8.5 Frissítési csomag

DeletedUser8560

Vendég
Kedves Játékosaink,

A 8.5 frissítési csomag bevezetésének időpontja: 2012-07-17, délután.



Zászlók
Játékunk egy izgalmas újdonsággal fog bővülni: bevezetjük a zászlókat! Egy zászló, amely a faludban elhelyezel, előnyöket kínál az adott falunak, növelve annak teljesítőképességét!

A zászlók csak a 8.5 után induló világokon kerülnek bevezetésre, és alkalmazásra, régebbi világokon nem kerülnek utólagos bevezetésre.
A játékosok a zászló-áttekintés ablakot a falu-áttekintés ablakban található ikon segítségével érhetik el, ott tudják a falvaikat fel-és leszerelni, láthatják a logjaikat, és az egyéb, kapcsolt szolgáltatásokat.
A legfontosabb tudnivaló, hogy minden zászló rendelkezik egy olyan tulajdonsággal, amely a falut valamilyen szempontból erősíti. A zászló akkor fejti ki támogató hatását, ha a játékos az általa kijelölt faluban elhelyezi (kitűzi) azt. Ekkor azonnal elkezdi kifejteni hatását, nincs várakozási idő.
Azonban: A zászlók elhelyezést követően 24 órán belül nem távolíthatók el a faluból!
Miután letelt ez az időtartam, és a játékos eltávolítja a falujából a zászlót, hogy egy másikat használjon, szabadon megteheti - a zászló nem vész el, azt később más faluban/világon szabadon fel lehet újból használni.

A zászlók ereje változó: vannak magasabb szintű zászlók, amelyek még nagyobb előnyöket adnak. Ezeket úgy lehet megszerezni, hogy a játékos 3 db, egyforma típusú és szintű zászlót becserél egy nagyobb szintűre. A legmagasabb szint a 9-es.

Zászló típusok:
- Termelés
- Egységek képzése
- Támadási bónusz
- Védelmi bónusz
- Tanyaméret
- Nemesképzés
- Teherhordás

A klánon belül a klántársak tudnak egymással cserélni zászlókat.

Zászlókat a következő módon lehet szerezni:
- Védekezés közben az ellenséges csapatok legyőzésével
- Nemesképzéssel
- Jutalmak megszerzésével
- Küldetések teljesítésével
- Vásárlással
- Barátok meghívásával a játékba (nem került bevezetésre)

(Befoglalás, újrakezdés után a zászlók megmaradnak, mert regisztrációhoz kötődnek - azaz minden olyan világon felhasználhatóak, amelyeken a zászlók aktiválva vannak, függetlenül attól, hogy melyik világon szerezte meg a játékos.)

Egyéb fejlesztés, módosítás
- A tömeges leszerelés további kiegészítésekkel bővül
- A háborúk felületen változtatások
- Kilépéskor a felület átalakításra került.


 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15883

Vendég
Egy kérdésem lenne csak
v17 el lesz bevezetve? "régebbi világokon nem kerülnek utólagos bevezetésre."
 

DeletedUser

Vendég
Egy kérdésem lenne csak
v17 el lesz bevezetve? "régebbi világokon nem kerülnek utólagos bevezetésre."

Ezekszerint v17-en kell megszerezni? És onnan lehet másik világba vinni? Pl v15-be?

+1 kérdés: ha minden igaz, akkor ha elfoglalnak, akkor megmarad, igaz?
 

DeletedUser8560

Vendég
Ezekszerint v17-en kell megszerezni? És onnan lehet másik világba vinni? Pl v15-be?

+1 kérdés: ha minden igaz, akkor ha elfoglalnak, akkor megmarad, igaz?

Szia,

Csak azokra a világokra lehet átvinni, amelyek a 8.5 után fognak megnyilni LS aktív lesz a zászló a világon. - 17,18,19..
Megmarad, mert a regiszrációhoz van hozzácsatolva.
 

DeletedUser

Vendég
Nem egy rossz ötlet ez a zászló, de inkorrekt előnyt ad egy új világ indulásakor azoknak akik előző világokon szereztek már belőle jópárat, azokkal szemben akik még nem játszottak ilyen típusú világokon. A jelenlegi 550 falumat sem tudom átvinni V17-re pedig ezekért is kellett kűzdeni. A zászlókért is úgy lenne korrekt szerintem ha minden világon 0-ról indulna minden fióknál, mert így nem egyenlőek az esélyek induláskor.
 

DeletedUser11352

Vendég
Szerintem ez nem egy jó ötlet.................... ez megint egy olyan faktor, mint a lovag.
Megint adódik, egy "véletlen" faktor amire nemtudsz kalkulálni.
Mint pl amikor a te lovagod kap egy Harci íjjat, az ellen meg fáklyát, és te tök jól belefutsz.
Boccs, ha esetleg túl pesszimista vagyok, de ez az én szubijektív véleményem.
 

