Új jubileumi világ 200 Lengyelország

Slade

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Na látod, pont ez lesz a jó lengyelen, nem lesznek ilyen alakok min TE! Mind egy cél elérése miatt indulunk. Nyilván a mostani felkeresett játékosok között sincs mindenki puszi pajtás kapcsolatban, de eddig mindenki hajladó eltekinteni a sérelmektől..
Viszont amikor a TE neved került szóba mindenkinek pánikrohama lett, annak is aki nem ismer
Meglepően jó a hangulat dc n :D
 

=ZEUS=

King of Asgardia
A reakció pontszáma
354
Talán ha picit idősebb lennél akkor talán bölcsebb is... akkor képes lennél felfogni, hogy mit is írtam fent. Bár lehet hogy érted te ezt, csak ugye a slepped előtt ciki lenne be ismerni, hogy a 30dkg testeddel semmi más nem vagy csak egy monitor-harcos! Mert ugye volt ám 84-en is terved....ki is hívtad az ASG-t.... de miután közölte veled valaki óvatosan diszkréten, hogy a monitor nem tud elrejteni, hisz egy városba vagytok, azonnal le is tettél a huncutkodásodról! :) Én így hallottam! Mondom így hallottam! Na de ezzel Én nem értek egyet, hisz ez csak egy játék! De nektek is tudomásul kellene végre venni, hogy vannak bizonyos szabályok... amiket nem lenne szabad áthágnotok! Eljön majd még a ti időtök is, ne siettesd! Ahogyan eljött a Mi időnk is.
Az ASG-s keretről.. Az ASG egy szerveren játszik! Ezt a "régi öregek" tökéletesen tudják! Ha pedig segítségre lenne szükségetek az ASG-től, akkor annak bizony megvan a saját módja!
A véleményről.. mindenkinek van mindenkiről! Neked Rólam, Nekem rólad. Ám ez nem jelenti azt, hogy nem képviselhetnénk piciny Hazánkat idegenhonban. A probléma csupán az, hogy elvesztettél valamit, ami talán a legfontosabb e virtuális játékban.... a Bizalmam, és nem csak az enyémet! :) Tehát ezen az irányon kellett volna kezdenetek a kommunikációtok!
Nem elsőnek hívtatok? pffff nem hiszem, hogy fontos lenne szólni egy olyan embernek aki képes kiállítani egy 100 fős klánt. Aki harcolt már lengyelekkel, japánokkal, németekkel, románokkal. Ez legyen a ti dolgotok! :)
Nem tartasz/tartotok alkalmasnak? :) Ejjjj te fiú...... :D Akkor nem vagyok! Közel 10 éve alkalmatlan vagyok.... ám ha játszanék (nyugi nem fogok) akkor a 11. évemre is össze tudnék rántani egy klánra való embert! És itt engedj meg egy kérdést....Neked van annyi harcosod, hogy ezt meg tudd tenni? (költői kérdés volt)
Mint írtam... HA meg lesz a limitetek, sok sikert!
 

=ZEUS=

King of Asgardia
A reakció pontszáma
354
Meglepően jó a hangulat dc n :D
Az meg van hogy nem DC-n kell megnyerni a szervert? :D :D
Fogalmatok sincs hogy mibe fogtok bele...
Ha nem lesz olyan Vezére a magyaroknak, akit tényleg követtek akkor felzabálnak titeket!!!
De csináljátok! Oltogassatok nyugodtan a DC-teken, röhögjetek rajtam, a végén úgy is Én fogok rajtatok! :)
 

