Csevegő

  • Témaindító DeletedUser7641
  • Kezdés ideje

DeletedUser19331

Vendég
Azért így mint már régóta külső szemlélő had jegyezzem meg, hogy itt igenis voltak kemény harcok, még pedig az -AG- oldaláról, amely klán kapta az áldást a -da-tól, az -LW-től és a Spártától is egyszerre, még sem siránkoztunk, és jöttünk ki álszenteskedni. Tudod Te mi volt egyáltalán a harc a szerveren Spárta vezér?? Az amikor az -LW- titeket választott helyettünk, és az egész Spárta ellen harcoltunk a piros tenger közepén, azért, hogy a -DA- tudjon közbe haladni! Egy dolog nyugtat meg, hogy megérte éjszakázni, és egész nap azért védekezni nem egy alkalommal, hogy Ti meglegyetek fogva, azzal a nagy arccal amivel bírtok, mégis 1vs65-ben nem bírtatok a fiókkal! Az volt a harc, amit az -AG- és azon belül a Waylant fiók művelt. Emlékszem, hogy még meg is kaptuk külsőn az egyik régi spártástól, hogy Mi aztán tényleg megteszünk mindent.

De aztán Teás csodás minden tagot megfenyegető levele után, úgy döntöttünk, hogy beengedünk Titeket. És hogy miért? Mert Mi NEM AKARTUK SENKI JÁTÉKÁT TÖNKRETENNI, ellenben VELETEK!
Ti akartatok minket eltűntetni minden áron, mert FÉLTETEK tőlünk.Okkal vagy nem, de sikerült megszorongatnunk a Spártát hosszú időn át, ami lassan a mai kh legalja klánja lesz színvonalban. Lepacsizhattok a HNK-val hamarosan. Lehet könnyített szerveren 1vs1-ben még lenne esélyetek a másikkal szemben...

Kiharcolta a győzelmét a -DA-, aki ezt több dolognak köszönheti.Első a diplomáciai lépések, a második a komoly társaság és felkészültség, a harmadik pedig a többi klán rossz diplomáciai lépései, és persze a rossz toborzási lépései sem utolsó dolog.

Mi annyit tudtunk tenni, hogy húztuk az időt, amíg volt értelme. Ha ez a Spárta Spárta lenne, 1 armával szét kellett volna szednetek minket, nem ott bohóckodni hónapokig. A -DA- megérdemelten nyeri meg a szervert, és gratulációm feléjük. Sikerült a szervergyőzelem, és akár gyenge Spárta volt akár nem, sikerült a Spártát 1vs1-ben elverni, ami eddig nem sikerült senkinek sem.

Gratulálok a -DA- vezérkarnak, és minden tagnak!

Üdv: SF
 

DeletedUser

Vendég
SéF írását annyival kiegészítem hogy gratula a Spártának hogy legyőztek minket, így megadtam a formalitást is.
Azt hiszem minden a múlt, nem érdemes foglakozni vele.
Akiknek tudok nagyon örülni hogy a győztes oldalon vannak az tamaska97 és Liácska!;) a többi nem számít nekem.

NooBee
 

Nikitaa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
523
Biztos vagyok benne, ezt majd kulturáltan meg tudjátok vele beszélni egy másik szerveren, ahova a saját fiókjával regisztrál be. Grassal is ezt tették. Sőt annyira összebarátkoztak, hogy a családlátogatás is szóba került.
Ide nem hiszem, hogy írni fog, vagy tud...más néven, ahogy sokan teszik meg nem jön ki.
Annyit tudok segíteni, jelzem neki olvassa a külsőt, mert emlegetik.:D
 

DeletedUser19698

Vendég
azt hittem ennél már nincs lejjebb. de van!!! teáskanna a helyettesített fiókból (olyanból ahol a tulaj végrendelkezett) írkál a tagjainknak és élteti nikitát, hogy visszatért és micsoda teljesítményt nyújtott azonnal! ez már annyira nevetséges dolog!!

