Csevegő

DeletedUser18625

Vendég
amúgy tényleg unalmas a sok sírás , holnap sírjatok azért mert péntek van ! utána meg azért mert szombat , én azért fogok mert kék az ég és a nap mindig világít stipi-stopi

minden klánnak nyitott diplomáciai helyzete volt , nyitott toborzással , nyitott lehetőségekkel .... hogy mi történt ????

első hónap tömören :

északnyugat

Respect - asg picit rpg, hnk és winter

az asg nyomást gyakorolt a respectre..... végén respect győzelem bár közben az rpg és a winter jelezte területi követelésüket , ami azt jelente szorosan a nyakunkba foglaltak

a későbbi asg-s harcokban a hnk is kivette a részét
délnyugat winter , hnk , rpg spárta

spárta dominancia megkérdőjelezhetetlen a hnk szövetséggel a winter és az rpg halálra volt ítélve eleinte ......

északkelet sbt-rpg-nf

na igen díííííídzsééééé vezette nf eleinte nagyon szépen tudta magát hozni az rpg-vel szemben , sokat toborzott is onnan de nem volt könnyű helyzete hisz délen spárta volt északon sbt .... az erőit a spártára fordította , nem gondolva arra , hogy az sbt mekkora meglepetést tud okozni ..... de itt még volt nf ....

délkelet ....

spárta kontinens ... nf - spárta adok kapok , amiből az nf jobban pofitált , de itt történt ey váratlan lépés , az sbt és a spárta majdnem megegyeztek miker VINSZENT nekirontott egy sbt-s játékosnak , ezzel elvágva magukat mindentől ....

2-3 hónappal később

északnyugat tiszta

respect domimnancia megkérdőjelezhetetlen de területi hátrányban voltunk az sbt-vel szemben mivel a saját kontinensünkön is megjelentek ....
itt alkalma volt az sbt-nek diplomáciai egyezséget kötnie velünk de nekik nagyon kellett a terület így arra hivatkozva hogy telhetetlenek vagyunk és időt húzva felbontották az mnt-t

délnyugat

a hnk spárta páros már majdnem megette a wintert teljesen stabil kontinens lett ott az rpg megszűnt az nf bekebelezte ......

északkelet

erős nyomás alatt az nf , az sbt szépen hazakiséri a seregeket , nem tudnak tartósan falut hozni tőlük ..... az sbt az úr a kontinensen

délkelet

a spárta szilárdan áll (egyelőre ) az nf-fel szemben is megtalálta helyét

a barátok közt -ben sem történt enyni fordulat mint ami most jön



dj feladta a vezetést az őt ért negatív eredmények miatt valamint a klán írányítása sem épp úgy működött ahogy annak lennie kellett volna ....

elkövette azt a hibát , hogy a csapatát morálisan rombolva egy másik vezér kezei közé akarta irányítani , ez szerintem súlyos hiba , ami egyben megkérdőjelezi dj kitartását , döntéshozatali képességét , bizalmát , vezetői rangját

az sbt így nem kevés területre tett szert , mert persze headshoot ( a mártír király ) kiküldött véletlenül mindenkinek egy levelet , hogy tárt karokkal fogadja a volt nf tagokat .... "tagfelvétel nincs " ahogy dipó se :D

majd ezek leforgása alatt a respect a hnk és a spárta mnt kötött míg orvosolni próbálják a helyzetet , közben még foltokban folytak a foglalások

a döntés megszületett , a sparta , a hnk és a respect szövetséget kötnek , bár ennek előeltétele az volt , hogy majd a végén közös győzelemmel zárnak , amit szerintem teljes mértékig ellehet fogadni , hisz akkor az sbt annyira megtudta szedni magát , hogy 2 hetente majdnem armáztak

történt egy kis változás ... nikitát kihagyva ezekből , mert mindenbe csak belekotnyeleskedett , létre jött a random amivel kiteljesedett a szövetség ... persze itt voltak nikita szimpatizánsok akik kiléptek meg stb de nem volt nagy kihívás egy rendszerezetlen bandát befoglalni ...... pedig lehetett volna annyi eszük , hogy akkor az sbt-re támaszkodva meggyengítik a randomot ... nem történt meg ...