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
283
Talán ha picit idősebb lennél akkor talán bölcsebb is... akkor képes lennél felfogni, hogy mit is írtam fent. Bár lehet hogy érted te ezt, csak ugye a slepped előtt ciki lenne be ismerni, hogy a 30dkg testeddel semmi más nem vagy csak egy monitor-harcos! Mert ugye volt ám 84-en is terved....ki is hívtad az ASG-t.... de miután közölte veled valaki óvatosan diszkréten, hogy a monitor nem tud elrejteni, hisz egy városba vagytok, azonnal le is tettél a huncutkodásodról! :) Én így hallottam! Mondom így hallottam! Na de ezzel Én nem értek egyet, hisz ez csak egy játék! De nektek is tudomásul kellene végre venni, hogy vannak bizonyos szabályok... amiket nem lenne szabad áthágnotok! Eljön majd még a ti időtök is, ne siettesd! Ahogyan eljött a Mi időnk is.
Az ASG-s keretről.. Az ASG egy szerveren játszik! Ezt a "régi öregek" tökéletesen tudják! Ha pedig segítségre lenne szükségetek az ASG-től, akkor annak bizony megvan a saját módja!
A véleményről.. mindenkinek van mindenkiről! Neked Rólam, Nekem rólad. Ám ez nem jelenti azt, hogy nem képviselhetnénk piciny Hazánkat idegenhonban. A probléma csupán az, hogy elvesztettél valamit, ami talán a legfontosabb e virtuális játékban.... a Bizalmam, és nem csak az enyémet! :) Tehát ezen az irányon kellett volna kezdenetek a kommunikációtok!
Nem elsőnek hívtatok? pffff nem hiszem, hogy fontos lenne szólni egy olyan embernek aki képes kiállítani egy 100 fős klánt. Aki harcolt már lengyelekkel, japánokkal, németekkel, románokkal. Ez legyen a ti dolgotok! :)
Nem tartasz/tartotok alkalmasnak? :) Ejjjj te fiú...... :D Akkor nem vagyok! Közel 10 éve alkalmatlan vagyok.... ám ha játszanék (nyugi nem fogok) akkor a 11. évemre is össze tudnék rántani egy klánra való embert! És itt engedj meg egy kérdést....Neked van annyi harcosod, hogy ezt meg tudd tenni? (költői kérdés volt)
Mint írtam... HA meg lesz a limitetek, sok sikert!
Most ez nekem szól? :D
Bárkit megkérdezhetsz, szándékosan még funolni is tőletek jó messze mentem, hogy nehogy rám tudjad fogni ezt a bukásod is :D Mikor hívtalak ki titeket? xd

A másik részét sem értem. Megvernek az ASG-sek, ha meglátnak az utcán, vagy mire gondolsz? xd

Nem töltesz be azért ennyire fontos szerepet az életünkben, hidd el. Magánszemélyként meg lett keresve pár ember, nem pedig ASG-sként. Ha ez neked nem tetszik, az a te problémád, nem szolgáid vannak.
 

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
283
De amúgy nagyon szórakoztató, hogy olyan szerveren is van összeesküvés elméleted rólam, ahol pár hete még bent sem voltam :D :D

Nem mintha kellenék oda, frici egyedül bohócot csinált 3 klánodból.
 
Utoljára szerkesztve:

Slade

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Az meg van hogy nem DC-n kell megnyerni a szervert? :D :D
Fogalmatok sincs hogy mibe fogtok bele...
Ha nem lesz olyan Vezére a magyaroknak, akit tényleg követtek akkor felzabálnak titeket!!!
De csináljátok! Oltogassatok nyugodtan a DC-teken, röhögjetek rajtam, a végén úgy is Én fogok rajtatok! :)
Meg lettél keresve jó hiszeműen te ki jöttél ide belénk kötni :D ez nem minket minősít... Le tudhattad volna annyival hogy kössz minket nem érdekel de neked annyira feltűnési viszketegséged van ki jöttél ide tenni magad...
Köszönjük Gabi aki jönni szeretne ugy is fog és jelenleg is olyan csapat és összefogás áll rendelkezésre amit a magyar kh még nem látott :)
 

Crow00

New Member
A reakció pontszáma
14
Talán ha picit idősebb lennél akkor talán bölcsebb is... akkor képes lennél felfogni, hogy mit is írtam fent. Bár lehet hogy érted te ezt, csak ugye a slepped előtt ciki lenne be ismerni, hogy a 30dkg testeddel semmi más nem vagy csak egy monitor-harcos! Mert ugye volt ám 84-en is terved....ki is hívtad az ASG-t.... de miután közölte veled valaki óvatosan diszkréten, hogy a monitor nem tud elrejteni, hisz egy városba vagytok, azonnal le is tettél a huncutkodásodról! :) Én így hallottam! Mondom így hallottam! Na de ezzel Én nem értek egyet, hisz ez csak egy játék! De nektek is tudomásul kellene végre venni, hogy vannak bizonyos szabályok... amiket nem lenne szabad áthágnotok! Eljön majd még a ti időtök is, ne siettesd! Ahogyan eljött a Mi időnk is.
Az ASG-s keretről.. Az ASG egy szerveren játszik! Ezt a "régi öregek" tökéletesen tudják! Ha pedig segítségre lenne szükségetek az ASG-től, akkor annak bizony megvan a saját módja!
A véleményről.. mindenkinek van mindenkiről! Neked Rólam, Nekem rólad. Ám ez nem jelenti azt, hogy nem képviselhetnénk piciny Hazánkat idegenhonban. A probléma csupán az, hogy elvesztettél valamit, ami talán a legfontosabb e virtuális játékban.... a Bizalmam, és nem csak az enyémet! :) Tehát ezen az irányon kellett volna kezdenetek a kommunikációtok!
Nem elsőnek hívtatok? pffff nem hiszem, hogy fontos lenne szólni egy olyan embernek aki képes kiállítani egy 100 fős klánt. Aki harcolt már lengyelekkel, japánokkal, németekkel, románokkal. Ez legyen a ti dolgotok! :)
Nem tartasz/tartotok alkalmasnak? :) Ejjjj te fiú...... :D Akkor nem vagyok! Közel 10 éve alkalmatlan vagyok.... ám ha játszanék (nyugi nem fogok) akkor a 11. évemre is össze tudnék rántani egy klánra való embert! És itt engedj meg egy kérdést....Neked van annyi harcosod, hogy ezt meg tudd tenni? (költői kérdés volt)
Mint írtam... HA meg lesz a limitetek, sok sikert!
Én értem, hogy fáj a tény, hogy nem tart senki méltónak és egyhangúlag nem akar veled mutatkozni egy képviseletben. Viszont ezt te magadnak köszönheted. Menj vissza a királyságodba duzzogni. Így van esélyed 84-en végre letenni valamit és egy szervert nyerni a klánnak. Bár úgyse a te érdemed lesz.

