2017: Klánháború szülinap

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Sziasztok!
Május 8-án ünnepeljük a magyar klánháború születésnapját. Ennek örömére rendeztünk egy kis mini játékot nektek.


Mém
Válogassatok a képek közt, majd a nektek tetszőhöz kapcsoljatok egy frappáns mondatot. A versenyt itt éritek el: https://forum.klanhaboru.hu/index.php?threads/2017-szülinapi-mém-verseny.4337/
A legjobb mém 500, az utána lévő 2 legjobb pedig 300 és 200 prémium ponttal fog gazdagodni.


Kvíz
A szokásos kvíz sem maradhat el. Az alábbi linken elérhető kérdéssort töltsétek ki május 9-ig, legkésőbb 23:59 óráig.
https://goo.gl/forms/sJviqpKeybAeP5Fl2
A helyes választ beküldők közt kisorsolunk 10 játékosunknak 50 prémium pontot.


Aprófeladatok
A hétfői nap folyamán keresd a hibát és szimulációs játékokkal találkozhattok majd.
A játékok megjelennek majd:

Véletlenszerűen a nap folyamán.

Az első helyes választ beküldő játékos nyer 50 pontot, s egy random kisorsolt játékos további 50 pontot nyer. (Minden játéknál.)
A mini játékok 8-án, hétfőn az adott időpontban fognak megjelenni, ne feledjétek.
 
Utoljára szerkesztve:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
A legutolsó kérdés szerintem rossz. LE pontot támogatással is lehet szerezni, az is harcnak számít?
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Hány százalék alá nem csökken a morál a játékban? *

Erre a kérdésre értelmezés szerint vagy több jó válasz is van, vagy egy sem, mivel a pontos megfejtés nincs a lehetőségek között.
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Technikai módosításra kerül sor: a keresd a hibát és a szimulációs feladatok holnap véletlenszerűen fognak megjelenni, de minden játéknál értékeljük az első válaszolót és egy random játékost sorsolunk.
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Keresd a hibát:
IMG_8768.jpg
 

DeletedUser6473

Vendég
Egyet sikerült hoznom :DD Most nagyon figyelek :)) Kell a PP, csöves vagyok :D
 

DeletedUser6473

Vendég
nah lépjetek ki mert nemsokára jöna játék és így kevesebb esélyem van :)) túl sokan vagyunk :)
 

DeletedUser19034

Vendég
Keresd a hibát (válaszokat kommentbe küldjétek):

IMG_8769.jpg
ha nem is a helyezés, vagy a szín a probléma, akkor talán az, hogy tesztfiókhoz nem nagyon szoktak szöveget írni, meg éles szerveren tesztfiók? Meg nekem az sem stimmel, hogy fel van ajánlva a barát meghívása lehetőség, oda magad mellé, tesztfióknál minek az?
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
ha nem is a helyezés, vagy a szín a probléma, akkor talán az, hogy tesztfiókhoz nem nagyon szoktak szöveget írni, meg éles szerveren tesztfiók? Meg nekem az sem stimmel, hogy fel van ajánlva a barát meghívása lehetőség, oda magad mellé, tesztfióknál minek az?

Én eddig minden éles szerveremen láttam a tesztfiókot, és mindig volt profilszövege :D
 
Fent