DeletedUser8560

Vendég
Nem egy rossz ötlet ez a zászló, de inkorrekt előnyt ad egy új világ indulásakor azoknak akik előző világokon szereztek már belőle jópárat, azokkal szemben akik még nem játszottak ilyen típusú világokon. A jelenlegi 550 falumat sem tudom átvinni V17-re pedig ezekért is kellett kűzdeni. A zászlókért is úgy lenne korrekt szerintem ha minden világon 0-ról indulna minden fióknál, mert így nem egyenlőek az esélyek induláskor.

Szia,

Azért lesnek mostantól bevezetve, hogy egyenlő esélyekkel indulhasson mindenki. A régebbi világokon (tehát V1-V16) nem lesznek aktívak a zászlók, így az esélyek jóval kiegyenlítettebbek lesznek.

sajt
 

DeletedUser8560

Vendég
Szerintem ez nem egy jó ötlet.................... ez megint egy olyan faktor, mint a lovag.
Megint adódik, egy "véletlen" faktor amire nemtudsz kalkulálni.
Mint pl amikor a te lovagod kap egy Harci íjjat, az ellen meg fáklyát, és te tök jól belefutsz.
Boccs, ha esetleg túl pesszimista vagyok, de ez az én szubijektív véleményem.

Szia,

Abból a szempontból igazad van, hogy lesz benne véletlen faktor is, hiszen nem tudni, ki mennyire aktív, és így mennyi zászlót szerez, gyűjtöget, cserél. Viszont mivel a jelntésekből, szimulátorból a hatás lemérhető, így azért mégsem lesz akkora lutri, mint amennyire most úgy gondolod.
 

DeletedUser

Vendég
Szia,

Azért lesnek mostantól bevezetve, hogy egyenlő esélyekkel indulhasson mindenki. A régebbi világokon (tehát V1-V16) nem lesznek aktívak a zászlók, így az esélyek jóval kiegyenlítettebbek lesznek.

sajt

Igen, ezt értem, a V17-es világon valóban egyenlő esélyekkel indul mindenki. Én a V18 és attól felfelé induló világokra értettem, hogy előnyben lesznek azok, akik már a V17-en szereztek zászlókat azokkal szemben akiknek mondjuk a V20 lesz az első világuk.
 

DeletedUser8560

Vendég
Igen, ezt értem, a V17-es világon valóban egyenlő esélyekkel indul mindenki. Én a V18 és attól felfelé induló világokra értettem, hogy előnyben lesznek azok, akik már a V17-en szereztek zászlókat azokkal szemben akiknek mondjuk a V20 lesz az első világuk.

Szia,

De ott a lehetőség, hogy beregeljenek ezekre a régi világokra, és a küldetésekért megkapják a zászlóikat - még ha tovább nem is maradnak.
 

DeletedUser13010

Vendég
Helló!Ha egy faluban kint van egy zászló és elfoglalom/megtámadom a falut és győzők akkor megszerzem, vagy marad a faluban?
 

DeletedUser8560

Vendég
Helló!Ha egy faluban kint van egy zászló és elfoglalom/megtámadom a falut és győzők akkor megszerzem, vagy marad a faluban?

Szia,

A zászló nem vész el, és még csak át sem alakul. A falut elviszik, a zászló marad nálad, újbóli felhasználásra készen.

sajt
 

DeletedUser15525

Vendég
Szia,

De ott a lehetőség, hogy beregeljenek ezekre a régi világokra, és a küldetésekért megkapják a zászlóikat - még ha tovább nem is maradnak.

Persze, ha addig le nem zárul... Mondjuk megmarad a zászlós rendszer: kialakul a kh elitje, vagy nevezzük törzsgárdának, nekik a v20-ra meglesz egy akkora elönyük (az addig szerzett tudáson, tapasztalaton jívül), h. az új, kezdö játékos teljesen esélytelenné válik. Elszáll a maradék lelkesedése is.
 

DeletedUser

Vendég
Egyetértek!
Mellesleg nemhogy a kezdő játékosoknak, hanem azoknak a profiknak sem lesz kedvük szerencsétlenkedni akik esetleg kihagytak bizonyos okokból pár világot.
Vannak nevek akik mindenhol ott vannak, voltak és nyilvánvalóan lesznek is.
DE úgy tűnik mintha ez újításokat nekik csinálnák. :mad::mad::mad:
Mindenesetre érdemes elgondolkodni rajta.
 

DeletedUser12732

Vendég
Hiba:

Az írja nekem hogy szövetségben és háborúban vagyunk Crusaders Of The Light klánnal.Ez miért és hogy van?
Üdv:csokki
 
Fent