8.12 frissítési csomag

DeletedUser8560

Vendég
Kedves Játékosaink,

A 8.12 frissítési csomag bevezetésének időpontja: 2013-05-15, délután. A frissítés alatt pár perces leállás tapasztalható.

A 8.12-es frissítési csomagban bevezetjük a már régóta kért és várt lehetőséget, hogy úgy tudd meghívni a barátaid játszani egy világra, hogy azok a közeledben kerüljenek elhelyezésre!

Hívd meg egy barátod a közeledbe játszani!

Régóta szerettük volna megadni a lehetőségét annak, hogy meg tudjátok hívni a barátaitokat a játékba, úgy, hogy azok a közeletekben kerüljenek elhelyezésre. Ez megoldható az előregisztráció során, de most már akkor is megoldható, ha a játék folyamán tetszőleges időpontban hívod meg barátaid - mindegyikük a környékeden kerül be a játékba, hogy együtt le tudjátok igázni a környezeteteket!

Megjegyzések:

- A meghívás még nem játszó játékosokra vonatkozik
- A meghívás jelölése a térképen kikapcsolható, DE a visszakapcsolás nem aktiválható ismét
- A meghívás a térképen csak minta, a meghívott játékos nem pont oda fog kerülni, ahol a térképen látható a minta.



Invitefriend.png


Egyéb módosítások


  • A bevezető rendszerében is módosításokat hajtottunk végre, annak érdekében, hogy jobb általános betekintést nyújtsunk játékosainknak. A bevezetőben kis nyilakkal segítjük játékosainkat, hogy megtalálják útjukat.
  • Mostantól már csak a küldetéses rendszer lesz az egyedüli elérhető bevezető.
    Azok a játékosok, akik régebbi világba lépnek be, ahol a bevezető még nem a küldetéses rendszer volt aktiválva, nem fog küldetéseket teljesíteni.
    Akiket a váltás menet közben érint, vagyis elkezdték a játékot, a régi bevezetők feladatait oldják meg, a váltás után egyszerűen véget ér a bevezetőjük.
  • Az App felhasználók a jövőben kaphatnak majd értesítést, ha a csapataik befejezték a támadásaikat, és újabb parancsokra várnak.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16959

Vendég
mi ez?

Most délután má' mióta megjöttem nem tudok támadni mer' nem jön be a térkép kérlek mondjátok kell csinálnom valamit hholnap má' nem lesz ílyen ugye.
 

DeletedUser

Vendég
Kedves stüszi vadász,

Nálam minden térkép rendesen dolgozik, nem értem mi a probléma. Kérlek máskor pontosabban, érthetőbben fogalmazz!
Köszönjük!
 

DeletedUser16959

Vendég
Bocs

Bocs csak én Operán szotam csinálni és most az nem támogatja a kh. de már jó a Safárin megy bocs mégegyszer és köszi.
 

DeletedUser

Vendég
Semmi gond, arra kérlek csak ismét, hogy fogalmazd meg pontosan ilyenkor, hogy mi a hiba. :)
 

DeletedUser

Vendég
És az nem lehetne, hogy egy szivecske lelógjon a fáról? :$ :)
 
Fent