8.6 frissítési csomag

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje

DeletedUser8560

Vendég
Kedves Játékosaink,

A 8.6 frissítési csomag bevezetésének időpontja: 2012-08-21, délután.



Előregisztráció
- Az előregisztráció során az előregiszrált játékosok hozzáférnek a játék bizonyos elemeihez, hogy könnyebben tudjanak klánokat alapítani, levelezni egymással, így könnyítve meg a játék kezdeteit.

Fiókkezelő
- Hozzáadtuk a Fejlesztés-kezelőt, hogy sablonokat készítve megkönnyítsük a nagy fiókok kezelését.
- A falukezelő sablonjait fejlesztettük a könnyebb kezelhetőség érdekében.

Zászlók
- A rendszer megváltozott a következőképpen: új játékos meghívásáért jár zászló, barát meghívásáért nem. Tehát: csak akkor jár zászló, ha új, eddig nem játszó játékost hívtok meg, és ő regisztrál és játszik is nálunk.
- Az igaz barát jutalom megszerzésekor nem kapnak a játékosok zászlót jutalomként.

Egyéb
- Tovább 5 küldetés hozzáadva a rendszerhez (a bevezetőben, tehát a világra csatlakozók számára)
- A regisztráció során ha a választott név foglalt, akkor a rendszer automatikusan felajánl még szabad neveket.
- Megerősítő kérdéseket/boxokat helyeztünk el a játékban.
- A klánok "külső fórum" konfigurációját eltávolítottuk.
- Újabb képeket helyeztünk el a Szobornál és a játékos meghívó oldalon.
- A játékos meghívó oldalt is átalakítottuk.





 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser14989

Vendég
Kedves suporterek
A regisztrációs névválasztás oldalon találtam egy nagy hibát!
Ha az én nevemet beírom a felhasználó nevekhez akkor automatikusan kidobja a jelszavam!!Ez akkor nagyon nagy baj ha többen használnak egy internet kapcsolatot,hogyha a jelszót nem is dobja ki attól azt igen hogy mennyi karakterből áll.Igaz ez nem sokkal de megkönnyíti az adathalászatot!

Bár lehet ez csak nálam van így :D
 

DeletedUser14989

Vendég
tévedtem azt hogy mennyi karakterből áll nem dobja ki de a másikat igen!
 

DeletedUser

Vendég
Tök jó, hogy felajánl neveket, de nem lehetne ezen a 4-en kívül más is?
Kövi világon sok Lord, Lady, King és Queen előnevű játékos lesz.:D
 

DeletedUser8560

Vendég
Nem szeretnél Lord, Lady, King és Queen lenni? :p
Nem tudom, hogy a rendszer hogy épül fel, és milyen a felvett nevek mintatára, így ebben nem tudok a segítségedre lenni.
 

DeletedUser

Vendég
egy újabb zavaró nyelvi újítás :

K_perny_k_p___8211__2012-08-23_10_40_33_www.kepfeltoltes.hu_.png


- magyarul egy eldöntendő kérdésre nem mondjuk azt, hogy rendben
- ha megerősítő választ várnak tőlem egy feladat végrehajtására, akkor az állítmány egyes szám első személyben történő megismétlése a megerősítést jelenti, nem pedig az ellenkezőjét.

javaslom visszacsinálni normálisra: rendben helyett igen, visszavonás helyett mégse
 

DeletedUser12732

Vendég
nem jó a csomag alig találtam meg hol kell bekapcsolni a gyorsgombokat.
 

DeletedUser8560

Vendég
Pif. köszönöm hogy jelezted a hibát, rajta vagyunk a javításon, türelmet kérek még.
 

DeletedUser

Vendég
egy újabb zavaró nyelvi újítás :

K_perny_k_p___8211__2012-08-23_10_40_33_www.kepfeltoltes.hu_.png


- magyarul egy eldöntendő kérdésre nem mondjuk azt, hogy rendben
- ha megerősítő választ várnak tőlem egy feladat végrehajtására, akkor az állítmány egyes szám első személyben történő megismétlése a megerősítést jelenti, nem pedig az ellenkezőjét.

javaslom visszacsinálni normálisra: rendben helyett igen, visszavonás helyett mégse

engem nem a nyelv miatt zavar ez,mert ha nem akarom visszavonni akkor nem kattintok rá :) hanem az ,hogy amit eddig egy "Enter"rel le lehetett okézni, azt most már csak az egérrel lehet lebűvészkedni :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12732

Vendég
jobban kellene amikor pf-fel építesz több épületet építeni... max 5-öt épít erre kellene figyelmeztetni a többletköltségre nem is figyelmeztet

Többletköltség a következő épület építési sorba állításához: 25%
Nem jár visszatérítés a többletköltség után, amit az épület építési sorba helyezéséért fizettél.
 

DeletedUser

Vendég
Dehogynem, figyelmeztet. A beállításoknál az alapbeállítás az hogy figyelmzetet, de ezt ki tudod kapcsolni. Valószínű már megtetted ha Téged nem figyelmzetet, engem idegesített :)
 

DeletedUser

Vendég
ÁÁÁÁ
Idegtépőek az újítások.
Ez nem javítás, hanem rontás! ;( :mad::mad:
 

DeletedUser14533

Vendég
ÁÁÁÁ
Idegtépőek az újítások.
Ez nem javítás, hanem rontás! ;( :mad::mad:

Minden nézőpont kérdése. Nekem személy szerint, tetszik a fiókkezelős újjitás amiért cserébe elnézem a nyelvtani dolgokat.... A többi nem érint jelenleg ez tény. :)
 
Fent