Most írjam hogy de van lejjebb?
Idézzem be azt hogy harmadik leveled írod nekem,s akarsz meggyőzni,hogy szabálytalanok a foglalásaim?
Vagy amit skypen írtál?
Mennyivel is különb az a fajta megnyilvánulás annál amit Nikitaa tett amikor felhúztátok?

Nem tudom te,vagy bárki,miért hiszi különbnek magát,mikor ugyan azt csináljátok...
 

DeletedUser19730

Vendég
ne zavarjon senkit, hogy mióta nem vagyok v52-n feleségem betegsége miatt,max ha egy órára benéztem vagy 2 hete balfékek....most meg 5 napja itt vagyunk balatonföldváron,aki akar a villarubin panzióban megtalál-még vagy 5 napig itt nyaralunk)
úgyhogy a nevemben senki ne írkáljon légyszi....köszi,puszi
 

DeletedUser20054

Vendég
ne zavarjon senkit, hogy mióta nem vagyok v52-n feleségem betegsége miatt,max ha egy órára benéztem vagy 2 hete balfékek....most meg 5 napja itt vagyunk balatonföldváron,aki akar a villarubin panzióban megtalál-még vagy 5 napig itt nyaralunk)
úgyhogy a nevemben senki ne írkáljon légyszi....köszi,puszi
jajj már sajnállak.... szegény a te nevedben ne írjon senki? itt pont az a probléma , hogy te írsz más nevében és nem más a te nevedben. :)
 

DeletedUser19730

Vendég
Ki lesz a polódra írva, hogy "Szeva! Én vagyok Teáskanna?"
Anélkül nem sokan fognak rád találni.
nem aki nagyon kivi írjon,talizhatunk. villarubin panzió, balatonföldvár. ma köröshegyen levenduláztunk,holnap tamási fürdés. v54 ha vagy ordsu megmondja helyel napok óta, ott sem vagyok,a v52 sek meg főleg tudhatnák mióta nem vagyok,hidd el nem cserélnél velem,majd mindennap minden héten a klinikát járni debibe....
köcsögölhet bárki,az engem sose hatott meg,de tuti nem írkálok sehonnan,nem is jártam v52 jóideje.
 

DeletedUser13406

Vendég
kincsem....maradj csendben legyél itt is annyira aktív mint a v52-n és akkor megkímélsz mindenkit a sok hülye videóddal. köszönöm.
esetleg akinek hiányoznak ezek a videóid azokat megkérném, hogy privátban kérjen tőled bemutatót. :)
én a Te helyedbe azon gondolkodnék mennyire erős a klánod..ma 4dik kört nyomtátok,2 falut vittetek..pedig bele adtatok anyait ,apait
majd 120 full nuk,és még azt sem lehet mondani hogy klánom nagyom tudott volna segíteni,jöttök nagy arccal..!nem értitek se a humort ,se a játékot..se a valós életet meg már nem is emlitem..de ez megint a szégyenetek marad.."ezek után nekem a DA klán egy nagy nulla..Felhívnám szíves figyelmed egy ilyen kis játékost fél nap alap letarolt olna egy normális klán..és most már jöhettek bár miel..ez akkor is a szégynetek marad..

1x A nap védekezője

Győzd le védekezőként a legtöbb egységet ezen a világon.

Legjobb eredmény: időpont: 17.05.2019 (121.386 egység)

366.964 / 366.964
366.964 / 366.964
Te vezetsz! A következő játékos itt tart: 136.234. Védd meg a rekordot éjfélig, hogy megkaphasd a díjat.
 

