Alvó mód

DeletedUser13876

Vendég
minimal-techno-hard
nekem mind három bejön, de a linkeltem is.. :)
 

DeletedUser

Vendég
A sziklából előbb kavics lesz, aztán homok, végül por. Azt pedig már a szél is elfújja.
 

DeletedUser

Vendég
nem az alvó móddal van gond, srácok, az egy kiváló találmány, mert végre nem csak az számít, h ki tud napi 24et gép előtt lenni, hanem az is, h használja-e végre az agyát, és tud-e kalkulálni...
Itt a gond két dologgal van: mi a lópikuláért jönnek vissza a kiküldött, és már napok óta ott állomásozó védőim a másiktól, mihelyt alvó módba kapcsolok???? igy sok értelme van az erősítésnek...:S Szerintem ezt ti sem gondoltátok komolyan...

Ezt a bug-ot azonnal irtsák ki a rendszerből, különben ez fogja kiirtani magát a játékot.

A másik, ami szerintem nem esett le mindenkinek a szavazáskor az az, h az alvó mód kötelező, 96 óránként legalább egyszer. (mondjuk azt én sem értem, hogy miért) Az alvó mód azt a célt kéne hogy szolgálja, h kompenzálja az olyanok játékát, akik nem tudnak mindig nonstop fent lenni - nem pedig azt, h visszafogja az egész szervert...Kérdésem: miért nem lehet az alvó mód opcionálisan választható? Egyből megszünne a zúgolódás...
 

DeletedUser11304

Vendég
az utolsó kérdés re a válasz egyszerű :) mert van védelem annak aki nem tud fent lenni és így egységesen van mindenkinek 4 naponta, így senkit sem ér igazságtalanság :)
 

DeletedUser

Vendég
az utolsó kérdés re a válasz egyszerű :) mert van védelem annak aki nem tud fent lenni és így egységesen van mindenkinek 4 naponta, így senkit sem ér igazságtalanság :)

Gondolj bele! 95 óra az út, ott vannak 1 órát, azt jönnek vissza.
Vagy nem tudok küldeni 96 óránál messzebb sereget, mert megfordul. Ezt kellene javítani.
 

DeletedUser11304

Vendég
Kérdésem: miért nem lehet az alvó mód opcionálisan választható?
erre :D jött hogy azért mert aki választja az védelmet kap másként nem is lenne értelme és így nincs értelme, hogy opcionálisan választható legyen :D
 

DeletedUser13799

Vendég
Ne sírjon senkinek a szája kaptunk 2 nap alvást a németektől, hogy ne legyen vita:)
 

DeletedUser

Vendég
sdzerintem még mindig nem egyről beszélünk...a kérdés az volt, h minek büntetik alvó móddal azt, aki nem akar elmenni aludni?
 
Fent