Személyeskedni meg nem szükséges. Magadat húzod vele mélyebbre.

Üdv, HoQi állandó duálja
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Nem vagytok képesek 100 értelmesebb embert összeszedni! Na nem azért mert nincs, hanem mert a sok trollkodásotok, ócsárolásotok itt mutatja meg az eredményét!
Slade....ne az ASG-nél kuncsorogjatok, hanem szólj Toldinak HoQi-kuki nak hogy regeljenek be melléd 50-49 fiókkal, és meg lesz a 100-as limited! :D
Senkit nem fogok visszatartani, de meg lesz a véleményem arról aki most veletek tart az ASG-ből! Mert hát ugye sok szerveren így szar ASG úgy szar ASG stb stb.... na mindegy is Én elengedem ezt, pedig van vagy 60 ember akit betudnák bármikor vinni! :)
Sok sikert ha indultok! HA INDULTOK! :D

Te sem vagy képes 100 értelmes embert összeszedni. Mivel összesen nincs 100 értelmes ember a khban, ezért attól, mert felveszel 100 embert, nem jelenti azt, hogy felvettél 100 értelmes embert :D
 

Moomba

=RPG= ~ELM~
A reakció pontszáma
63
Szabad kérdezni hogy itt mi a helyzet?
Az előreg elkezdődött 200 ra.
 

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
283
Miért nem peremre mentek?
Áthelyező nem lesz ha jól tudom.
Égtájválasztó sincs. Aki nem előregisztrációban indul, az nem tud majd szervezetten játszani a szerveren. De egyébként pont ezért kiemelten fontos, hogy ki kerül legközelebb peremhez. A világ növekedni fog, de szervezett klán nem lesz az útjukban. Ha bedob középre 2 klán közé, akkor lényegesen rosszabbak az esélyek.
 

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
451
Sok minden nincs, sőt...majdnem semmi nincs! :D
Ezért csak úgy lehet "egy helyre kerülni", ha előregisztráláskor egy klánba vagyunk.


Aki még akar jönni, van hely vagy ha nem csinálunk.
Csupán el kell fogadni, hogy "Vadi a király" és kész! xDDD
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Viszonylag cummendáré akkor, aki több klánnal akar menni, elég jó módszer ez a tömegklánkodás ellen. Ha lenne magyar CM, ráirányítanám a figyelmét erre az opcióra.
 

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
451
Van olyan opció ami nem kellemes, viszont egyelőre így ránézésre elég jó lehet több okból is.
De majd a játék menete alatt kiderül! :D
Nagy a klán limit, viszont csak előregbe tudsz együtt lenni, nincs áthelyező, nincs égtáj választás, újra kezdés sincs.. [instant kiesik, hogy valaki peremen legyen szervezett klánként].
Továbbá a millidsec-es megoldás, hogy +/-020ms; szóval érdekesnek hangzik, nem gondolod @53 41 59 48 49 20 3A 29 ? :D :D :D
 

-ThaR-

Active Member
A reakció pontszáma
244
Égtájválasztó sincs. Aki nem előregisztrációban indul, az nem tud majd szervezetten játszani a szerveren. De egyébként pont ezért kiemelten fontos, hogy ki kerül legközelebb peremhez. A világ növekedni fog, de szervezett klán nem lesz az útjukban. Ha bedob középre 2 klán közé, akkor lényegesen rosszabbak az esélyek.

Égtájválasztó és újrakezdés hiányában teljesen jogos.
 
Fent