8.28 Frissítési csomag

DeletedUser8560

Vendég
Kedves Játékosaink,

A 8.28 frissítési csomag bevezetésének időpontja: 2014-10-15, napközben (1100-1200). A frissítés alatt pár perces leállás tapasztalható.


Statisztikák módosítása

- Új kategória: "Nyersanyag ráfordítás".
- Személyes statisztikád már mobileszközről is megtekinthető.
- A személyes statisztika bekerül a főmenüben a Profil menüpontba.

8.28resources.PNG


Új visszajelzési rendszer

Új visszajelzési rendszer kerül bevezetésre, közvetlenül a játékban!
Az új lehetőség a lap alján érhető el, a neve: "Visszajelzés küldése".

8.28feedback.PNG



Egyszer ráklikkelsz, és már meg is tudod mutatni, hogy érzel a Klánháborúval kapcsolatban!

8.28smileys.PNG

A rendszer még új, most próbáljuk ki, lehetséges, hogy a jövőben még változtatunk rajta.

Gyorsgombok kezelése

A játékosok által beküldött visszajelzések alapján a gyorsgombok kezelése megváltozik a jövőben: lehetőség lesz a gyorsgombokhoz, billentyűkhöz számokat kötni (numerikus billentyűzeten), egészen 10 elemig. A gyorsgombokhoz számokat tudtok rögzíteni:

8.28hotkeys.PNG


Ezek a gyorsgombok áttekintésében is megjelennek:

8.28hotkeysoverview.PNG

Emlékeztető: Aktivált prémium fiók szükséges ezen felületek eléréséhez és módosításához.

Egyebek

-A játékosinformáció és a faluinformációs felület módosítva lesz annak érdekében, hogy a felülethez hozzáadott ikonokkal még könnyebben áttekinthető felületet kapjunk.

8.28actions.PNG

- Különböző ikonokat rendelünk hozzá a különböző típusú jelentésekhez, hogy gyorsabban megkülönböztethetők legyenek.
8.28icons.png

- Aranyérmék: új csoportosítási rendszer
- Kedvenc falu támadása után az ablak automatikusan zárul.
- Piac: a piaci ajánlatok jelenleg csökkenő vagy növekvő érték szerint csoportosíthatók. Elég, ha az oszlop tetejére klikkeltek a jövőben.
- Kiigazítások és hibajavítások.

 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12870

Vendég
Sziasztok,

Én még annak is örülnék ha például a jelentéseken lehetne állítani, hogy olvasott vagy olvasatlan legyen mert nekem úgy könyebb lenne rátekinteni, mintha csoportokba rendezném a farmolásaim/támadásaim hogy ez most oké ez nem stb... :)
 

DeletedUser15833

Vendég
Sziasztok,

Én még annak is örülnék ha például a jelentéseken lehetne állítani, hogy olvasott vagy olvasatlan legyen mert nekem úgy könyebb lenne rátekinteni, mintha csoportokba rendezném a farmolásaim/támadásaim hogy ez most oké ez nem stb... :)

Tényleg jó lenne egy olvasatlan/olvasott kategória... :)

(De "kérem", ne prémiummal... :p)
 
Fent