DeletedUser13406

Vendég
egyébként az öröm hír hogy nem jövök fel ide ..és bocsi de nem igen jó a billentyüzetem, fél nap alatt lett volna ,,de tök mindegy mit is mondok..azért örültem hogy párotokat ,meg ismerhettem..sok sikert :p:)
 

DeletedUser20054

Vendég
te egy hős vagy kincsem!
milyen érdekes ez ma délelőtt lett írva egy klán fórumon:
--------------------------------------------------------
majd ír a fórumra hogy senkik vagytok.
---------------------
Az biztos
Múltkor is azt csinálta

a nagy kincsem aki megállítja a DA klánt. ügyes vagy nagyon.
 

DeletedUser13406

Vendég
kincsem meg kapta a jutalmat! igaz a játékban nem de a fórumon szépen harcol a sparta mellett, ezért elismerésképpen az LSW ből átvették a spartaba. gratulálok! remélem már nem lesz ideje videókat küldözgetni. :)

hogy Te egy mekkora! ....... arc vagy és most iszonyúan finom voltam..még sehol nem voltál mikor az eredeti spárta fel állt..de hát legyél szép és okos,,!és fogj kezett Ttkossal.jól megértenétek egymást
 

christin

Member
A reakció pontszáma
27
én a Te helyedbe azon gondolkodnék mennyire erős a klánod..ma 4dik kört nyomtátok,2 falut vittetek..pedig bele adtatok anyait ,apait
majd 120 full nuk,és még azt sem lehet mondani hogy klánom nagyom tudott volna segíteni,jöttök nagy arccal..!nem értitek se a humort ,se a játékot..se a valós életet meg már nem is emlitem..de ez megint a szégyenetek marad.."ezek után nekem a DA klán egy nagy nulla..Felhívnám szíves figyelmed egy ilyen kis játékost fél nap alap letarolt olna egy normális klán..és most már jöhettek bár miel..ez akkor is a szégynetek marad..

1x A nap védekezője

Győzd le védekezőként a legtöbb egységet ezen a világon.

Legjobb eredmény: időpont: 17.05.2019 (121.386 egység)

366.964 / 366.964
366.964 / 366.964
Te vezetsz! A következő játékos itt tart: 136.234. Védd meg a rekordot éjfélig, hogy megkaphasd a díjat.
Szia Kincsem
Azért túlzásokba ne essünk.3an támadtunk vagyis nem az egész klán.
Egész nap csapódtak a támadások így 27 védő faluval nem volt nehéz ugrálni,sok támadás elől ki is tértél. Azt
be kell vallani,hogy egész jólhelyt álltál,de rutinos játékosok tudják,hogy szépen megcsappant a védelmed vagyis már sokáig nem tudod húzni(gondolom ezért is írtad,hogy innentől jöhetünk bármivel).
Személyz szerint én és a klánom nevében is kikérem,hogy a magán életünkről nyilatkozz.
Ismersz te minket,hogy ilyeneket mersz írni?Mi nem jöttünk ki téged fikázni soha így ezt visszafelé is elvárjuk.
Ha nem megy az legyen a te szegénységi bizonyítványod.
 

DeletedUser13406

Vendég
te egy hős vagy kincsem!
milyen érdekes ez ma délelőtt lett írva egy klán fórumon:
--------------------------------------------------------
majd ír a fórumra hogy senkik vagytok.
---------------------
Az biztos
Múltkor is azt csinálta

a nagy kincsem aki megállítja a DA klánt. ügyes vagy nagyon.
Na muti már mikor lett írva?mert csak alap hangom súgom neked meg ezt senki nem írta...na muti ha Tenálunk ilyet láttál.akkor tán elhiszem hogyvanegy kis szavad,,
 

DeletedUser13406

Vendég
Szia Kincsem
Azért túlzásokba ne essünk.3an támadtunk vagyis nem az egész klán.
Egész nap csapódtak a támadások így 27 védő faluval nem volt nehéz ugrálni,sok támadás elől ki is tértél. Azt
be kell vallani,hogy egész jólhelyt álltál,de rutinos játékosok tudják,hogy szépen megcsappant a védelmed vagyis már sokáig nem tudod húzni(gondolom ezért is írtad,hogy innentől jöhetünk bármivel).
Személyz szerint én és a klánom nevében is kikérem,hogy a magán életünkről nyilatkozz.
Ismersz te minket,hogy ilyeneket mersz írni?Mi nem jöttünk ki téged fikázni soha így ezt visszafelé is elvárjuk.
Ha nem megy az legyen a te szegénységi bizonyítványod.