északon ezzel párhuzamosan nyomás alatt a respect nehezen rendezik soraikat az egység nem az igazi a klánba

pár héttel később ... a spárta eltűnt a hnk kijött a frontra és a respect rendezte sorait ... az sbt emg nyeli a karókat ... mivel mostmár nincs előny nincs lehetséges diplomácia savanyú lett a szőlő .....

azóta az sbt morálisan visszább esett és idejárnak sajnáltatni magukat meg stb ... stb .. pedig mindenki tudja hogy egyik kutya másik eb ... itt is vanank furcsaságok ott is vannak ...

de valjátok be jobabn esik a másik felmenői szidni mint a sajátjaitokét :D


sokmidnent kihagytam a lényegen nem változtat benne , hányszor tudott volna az sbt könyníteni magán illetve , hogy más klánok menynivel rugalmasabbak lettek ... remélem mostmár harcolni is fognak nem csak sajnálkozni
 

DeletedUser18625

Vendég
Nem értem, hogy miért jön ide, hogy "ez az sbt power xd", s miért is poénkodik ezen egy olyan ember, aki már kétszer alul maradt az ellenünk való harcban. Egyszer már kifejtették Arihanáék is, hogy mit műveltél Loki fiókjában, míg Ők szépen védekeztek és próbálták állni a sarat, megint megtegyék?
akkor ott elég sokat hazudtak neked , ismered livinget szerintem ahogy a tagjaid többsége is :) élő szemtanúja volt annak , hogy 8:00-tól nem tudok lenni , több mint 80 vonatot vágtam meg , küldtem ráfogolalást stb ... talán 4-5 falut foglaltatok el elsőkörben még meg is jegyeztem magamnak , hogy kik indítottak már akkor is szépen miután nagynehezen valaki belépett már a fiokba utána , már látszott az hogy bukják a falukat sorra

v41-en meg a legrosszabb példát hozod fel hisz elmentve levelek képernyőfotók , hogy a klánod nagyrésze gratulált még anank elleneére is , hogy az első koordinátáim szzerinti területemről , kitudtatok szedni 14 -17 falum talán és 150 nukot kaptam több mint 100 nemest ( izgis volt , végre izzadtam egy kis lazsálás után ) de még úgy is , fogtam és vittem és próbáltam foglalni tőletek , sőt mitőbb , kéőbb szépen visszaszedtem magam , de mivel semmi csapatmunkát nem láttam , és jobban szerették egymást ölni szösziék mint egymást segíteni így leléptem , ez nem tetszett az egykori klánom és ha emlékezetem nem csal a TE klánodnak adtam a faluimat :)
 

DeletedUser18312

Vendég
Szerintem mindenki elismeri az SBT-t.
De ez a folyamatos sírás, na ez az ami már gáz, és emiatt van az, hogyha felnéztünk pl rátok, hogy ez igen, milyen kitartóak, összetartóak. Na ezt a véleményemet emiatt folyamatosan megváltoztatjátok...
Másik. Anno leírtam. Egy klánt 5-6 ember visz a hátán. Aztán van a tömeg. Az a tömeg, ahol tök min1 hogy pista vagy józska játszik. Az 5-6 emberen múlik megnyerik-e a szervert. A józsi/pistán annyi múlik, hogy januárba/márciusba/júniusba nyerjük meg a szervert. Tök min1 hogy ki van a klánba. Én, swak, yugi...tök min1. Itt aki számít pilvo, szintya, ben, korpia...Swak/Yugi/Vigyori hármas csak annyit számít, mikor fejeződik be a szerver. De úgy gondolom én a jelenlétemmel afelé segítettem a szövetséget, hogy minnél hamarabb.....
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
akkor ott elég sokat hazudtak neked , ismered livinget szerintem ahogy a tagjaid többsége is :) élő szemtanúja volt annak , hogy 8:00-tól nem tudok lenni , több mint 80 vonatot vágtam meg , küldtem ráfogolalást stb ... talán 4-5 falut foglaltatok el elsőkörben még meg is jegyeztem magamnak , hogy kik indítottak már akkor is szépen miután nagynehezen valaki belépett már a fiokba utána , már látszott az hogy bukják a falukat sorra

v41-en meg a legrosszabb példát hozod fel hisz elmentve levelek képernyőfotók , hogy a klánod nagyrésze gratulált még anank elleneére is , hogy az első koordinátáim szzerinti területemről , kitudtatok szedni 14 -17 falum talán és 150 nukot kaptam több mint 100 nemest ( izgis volt , végre izzadtam egy kis lazsálás után ) de még úgy is , fogtam és vittem és próbáltam foglalni tőletek , sőt mitőbb , kéőbb szépen visszaszedtem magam , de mivel semmi csapatmunkát nem láttam , és jobban szerették egymást ölni szösziék mint egymást segíteni így leléptem , ez nem tetszett az egykori klánom és ha emlékezetem nem csal a TE klánodnak adtam a faluimat :)

Igazi Legenda vagy... Nem is értem miért játszol még? :D Hiszen neked nem itt lenne a helyed hanem a profik ligájában..
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Nem értem, hogy miért jön ide, hogy "ez az sbt power xd", s miért is poénkodik ezen egy olyan ember, aki már kétszer alul maradt az ellenünk való harcban. Egyszer már kifejtették Arihanáék is, hogy mit műveltél Loki fiókjában, míg Ők szépen védekeztek és próbálták állni a sarat, megint megtegyék?

Tudván tudtuk, hogy Red nem fogja bírni ott, ugyanis valljuk meg az őszintét, ki bírná ott? Senki, mert egyszerűen csak le kell rohanni egy elszeparálódott fiókot, érdemben nem tudjuk védeni és kapacitásunk sem lenne rá. A statisztika nem érdekel, ezt Neki is megmondtam, ugyanis mindenki tudja, hogy mi - miért történik, hogy ki harcol és ki nem. Mondhatjátok (és igazatok is van, részben!), hogy LEV-et könnyebb szerezni, ez így van. De könyörgöm, ne akarjátok már lenyomni a torkunkon, hogy a HNK milyen harcos klán, miközben a játék ezen szakaszában az egész klánjuknak ÖSSZESEN 69 millió LE pontja van... De akkor ennyi erővel azt is mondhatom, hogy kemény 4 db HNK tag van benne a top 100-as LET listában.

Ezt csak név nélkül, egy HNK-s által:

"HNK bármelyik világon van különösebben sosem harcol. Ők játszanak csak jó hangulatban és ennyi. Ha támadják őket védekeznek es forditva. Itt is ez a helyzet,vannak és segítenek,de ennyi. Így a játék nekik tovább tart,hogy ezt választották hiszen ez a legjobb világuk eddig ezzel a szövetséggel. Az elején is volt választásuk,hogy hogyan merre és a végén is lesz."

Tudod az a baj Veled Peti, amit kifejtettem már Neked párszor... a személyiséged többet árt egy közösségnek, mintsem amit a játéktudásoddal kompenzálni tudnál, ugyanis a bunkó, lekezelő stílusod elriaszt és ellök magától szinte mindenkit, bomlasztja a közösséget, erre pedig csak rájön az Istenkomplexusod, amikor is azt hiszed, hogy jobb vagy mindenkinél. A tekintélyedet csak egyre alább ássák az olyan feltörő titkok, amiket Sam is lerántott Rólad (mondjuk az csak megerősítése volt több tucat ember gyanújának)... aztán közben pedig megy a néphülyítés, hogy így-úgy fair play van. Úgy gondolom, attól mert ellenfelek/ellenségek (kinek mi) vagyunk sokakkal, a tisztelet még kijár, s ehhez nem kell puszipajtásnak lenni. Csak aztán jönnek az olyan műmájerek mint Te, akiket az ember egyszerűen még csak tisztelni sem tud, tudván, hogy úgysem várhatja el kölcsönösen. Az a baj, nem csak magadat, hanem a klánodat is minősíted, hogy egy ilyen embert megtűrnek, akár még meg is védenek. S ez ránk, illetve minden más klánra is igaz, van egy határ, amit ha egy közülünk való tag lépne át, Mi bizony keményen szankcionálnánk. De hát nem vagyunk egyformák...

Vigyori, Te beszélsz fiókeldobásról, mikor nem egyszer, nem kétszer, nem hogy a fiókodat eldobtad, de az általad alapított klánt is cserben hagytad, úgy, hogy nem egy, nem két ember számított Rád. Nem véletlenül mondtam, Te csak beleültél V50-en is valahova, mind klán, mind fiók szempontjából, közöd nincs ahhoz, hogy mit ért el a jelenlegi klánod vagy épp mit nem, mégis Te flexelsz a legjobban a külsőn és Te próbálsz a legjobban (jó pár emberrel karöltve :)) ) Nekünk. Persze "megértem", mert ismerünk már mint a rossz pénzt, ott kell ütni - vágni Minket ahol lehet, s ez alatt jól tudjuk, hogy Te nem csak a katonai hadviselésre fogsz gondolni. Tudod jól, mennyire egyben van az SBT, ezért próbálod bomlasztani a klánt, aláásni a tekintélyünket.

