,50000];
function setT000ext(A,B){var C=document.createTextNode(B);A.removeChild(A.firstChild);A.appendChild(C);
}function GetTable(){ return document.getElementById("coin_overview_table"); 
}function GetRes(A){var B=A.cells[1].textContent.split(" ");var C=[0,0,0];C[0]=parseInt(B[0].replace(".",""),10);
C[1]=parseInt(B[1].replace(".",""),10);C[2]=parseInt(B[2].replace(".",""),10);return C;}var doc=document;
if(window.frames.length>0){doc=parent.main.document;
}if(doc.URL.match('screen=snob')&&doc.URL.match('mode=coin')){var tab=GetTable();
if(tab!==null){var totalCoins=0;for(var i=2;i<tab.rows.length;
i++){sel=tab.rows[i].getElementsByTagName("select")[0];
if(sel!=null){res=GetRes(tab.rows[i]);var coins=[0,0,0];coins[0]=Math.floor((res[0]-Reserve[0])/28000);
coins[1]=Math.floor((res[1]-Reserve[1])/30000);coins[2]=Math.floor((res[2]-Reserve[2])/25000);
maxCoins=Math.min(coins[0],Math.min(coins[1],coins[2]));if(maxCoins>0&&sel!==null){sel.value=maxCoins;
totalCoins+=maxCoins;}}}setText(doc.getElementById('selectedBunches_top'),totalCoins);
setText(doc.getElementById('selectedBunches_bottom'),totalCoins);
}}else{alert('A script csak a csoportos érmeveretésnél működik\nUgrás a csoportos érmeveretéshez...');
self.location=win.game_data.link_base_pure.replace(/screen\=\w*/i,"screen=snob&mode=coin")}
[/SPOIL]

Ezzel már működik. Remélem emiatt nem leszek kizárva, hogy ezt használom, amíg nincs javítva. :(
 

DeletedUser

Vendég
Hello

Van olyan script am9i a főhadit állitja? Pl. hogy az épités hogyna menjen. Melyik épületeket hányas szintre épitse ki a főhadi! Van ilyen?
 

DeletedUser

Vendég
Tömeges épitésnél lehet sorba rendezni script nélkül is, csak a Pontok, Falunevek, vagy valamelyik épületikonra kell kattintani...

Hűűű, köszi, eddig ezt észre se vettem :)) (birka vagyok, vágjatok le!!! :D )
 

DeletedUser12010

Vendég
Köszönöm az értelmes hozzászólásodat.
Ez a topic a scriptek hibáira, illetve a velük kapcsolatos dolgokra lett kitalálva.
A stílusodat nem kommentelem inkább.
 

DeletedUser

Vendég
Itt a 2. scripttel lennének gondjaim.
Operát használok. Rákattintok a gombra, elő is hozza új oldalban a falvakat Termelésben. viszont amikor újra rákattintok a gombra, előjön egy kis felugró ablak, hogy Please wait for the page to fully load. nem tudom, kéne-e várni, illetve hogy meddig, 1 percig bírtam. utána OK-ra kattintva about:blank jön elő.

Chrome-ban kipróbáltam, ott perfectül müködik. annyi ezzel a problémám, hogy nem szeretem chrome-ot, és azt nem használom. :)
 

DeletedUser12010

Vendég
Igen, azzal a scripttel is baj van. A türelmeteket kérem még. Sorban haladok.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent