Világ 73 Csevegő

Fives

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.003
Nem teszi inasba, csupán egy értelmes fiókkal se kerültek összetűzésbe..
Akárkit megtámadtak az vagy végig mozizta ahogy elhordják vagy egyből bedobta, és napokig nem volt elérhető.
Lásd conq, forsaken kétszer, Felderito22, roberti és még kitudja hanyan azon a részen.

Talán roberti volt az egyetlen aki próbált védekezni, de ő se vitte túlzásba.

A hangovers annyira nem veszi komolyan hogy 200 nl-ekkel küldik a vonatot vagy éppen 30 katapulttal jön a nemes.

De mindenesetre úgy nehéz védekezni ha nem is akar az ember, vagy éppen úgy adja át a fiókot, hogy a 20 óráról indult támadás nincs címkézve, vagy mindent is bent hagy a támadások előtt amikor nemes se megy a falura.. Te meg tégy csodát 1 óra alatt.

Lehet itt a nagypofájú kihaénnem legjobbklánvezér Lájtra mutogatni, de ő egy dologban hibázott hogy annyira megbízott a tagjaiban, hogy azt hitte mindenféle ellenőrzés nélkül is tudják a dolgukat. Hát tévedett.
Olyan alapvető dolgokkal nem volt tisztában a nagy forsaken, hogy vallás nélküli falut nem védünk, fronton nem 70%os támadó aránnyal állunk fel, vagy éppen 40 falunál nem húzunk 3 templomot úgy, hogy az se fedi le az összes faluját.. XD

Én nagy lelkesedéssel jöttem erre a szerverre játszani egy jót utoljára!
De sajnos egyes tagok nem akarása megpecsételte a v73as FS sorsát. Pedig ebben sokkal több volt mint amit sikerült megmutatni.
Hiába izzadunk vért egy Csaby88 - martonerik fronton és hozunk le egy cotló armát minimális faluveszteséggel ha a következő nap egy 30-40 falus tag bedobja a fiókját hangovers oldalon.

Én mindenesetre köszönöm ezt a 12 évet itt a kh-ban. Kár hogy egy méltó ellenféllel szemben saját magunkat vertük meg és nem úgy sült el a dolog ahogy azt terveztük.

Maradok amíg van falum, már csak becsületből is.

Gratulálok Márkónak, és Cotl klánnak a győzelemhez.
Ui: ha lehet ne húzzátok sokáig a dolgokat.

Patrik
Elég érdekes, hogy olyan tagokról derül ki “hirtelen” hogy semennyire se értenek a játékhoz akik a legtöbb vagy épp mindegyik fs világon veletek tolták, ezek szerint tényleg ennyire free vilagokon nyomta a kh legeredményesebb klánja :eek: vagy miért csak most derül ki az összeszokott válogatott tagságról ez a sok hiányosság :rolleyes:
 

Gáti Hód

Well-Known Member
A reakció pontszáma
903
Nem teszi inasba, csupán egy értelmes fiókkal se kerültek összetűzésbe..
Akárkit megtámadtak az vagy végig mozizta ahogy elhordják vagy egyből bedobta, és napokig nem volt elérhető.
Lásd conq, forsaken kétszer, Felderito22, roberti és még kitudja hanyan azon a részen.

Talán roberti volt az egyetlen aki próbált védekezni, de ő se vitte túlzásba.

A hangovers annyira nem veszi komolyan hogy 200 nl-ekkel küldik a vonatot vagy éppen 30 katapulttal jön a nemes.

De mindenesetre úgy nehéz védekezni ha nem is akar az ember, vagy éppen úgy adja át a fiókot, hogy a 20 óráról indult támadás nincs címkézve, vagy mindent is bent hagy a támadások előtt amikor nemes se megy a falura.. Te meg tégy csodát 1 óra alatt.

Lehet itt a nagypofájú kihaénnem legjobbklánvezér Lájtra mutogatni, de ő egy dologban hibázott hogy annyira megbízott a tagjaiban, hogy azt hitte mindenféle ellenőrzés nélkül is tudják a dolgukat. Hát tévedett.
Olyan alapvető dolgokkal nem volt tisztában a nagy forsaken, hogy vallás nélküli falut nem védünk, fronton nem 70%os támadó aránnyal állunk fel, vagy éppen 40 falunál nem húzunk 3 templomot úgy, hogy az se fedi le az összes faluját.. XD

Én nagy lelkesedéssel jöttem erre a szerverre játszani egy jót utoljára!
De sajnos egyes tagok nem akarása megpecsételte a v73as FS sorsát. Pedig ebben sokkal több volt mint amit sikerült megmutatni.
Hiába izzadunk vért egy Csaby88 - martonerik fronton és hozunk le egy cotló armát minimális faluveszteséggel ha a következő nap egy 30-40 falus tag bedobja a fiókját hangovers oldalon.

Én mindenesetre köszönöm ezt a 12 évet itt a kh-ban. Kár hogy egy méltó ellenféllel szemben saját magunkat vertük meg és nem úgy sült el a dolog ahogy azt terveztük.

Maradok amíg van falum, már csak becsületből is.

Gratulálok Márkónak, és Cotl klánnak a győzelemhez.
Ui: ha lehet ne húzzátok sokáig a dolgokat.

Patrik
Előbb utobb odaérek hozzád és majd megmutatod mi van ha kapsz olyat mint Erikék mert eddig 1 alkalommal volt foglaló szándek el is jöttek a faluk

Patrik nem ismerjük egymást sőt soha nem játszottunk együtt de Forsakenre köpködni nem szép dolog főleg hogy a tag füttyszóra ment az FSbe azokután is hogy v68on folyamatosan baszogattátok mert danes top1 lehessen pedig kivette a részét rendesen becsüljétek meg tagjaitokat epitsetek rendes frontot érdekes neked van kényelmes kis hatországot miért nem vittétek őket is hátra?
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Itt nem csak tagságnak volt tudásbeli hiánya, hanem az FS vezetőségnek is, mint tapasztalathiányt láttam, mint inaktivitást.
Regtől kezdve kb. csak hibák tömkelege. Mi már 3-4x támadtunk kisklánokat, mire ti elsőnek egyet. És nem csak a pp miatt voltunk nagyobb startban, mert a top pár tag nálatok jóval többet is belerakott, mint a mieink.
Tudjátok ez a játék ritka könnyen játszható. Én pl. már a peremet biztosítottam diplomáciával kezdő védelem alatt. Nektek az sem volt, mögétek nőttek, lefejlődtek területeken.
Megmaradt az FS vezetősége egy régi stílusnál, amin nem változtatott, és ahogy az írásokat látom szerencsénkre meg is marad annál a régi stílusnál.

Btw. Én 70%ig nem írom le, hogy győztünk, nem azért, mert nem úgy látom, hogy nekünk állna a világ, hanem azért mert ha elbízza magát a tagságom, onnantól bukható az előnyöm.
Szóval köszönjük, de van még hátra egy bő idő mire végzünk.
 

P4TrIcK

Active Member
A reakció pontszáma
114
Előbb utobb odaérek hozzád és majd megmutatod mi van ha kapsz olyat mint Erikék mert eddig 1 alkalommal volt foglaló szándek el is jöttek a faluk

Patrik nem ismerjük egymást sőt soha nem játszottunk együtt de Forsakenre köpködni nem szép dolog főleg hogy a tag füttyszóra ment az FSbe azokután is hogy v68on folyamatosan baszogattátok mert danes top1 lehessen pedig kivette a részét rendesen becsüljétek meg tagjaitokat epitsetek rendes frontot érdekes neked van kényelmes kis hatországot miért nem vittétek őket is hátra?

Lájt és én védekeztünk nála az első hangovers támadásnál, és én vagyok bent nála most is...
Nem köpködök, csupán leírom azokat a tényeket amiket tapasztalok a fiókjában egy óriási lufi ezen a szerveren már másodjára. Azt hinné az ember, ha valaki valamit elront akkor abból tanul, és máshogy folytatja. Hát ő még nagyobbra nyitotta a száját és úgy futott tovább abba a bizonyos erdőbe.

A mai napig nem értem, hogy ilyen játékkal amit ő képvisel, hogy tudott top fiók lenni...

Az hogy v68on kapott tőled ajándékba 80 falut és azzal a 80 faluval nyert kb negyed kontinyi területet amit csak fel kellett szednie... Addig danessék egész szerveren küzdöttek és hajtottak.
Elég cink lett volna, ha szerver végén a te ajándék faluidnak köszönhetően lett volna top1 forsaken.
 

P4TrIcK

Active Member
A reakció pontszáma
114
Itt nem csak tagságnak volt tudásbeli hiánya, hanem az FS vezetőségnek is, mint tapasztalathiányt láttam, mint inaktivitást.
Regtől kezdve kb. csak hibák tömkelege. Mi már 3-4x támadtunk kisklánokat, mire ti elsőnek egyet. És nem csak a pp miatt voltunk nagyobb startban, mert a top pár tag nálatok jóval többet is belerakott, mint a mieink.
Tudjátok ez a játék ritka könnyen játszható. Én pl. már a peremet biztosítottam diplomáciával kezdő védelem alatt. Nektek az sem volt, mögétek nőttek, lefejlődtek területeken.
Megmaradt az FS vezetősége egy régi stílusnál, amin nem változtatott, és ahogy az írásokat látom szerencsénkre meg is marad annál a régi stílusnál.

Btw. Én 70%ig nem írom le, hogy győztünk, nem azért, mert nem úgy látom, hogy nekünk állna a világ, hanem azért mert ha elbízza magát a tagságom, onnantól bukható az előnyöm.
Szóval köszönjük, de van még hátra egy bő idő mire végzünk.

Pont ezt írtam le, hogy ebben hibázott Lájt.. Hogy túlságosan is megbízott a tagjaiban, a büdös életben nem gondoltuk volna hogy így fognak hullani az eddigi top fiókjainak (conq, forsaken, roberti) csak hogy a "legrégebbi" tagokat említsem..
Ebben nagyot hibázott és vele mi is hibáztunk mint vezetőségi tagok, hogy ezt nem ismertük fel időben csak akkor amikor már égett a ház..
Ahogy abban is hibáztunk, hogy hagytuk magunkat befolyásolni, hogy ne menjünk bele az 50:50-be..
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Nem értem min csodálkozni?
Light jatektudasa egy raklap kakit nem ér.
V58on ezt be bizonyította. Inaktív, védekezni nem tud, azt hiszi mindenkinél jobb s okosabb. Rég ki raktam volna már ott akkor, mert miatta folyton ejjeleznünk kellett, hogy ne bukja be zöld vonatok ellen a fiókját, mert semmi más nem tud csak beallni a tamadasba. Akkor is meg mondtam neki, hogy semmit nem ér, és szerencsére most bizonyítja is, így annak ellenére, hogy igazam volt már akkor, így idő elteltével igazolodik megint.

A csapatjátékotok egy újabb raklap kaki, ezt is minden egyes szám igazolja a világon..

Aztán röviden ennyi.

Ui: te sem vagy jobb, meg a többi sem akit írtál, csak még nem került rátok a sor.
 
Utoljára szerkesztve:

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Lájt és én védekeztünk nála az első hangovers támadásnál

És már akkor is ment el faluja:p

Azt hinné az ember, ha valaki valamit elront akkor abból tanul, és máshogy folytatja.
Ez ilyen önirónia?:p:p

Egyébként roberti jól lehozta az első védést, úgy hogy nem kapott védelmet. Az, hogy egyes tanyákkal nem tud már saját védővel védeni nem az ő hibája, itt meg degradálod, pedig ő volt az egyetlen köztetek, aki valóban jól védett eddig. Mondhatni valami remény sugarat láttunk benne.
Aztán a kövi körre robertit simán le is védhettétek volna, mert mi leálltunk, még fakekkel is napokra, és az idő alatt bukta el a faluit. Szóval szerintem az egyetlen, aki itt csalódott lehet az roberti, hogy kb. mindent megtett(ahogy én tudom) aztán hiába, mert nagyon sok segítséget, vagy arra való hajlamot sem kapott.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Hát te meg aztán kurvajóvagy, ne röhögtessél Dirich xdddd
Nem vagyok s nem is mondtam sosem. Egyesekkel ellentétben.
De tiszta nevetséges s szánalom amit leműveltek.
Azon a tényen meg nem változtat semmi, hogy keksz nem tud játszani.
 
Utoljára szerkesztve:

P4TrIcK

Active Member
A reakció pontszáma
114
És már akkor is ment el faluja:p


Ez ilyen önirónia?:p:p

Egyébként roberti jól lehozta az első védést, úgy hogy nem kapott védelmet. Az, hogy egyes tanyákkal nem tud már saját védővel védeni nem az ő hibája, itt meg degradálod, pedig ő volt az egyetlen köztetek, aki valóban jól védett eddig. Mondhatni valami remény sugarat láttunk benne.
Aztán a kövi körre robertit simán le is védhettétek volna, mert mi leálltunk, még fakekkel is napokra, és az idő alatt bukta el a faluit. Szóval szerintem az egyetlen, aki itt csalódott lehet az roberti, hogy kb. mindent megtett(ahogy én tudom) aztán hiába, mert nagyon sok segítséget, vagy arra való hajlamot sem kapott.

Amikor mi védekeztünk forsakennél nem bukott falut...


Ember pont azt írtam, hogy ő védekezett elsőnek érdemben... XD
Azt tudtuk, hogy támadják.. De azt is vezetőségiből... Védelem kérése nem volt.
Majd egyik reggel beírta, hogy ma el fogják hordani.. Hiába írtunk neki hogy hova mi megy.. Akár vágással akár védelemmel segítsük őt... Semmi reakció. Azt hiszem nyaralt vagy valami más volt...
Másnap került elő.. 15 faluval rövidebben.

De nyilván ezért is mi vagyunk a hibásak a világ másik felén.
Úgy gondoltam lehet veletek értelmesen kommunikálni így hogy a lényegi rész már eldőlt...
Úgy látszik tévedtem.

Béke.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Amikor mi védekeztünk forsakennél nem bukott falut...


Ember pont azt írtam, hogy ő védekezett elsőnek érdemben... XD
Azt tudtuk, hogy támadják.. De azt is vezetőségiből... Védelem kérése nem volt.
Majd egyik reggel beírta, hogy ma el fogják hordani.. Hiába írtunk neki hogy hova mi megy.. Akár vágással akár védelemmel segítsük őt... Semmi reakció. Azt hiszem nyaralt vagy valami más volt...
Másnap került elő.. 15 faluval rövidebben.

De nyilván ezért is mi vagyunk a hibásak a világ másik felén.
Úgy gondoltam lehet veletek értelmesen kommunikálni így hogy a lényegi rész már eldőlt...
Úgy látszik tévedtem.

Béke.

Elnézést, nekem az jött le a szöveg kontextusából, hogy azt mondod hogy ő is csak lufi volt. Ha félreértettem, akkor elnézést. :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Nem feltétlen játékoshibák voltak, én több vezetőit láttam. De mivel én mindig szidom kekszet, így tőlem nem meglepő ez a mondat. Ha hazaérek, lehet leírom, meglátásom szerint milyen a két klán.
 
Fent