8.48 Frissítési csomag

DeletedUser8560

Vendég
Kedves Játékosaink,

A 8.48 frissítési csomag bevezetésének időpontja: 2016-06-14, napközben (1100-1200). A frissítés alatt pár perces leállás tapasztalható.


A frissítési csomag egy új rangsor statisztikát tartalmaz, valamint fontosabb javításokat.

Legyőzött Egységek Támogatóként

A rangsorban egy új kategóriát vezetünk be. A falvak támogatása mostantól pontokat eredményez a támogató játékosok számára. A legyőzött egységek pontjainak arányos (csatában résztvevő támogató egységek) részét minden támogató játékos megkapja. A számítás figyelembe veszi a tulajdonos egységeit is, bár ő ebben a rangsorban nem kap pontot. A támogatói pontokat más játékos támogatásával, és barbár falvak támogatásával is meg lehet szerezni. Saját falu támogatása után ez a pont nem jár. A bevezetésre kerülő rendszer nincs hatással a már meglévő védelmi rangsorra.

Farmolási limit figyelmeztetésének fejlesztése

Kis mértékben változtattunk a farmolási limit figyelmeztetésén a játékon belül. Mostantól a játékosok számára egyértelmű lesz, miért nem tudnak többet farmolni nyersanyagot (azért mert elérték a limitet).

 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8937

Vendég
Hello

Én nem örülők ennek a Támogató frissítésnek,mert ha 2 klán marad már csak 1 világban és jelen esetben a frontot támadják akkor kilehet szúrni hogy ki az aki küld oda védelmet,főleg ha pl egyik klánba 60 vannak a másikba meg 30-an,aztán megszórják mindegyiket,én jelen esetben 1 tagot védek mert nem messze van a front tőlem is de így látni fogják hogy mért nem tudnak átjönni!

Legközelebb már azt is lehet látni majd hogy jelen pillanatban ki van fent meg ki nincs a játékban ha nem egy klánba vagyunk? és nem az aktivitás mérőt nézzük!
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Sziasztok!

Nekem azzal kapcsolatban lenne kérdésem, hogy egyáltalán mi az a farmlimit. Tudom, hogy nem tartozom a legjobban farmoló játékosok közé és ez többnyire őket érintheti, de ezek szerint van egy maximum mennyiség amit X idő alatt össze lehet kaparni? Vagy hogy működik?

Köszönöm a segítséget,
Sophie
 

DeletedUser8560

Vendég
Sziasztok!

Nekem azzal kapcsolatban lenne kérdésem, hogy egyáltalán mi az a farmlimit. Tudom, hogy nem tartozom a legjobban farmoló játékosok közé és ez többnyire őket érintheti, de ezek szerint van egy maximum mennyiség amit X idő alatt össze lehet kaparni? Vagy hogy működik?

Köszönöm a segítséget,
Sophie


https://help.klanhaboru.hu/wiki/A_tanyaszab%C3%A1ly
 

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
Elolvastam, ertelmeztem. Valaki elmagyarazna, hogy ennek mi a feszkes fene ertelme van? :)
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
https://help.klanhaboru.hu/wiki/A_tanyaszab%C3%A1ly

Köszönöm szépen, de sajnos nem lettem okosabb. A Tanyaszabállyal tisztában vagyok, hogy mi az. Viszont a farm limit nem ugyanaz, mint a farmolási limit. A Tanyaszabálynál szó sincs erről:

Farmolási limit figyelmeztetésének fejlesztése

Kis mértékben változtattunk a farmolási limit figyelmeztetésén a játékon belül. Mostantól a játékosok számára egyértelmű lesz, miért nem tudnak többet farmolni nyersanyagot (azért mert elérték a limitet).

Ne haragudj, te írtál a farmlimitről, én erre válaszoltam.

A farmolási limit elsősorban classic és speed körökön kerül(het) beállításra, amikor korlátozva van, hogy egy játékos egy adott időmennyiségen belül (átlagosan: 24 óra) mennyit farmolhat. Ha elérte a maximális mértéket, akkor a csapataival nem tud több nyersanyagot rabolni.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent