2017: Március

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Sziasztok!

Nemzeti ünnepünk alkalmából játékokat hirdetünk a fórumon, melyekkel prémium pontokat tudtok nyerni.

Töltsétek ki 20 kérdésből álló kvízünket ezen a linken. A 20 első helyes válaszokat adó játékos nyer fejenként 30 prémium pontot! :)
Határidő: március 16. (csütörtök) 23:59

Ha kitöltötted a kvízünket, akkor március 15-én figyeld ezt a témát, mert 5 darab szimulációs játékot fogunk meghirdetni. Az első helyes választ küldő nyerhet 20 pontot a nap folyamán véletlenszerü időpontokban megjelenő feladványoknál.

Hajrá mindenkinek! :)

A kvízt ezen a linken is el tudjátok érni: https://goo.gl/forms/ZIX7OXrjbJUGoYdt1
 

DeletedUser18741

Vendég
Ez baromi jól hangzik, de például Zászlóerősítőért nem lehetne ugyan ezt a játékot ?:D
 

DeletedUser6473

Vendég
Ne haragudjatok, de aki nem csüng feszt a gépen vagy később olvasta el a levelet az esélytelenül indul a PP pontokért ha csak az első 20 kapja meg.. miért nem sorsolás dönti el? ha a sorrend számít abszurd a csütörtök éjféli időpont :) szerintem...
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Ne haragudjatok, de aki nem csüng feszt a gépen vagy később olvasta el a levelet az esélytelenül indul a PP pontokért ha csak az első 20 kapja meg.. miért nem sorsolás dönti el? ha a sorrend számít abszurd a csütörtök éjféli időpont :) szerintem...
20 kérdés van. Ha rontasz egyet, akkor kiesel. És a sebesség miatt elég sokan elnéznek egy pár választ :)
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Sziasztok!

Érkezik az első szimulációs játék :)
Elvégre ma már szerda van ;)

Készítsetek szimulációt az alábbi paraméterekkel:
A támadónál meghal pontosan 253 egység (összesen 1000 egységet kell küldened) úgy, hogy a védekező legfeljebb 30 íjászt használhat. A fallal és a bónuszokkal kell manipulálni leginkább.

Készítsétek el a szimulációt és a linkjét másoljátok be ide! Az első ember, aki helyesen oldja meg a feladatot nyer 20 pontot.

Sok sikert! :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Sziasztok!

Érkezik az első szimulációs játék :)
Elvégre ma már szerda van ;)

Készítsetek szimulációt az alábbi paraméterekkel:
A támadónál meghal pontosan 253 egység (összesen 1000 egységet kell küldened) úgy, hogy a védekező legfeljebb 30 íjászt használhat. A fallal és a bónuszokkal kell manipulálni leginkább.

Készítsétek el a szimulációt és a linkjét másoljátok be ide! Az első ember, aki helyesen oldja meg a feladatot nyer 20 pontot.

Sok sikert! :)

https://hu31.klanhaboru.hu/game.php...all=19&att_flag=0&def_flag=0&moral=100&luck=0
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
A támadó seregből 100 lakosnak kell meghalnia (legalább 500 egységet kell küldened). A védekezőnél csak fal és milícia lehet. A támadónak muszáj 15 szintet rombolnia a falon.

A szimulációról készítsetek képernyőképet és azt töltsétek fel ide hozzászólásként!
Az első helyes szimulációt készítő játékos nyer 20 prémium pontot.

Sok sikert ;)
 

DeletedUser6473

Vendég
Skacok.. ez így egyáltalán nem fair... miért véletlenszerűen jönnek a feladványoK, Miért nem lehet kiírni x időben 12, 15,18 óra például? Ki a fene gubbaszt itt egész nap? nem lenne élvezetesebb hogy versenyzés van hisz egyszerre itt figyel 30-40 ember? és ki oldja meg hamarabb? ennek a játéknak azt a nevet is adhatnátok hogy ki látja meg előbb a kiírást... kár volt ebbe annyi energiát ölnöm amennyit eddig beletettem hogy feljöttem ide vagy 10x már a mai nap megnézni van-e feladat... csinálja aki akarja...ez így nulla szerintem..bocsi.. helló
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Készíts egy fordított szimulációt. A védekező támadókkal, a támadó pedig védekezőkkel harcol! Legalább 20.000 egységet használjatok fel!

A megoldásokat küldjétek el képernyőképként hozzászólásba. Az első helyes megoldó nyer 20 pontot.
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Készíts egy szimulációt, ahol a védekező félnek pontosan 2 millió fa vesztesége lesz!

A választ fényképezzétek le és küldjétek el hozzászólásként ide! Az első helyes válaszoló nyer 20 pontot.
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Mivel 5 millió fa veszteséget generáltál, ezért ezt a kört most nem te nyered.

Na, ki lesz az első helyes válaszoló? :)
 
Fent