Hát elnézést kérek ha megbántottalak,,nem estem túlzásba,annó akkor is csak 3man támadtatok,,))mindig csak páran támadtok..Tudom nagy szálka vagyok a szemetekbe..de ez a tényeket nem fogja megáltoztatni..és ..hát nem is tudom hogy kérjem ki magamnak ezt a rutinos dolgot..látod most kérdezzem meg töled hogy ennyire hülyének tünök????ezek szerint igen..De hogy vigasztaljak mindenkit ,ez volt a vég szavam..elmondtam amit akartam..az én véleményem nem fog változni,...sok sikert






 

christin

Member
A reakció pontszáma
27
Hát elnézést kérek ha megbántottalak,,nem estem túlzásba,annó akkor is csak 3man támadtatok,,))mindig csak páran támadtok..Tudom nagy szálka vagyok a szemetekbe..de ez a tényeket nem fogja megáltoztatni..és ..hát nem is tudom hogy kérjem ki magamnak ezt a rutinos dolgot..látod most kérdezzem meg töled hogy ennyire hülyének tünök????ezek szerint igen..De hogy vigasztaljak mindenkit ,ez volt a vég szavam..elmondtam amit akartam..az én véleményem nem fog változni,...sok sikert





Legyen ez a vég szó.
Mindenkinek a saját igaza a hihető.
Galambbal soha nem állunk le sakkozni,ezt ma ismét megtanultam.
További szép estét.
 

DeletedUser20054

Vendég
Na muti már mikor lett írva?mert csak alap hangom súgom neked meg ezt senki nem írta...na muti ha Tenálunk ilyet láttál.akkor tán elhiszem hogyvanegy kis szavad,,
igaza van christiinek! teljesen értelmetlen neked bármit írni mert úgy sem tudod felfogni! csak fújod a magad marhaságait!
 

DeletedUser20054

Vendég
hogy Te egy mekkora! ....... arc vagy és most iszonyúan finom voltam..még sehol nem voltál mikor az eredeti spárta fel állt..de hát legyél szép és okos,,!és fogj kezett Ttkossal.jól megértenétek egymást
te ilyen sparta imádó bér író vagy? leírok egy dolgot és válaszolsz egy olyat aminek köze nincs a dologhoz. de ez ismerős....ezt szerintem oktatják a sparta fórumon!

v5 óta játszok (csak hogy befogd)
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
..Tudom nagy szálka vagyok a szemetekbe..
Olyan kis édes, hogy amilyen jelentéktelen vagy a szerveren, olyan jelentősnek próbálod meg beállítani magad külsőn... :D Ha azt a területet nézzük, akkor ők tényleg szálkák voltak a szemünkben (elhelyezkedés miatt, nem emberileg):
https://hu.twstats.com/hu52/index.php?page=player&mode=conquers&id=1405538&type=&pn=-1
https://hu.twstats.com/hu52/index.php?page=player&mode=conquers&id=1520356&type=&pn=-1
https://hu.twstats.com/hu52/index.php?page=player&mode=conquers&id=1453393&type=&pn=-1

Tényleg mindenféle bántás nélkül, de hozzájuk képest te a 23 darab falvaddal, kincsem.... Nem hogy szálka, porszem is alig vagy... :)

Bocs a késői reakcióért, de nyaralás alatt jobb elfoglaltságom is volt, mint külsőt olvasgatni :D
 
Fent