2017 október-november: Halloween - töklámpás és jelmez

DeletedUser8560

Vendég
Kedves Játékosaink,

Idén is megérkezett a Halloween, a jelmezes bulik és töklámpások aranykora. Arra szeretnénk kérni titeket, hogy ebbe a topicba másoljátok be az általatok készített töklámpás és/vagy jelmezetek fotóját (a játékosnevetekkel együtt), hogy meglássa mindenki, ti ebben sem ismertek tréfát!

A legjobb lámpások és jelmezek jutalmat érnek: 350 prémium pont kerül jóváírásra a megadott fióknéven!

Jó szórakozást kíván:

A Klánháború Csapata

töklámpás macska.jpg

 

Taknyos béka

New Member
A reakció pontszáma
8
A férjem Star Wars rajongó :D Egyébként a google volt a barátunk, tehát nem az ötlet nem saját, csak a munka :)
 

Taknyos béka

New Member
A reakció pontszáma
8
Az nincs sajnos. :) csak a minta kép van meg, amiről másoltuk, de egyébként nem olyan nehéz megcsinálni, mint amilyennek tűnik! :) Szerintem nyugodtan vágj bele. Először rajzold rá a tökre, utána egyerű kivágni! :)
 

DeletedUser

Vendég
Az nincs sajnos. :) csak a minta kép van meg, amiről másoltuk, de egyébként nem olyan nehéz megcsinálni, mint amilyennek tűnik! :) Szerintem nyugodtan vágj bele. Először rajzold rá a tökre, utána egyerű kivágni! :)
Hasonlo kepp csinaltam en is csak en sablon nelkul kisse szabadkezemre hivatkozva , kuderult rajzmuvesz nem leszek
 

Taknyos béka

New Member
A reakció pontszáma
8
Egy kép mégiscsak van, ahol faragás alatt van a tök, de az nem nagyon látszik, csa mellette a sablon :)
 

Csatolmányok

  • tök2.jpg
    tök2.jpg
    37,4 KB · Megtekintések: 14
Fent