8.227 Frissítési csomag

NovaLee

Well-Known Member
A Klánháború Csapata
A reakció pontszáma
636
Frissítés 8.227


Kedves Játékosaink,
November 10-én érkezik az új verzió amely a következő változásokat tartalmazza:

Kezdő védelem változás

Ha egy játékos támadást indít más játékos ellen, miközben még mindig a kezdővédelem alatt áll, akkor a kezdő védelem megszűnik, és ettől kezdve támadható lesz, még akkor is, ha a szokásos védelmi idő még nem ért véget.
  • Ha játékost akarsz támadni kezdővédelem alatt, egy figyelmeztető üzenetet fogsz kapni, amely tájékoztat a védelem elvesztéséről, amennyiben megerősíted ezt a támadást.
  • Amikor megerősíted a támadást a kezdővédelem alatt, azonnal elveszíted a védelmet. A támadás a szokásos módon megy ki.
  • Ha nem erősíted meg a támadást, amikor ezt az üzenetet látod, akkor megmarad a védelmed, de a támadás nem megy ki.
  • A védelem csak akkor szakad meg, ha más játékosokat támadsz. A barbárok elleni támadások nem váltják ki a védelem elvesztését.
  • A védelem megszakad a támadás kiküldési időpontja után.
  • A kémkedés is TÁMADÁSNAK számít és elküldésükkor megszakad a védelem.
  • Az elveszített védelem nem állítható vissza akkor sem, ha azonnal ki majd be jelentkezel a játékba, és nem kapsz új védelmet egy újabb bejelentkezés után sem.
  • Amikor a játékost teljesen elfoglalták és újrakezdi, új kezdővédelmet kap.
  • A kezdővédelem aktív marad egy más világon való újrakezdés után is.

Visszajelzés

A visszajelzéseket és a javaslatokat továbbra is várjuk a hozzászólásban.

A Klánháború Csapata
 

Alfonz9

New Member
A reakció pontszáma
3
Tetszik az ötlet, valamint én is támogatnám az előttem szóló ötletét, viszont szerintem sok a 3 hónap, 2 hónap után ildomos lenne a morál törlése.
 

zon35

MIVAN KALACSKEPUUUU
A reakció pontszáma
77
es ha mondjuk szelen ujrakezdem es farmolom a barbarokat majd valaki elfoglal 1 barbart amire mar megy a tamadasom akk megszunik a kezdo?
 

NovaLee

Well-Known Member
A Klánháború Csapata
A reakció pontszáma
636
es ha mondjuk szelen ujrakezdem es farmolom a barbarokat majd valaki elfoglal 1 barbart amire mar megy a tamadasom akk megszunik a kezdo?
Nem kéne mivel a támadás kiküldésekor a falu barbár volt.
 
Fent