Újra támad a JOR más néven!

  • Témaindító DeletedUser14709
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
Gratulálok! Toljad csak, így leszel arc a fórumon, ha minél több hozzászólásod van.:D

Látom lekötött a v3 nambervankodás...informalódj JOR-k menő mert még a végén elhiszed...
Az oberkodásról meg annyit, hogy ez nem társkereső...majd ha érzem a minimális tiszteletet akkor talán...
szóval kedves R79! Teszek arra mi volt a v3-on, a barátaiddal és a chateddel együtt...mi nem vagyunk szerelem zsákokba se jó fejek, Drágaságok meg végképp...
 

DeletedUser14709

Vendég
Látom lekötött a v3 nambervankodás...informalódj JOR-k menő mert még a végén elhiszed...
Az oberkodásról meg annyit, hogy ez nem társkereső...majd ha érzem a minimális tiszteletet akkor talán...
szóval kedves R79! Teszek arra mi volt a v3-on, a barátaiddal és a chateddel együtt...mi nem vagyunk szerelem zsákokba se jó fejek, Drágaságok meg végképp...


Te jöttél ide és te szóltál bele! NEM MI HÍVTUNK!!!
 

DeletedUser

Vendég
Játékos Akció Dátum/Idő Pontok
*.*.*.*.-.*.*.*.* Left 21st January 2012 - 14:07 1,331,849
Titkos Társ Left 21st January 2012 - 14:07 3,435,463
bambino Left 20th January 2012 - 18:07 94,006
*.*.*.*.-.*.*.*.* Joined 08th January 2012 - 15:07 1,131,018
halasmacska Left 08th January 2012 - 02:08 534,675
halasmacska Joined 07th January 2012 - 15:07 535,671
firemanusz Left 26th December 2011 - 12:07 327
firemanusz Joined 18th December 2011 - 11:10 46,304
bambino Joined 17th December 2011 - 22:12 967,202
Titkos Társ Joined 15th December 2011 - 11:09 2,349,607

Ez is sokatmondó, nemde?

Erre kérdeztem ,hogy mit is kell itt látni...ha neked ez a kötekedés akkor ne tudd meg nálam mi az...amúgy remelem van róla fogalmad kivel példálózik itt a másik nagy JOR menő...ha nincs akkor kezd megint az Info gyűjtést...
 

DeletedUser14709

Vendég
Erre kérdeztem ,hogy mit is kell itt látni...ha neked ez a kötekedés akkor ne tudd meg nálam mi az...amúgy remelem van róla fogalmad kivel példálózik itt a másik nagy JOR menő...ha nincs akkor kezd megint az Info gyűjtést...

Nincsenek szükségeim infókra, mert nem érdekel! Ezzel szerintem mindent elmondtam!
 

DeletedUser

Vendég
Megkérdezhetem, hogy melyik szerveren és melyik klánokban játszottál ezzel a névvel? Csakhogy mi is képben lehessünk, kivel is szaporitjuk itt a szót feleslegesen.
 

DeletedUser16098

Vendég
Ejnye ,bejnye :) Látom megy itt a harc ,és látom nem mostanába játszottatok ,hogy nemtudjátok ki thommax :D
Aki témát kezd az készüljön fel erre is ! (ui:Nem értem miért nem próbáltok új klánt kialakítani ,minthogy a régit visszahozni ! :) )
 

DeletedUser14709

Vendég
Ejnye ,bejnye :) Látom megy itt a harc ,és látom nem mostanába játszottatok ,hogy nemtudjátok ki thommax :D
Aki témát kezd az készüljön fel erre is ! (ui:Nem értem miért nem próbáltok új klánt kialakítani ,minthogy a régit visszahozni ! :) )

Mert?? Mi ez itt, vmi cyberbirodalom??? Na most akkor nagy bajban vagyunk, mert holnap nem vehetünk kenyeret a boltban... Lol, lol, lol

Az, hogy miért, maradjon a mi titkunk!
 

DeletedUser

Vendég
Mi ezt szeretjük, + a néniket.:) Nincs itt hiba!
Egyébként ez egy új klán, csak 90%-ban a régi társaság. Ezt tiltja valamilyen szabályzat?
 

DeletedUser

Vendég
Full Moon drágám! Mi a baj drágám? Nem kell bepöcceni drága :) Olyan kis drága vagy!
 

DeletedUser

Vendég
Kezdesz klimaxolni...egyszer nem érdekel egyszer meg mindent tudni akarsz...ez a Lol meg...a gyereked nem mondta, hogy egy nyugdíjasnak nem áll jól...meg ez a bort búzát kenyeret duma...hát hozzád képest ez tényleg a cyber tér ...
 

DeletedUser16098

Vendég
Jó én nem írogatok inkább már mert kezd ez elég unalmas lenni ...
 

DeletedUser14709

Vendég
Kezdesz klimaxolni...egyszer nem érdekel egyszer meg mindent tudni akarsz...ez a Lol meg...a gyereked nem mondta, hogy egy nyugdíjasnak nem áll jól...meg ez a bort búzát kenyeret duma...hát hozzád képest ez tényleg a cyber tér ...

Te mindent tudsz! Igazi isten vagy!!!
 

DeletedUser14709

Vendég
Jah és pontosan mikor írtam, hogy bármit is tudni akarok rólad????

WUhahahahahhahahahhahahahhahahahahahhahaha.....
 

DeletedUser

Vendég
Most, hogy meg volt a JOR-nak a 15 perc hírnév szerintem léphetünk is egy új topicba...mer még a végen az is a Drága bűne lesz, hogy a szerelmes jó barátok nem találnak vissza Lesszihez...
 

DeletedUser14709

Vendég
Most, hogy meg volt a JOR-nak a 15 perc hírnév szerintem léphetünk is egy új topicba...mer még a végen az is a Drága bűne lesz, hogy a szerelmes jó barátok nem találnak vissza Lesszihez...

Nagyon szépen köszönjük a megértésedet!
 
Fent