Rendezvény 20. születésnapi naptár rendezvény

NovaLee

Well-Known Member
A Klánháború Csapata
A reakció pontszáma
636
panorama.png


Üdv Klánharcosok,

Örömmel jelentjük be, hogy a Klánháború idén 20 éves! Hihetetlen utazás volt, és mindannyiótokkal együtt szeretnénk megünnepelni ezt a mérföldkövet. Csatlakozz hozzánk egy meglepetésekkel, jutalmakkal és szórakoztató tényekkel teli utazásra a Klánháború fejlődéséről a 20. születésnapi naptár rendezvényünkön.

20. születésnapi naptár

A 20. születésnapi naptár június 6-án 14:00 órától július 2-án 14:00 óráig lesz elérhető.

Ezen az eseményen minden nap lehetőséged nyílik arra, hogy egy ajtót nyiss ki, és izgalmas jutalmakat tárj fel. Minden ajtó mögött egy különleges tárgy vár rád, valamint egy érdekes, szórakoztató tény a Klánháború történetéről és fejlődéséről. De ez még nem minden! Egy ajtó kinyitása egy részletet is felfed a 20 éves évforduló rejtett képéből. Ahogy haladsz előre az eseményen, fokozatosan felfeded a teljes képet, amelyet személyre szabhatsz és letölthetsz, amint teljesen felfedted.

calendar1.png

Ahogy több ajtót távolítasz el, a 20 éves évforduló teljes képe feltárul. Ne aggódj; továbbra is hozzáférhetsz az összes tényhez a születésnapi főablak tetején.

Ha a teljes kép megjelenik, személyre szabhatod és letöltheted. A kép 1920x1080p felbontásban lesz elérhető, tökéletes háttérképként való használatra vagy klánharcos társaiddal való megosztásra!

A naptár a 20 napos esemény lejárta után is aktív marad még néhány napig. A küldetés gomb alatti ikonra kattintva érheted el.

Hogy ezt az rendezvényt még izgalmasabbá tegyük, fantasztikus jutalmakat készültünk számotokra. Minden nap új meglepetéseket hoz és lehetőségeket ad a klánháborús élmény fokozására, ideértve az nyersanyagcsomagokat, a növelőket, az új tárgyakat, amelyek megváltoztatják a neved színét, és más hatalmas nyereményeket.

Ne maradj le erről a rendkívüli ünnepről! Készülj fel, gyűjtsd össze szövetségeseidet, és csatlakozz hozzánk, amikor megemlékezünk a Klánháború 20 évéről. Nem tudtuk volna megtenni nélküled! Ti, csodálatos játékosaink, nap mint nap jobbá teszitek a játékot.

Köszönjük az odaadását és hűségét. Legyen legalább még 20 évünk tele izgalmas csatákkal, stratégiai diadalokkal és felejthetetlen emlékekkel a Klánháború világában!

separator.png


Szeretnénk hallani visszajelzéseket! Nyugodtan oszd meg gondolataidat egy hozzászólásban itt ebben a témában.


Tisztelettel,

A Klánháború Csapata
 
Utoljára szerkesztve:

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.737
Nyugodtan oszd meg gondolatait egy hozzászólásban itt ebben a témában.
próbáltam megfelelni a kritériumoknak, sőt még nyugodt is voltam közben, aztán jött a szmájli rendőrség és száműzte a hozzászólásomat(nemmerekidetenniszmájlit)
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
1687695202003.png

majdnem.

köszönjük ezt a remek remek jutalmat! én őszintén szólva a rózsaszínnél már teljesen le voltam hengerelve. az animált piros után teljesen biztos voltam benne, hogy nem lehet tovább fokozni. ez az animált kék feltette az i-re a pontot! nem tudom 20 év múlva lesz-e még kh, de én még akkor is fogok mesélni erről az unokáimnak! *.*
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
Nem erőltette meg magát a kedves fejlesztő csapat. Sose gondoltam volna, hogy ilyen VIP funkció szemtanúja lehetek, mely során személyre szabhatom a képet!!!!
 

DeletedUser21377

Vendég
Még le is töltheted!
Így 20. napra azért jobbat vártam, Ezek a gördülős nevek igazán a hasznunkra lettek!
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Eskü egy 5% nyersi csomagnak is jobban örültem volna így az utolsó nyitásnál,mint amit kaptunk:D
 

Gugligoys

Member
A reakció pontszáma
35
Kajak azt hittem azt ìrok oda amit akarok. :D
Mondjuk kèpszerkesztővel jókat ki lehet belőle hozni, de azè' na :D
 
Fent