Azt mondani Ránk, hogy nem harcoltunk eleget, hogy csak 1 klánnal foglalkoztunk... hááát... nem szeretnék egoistának tűnni, mert tényleg nem kenyerem, de azért a tényeket ilyen szinten(!) ne ferdítsük már el... konkrétan állva hagytuk a V50-es mezőnyt, a lehető leghamarabb, legagresszívebben mentünk Neki az NF-nek, s egyben a szövetségesüknek, az AC-nek (amivel Dj lassítani/megfékezni próbált Minket), emellett délre is tudatosan raktuk azokat, akiket, hogyha a Sparta-val probléma lesz, akkor tudjunk mit kezdeni Velük... ott viszont Dj-ék nagyon szépen beütötték Őket, így egy idő után ott nem is a Sparta volt már a probléma, hanem az NF. Ahogyan északnyugaton is szenvedtünk az NF-el, konkrétan csak az döntött, hogy Mi összeszokottabbak vagyunk és hiperaktívak voltak az oda elhelyezett tagok is. Időközben az ASG-vel és a Respect-el is voltak kisebb-nagyobb összecsapások, lavíroztunk minden irányba, szerintem Yoda és még jó "páran" mesélni tudnak, hogy milyen is volt azt látni, hogy akár 10-12 ember is ment, 1 másodpercbe időzítve, úgy, hogy egy 13. ember foglalt. EGYETLEN EGY csapattól sem láttam ilyen összefogást a V50-en, meg úgy konkrétan szinte sehol, így persze, hogy büszke vagyok a csapatomra és elképesztő, amit leműveltünk. S pontosan azért elképesztő, mert ilyen önzetlenséget és csapatmunkát az ember nem tapasztal meg nap mint nap... na jó, de, ha SBT-s vagy ;) (Bocs, muszáj volt)

A tagjaink véleménye, klánunkba vetett hűsége és szeretete igazolja a vezetőség munkáját, hogy valamit sikeresen összeraktunk az évek folyamán. Megértem, ha ezt minden módon megpróbáljátok megfúrni.

Lehet szídni Red-et, nekem sem a szívem csücske és ezt Ő is tudja, de legalább tökösen felvállalta azokat a gondolatokat, amiket vall pár Respect-es és Random-os is, az már más kérdés, hogy Ők félnek váltani, így inkább alibiznek, küldik a nukekat, védőket, de jól tudjuk, hogy a szövetségesi oldalon is van akár 1-2 tucat játékos, ha nem több, akik már várják, hogy vége legyen ennek az egésznek, mert semmi kedvük hozzá, látván, hogy mi történik és milyen formában. Ha mezei Random - Respect tagokon múlna, a HNK már nem lenne a szerveren...

... s én megmondtam Don-nak is tegnap, mikor volt egy kisebb összeröffenés pár vezérrel, hogy az ASG sokkal inkább megérdemelné, hogy itt legyen a végjátékban, mintsem a HNK.

Remélem, hogy senkit sem bántottam meg, nem volt célom!
*Én láttam a szerveren a saját bőrömön olyanokat,akik együtt mozogtak a szerveren,nem sajnálva a seregüket,igaz nem 10-12 tagot,hanem 7-8 tagot.
Először az NF-nél a Csihipuhi fiók hazakísérésénél kb 8védő sereg állt be elém,ha jól számoltam kiütött ellenfelek alapján,valamint a környék kémlelése,rombolása alapján,majd miután restartoltam a JF klánnál egy 8fős támadást kaptam abból 5 nemes,igaz 10 másodpercen belül,nem 1 mp-en bellül,de biztosan volt még olyan csapat,akik együtt mozogtak,pontosan a szerver elején.
 

DeletedUser18625

Vendég
*Én láttam a szerveren a saját bőrömön olyanokat,akik együtt mozogtak a szerveren,nem sajnálva a seregüket,igaz nem 10-12 tagot,hanem 7-8 tagot.
Először az NF-nél a Csihipuhi fiók hazakísérésénél kb 8védő sereg állt be elém,ha jól számoltam kiütött ellenfelek alapján,valamint a környék kémlelése,rombolása alapján,majd miután restartoltam a JF klánnál egy 8fős támadást kaptam abból 5 nemes,igaz 10 másodpercen belül,nem 1 mp-en bellül,de biztosan volt még olyan csapat,akik együtt mozogtak,pontosan a szerver elején.
ebben mi is osztozunk :) kevesen voltunk aklánba így csapatmunka nélkül semmit nem értünk volna el , most is van amikor egymásodpercen belül csapódnak emberkék csak msotmár ritkább mert kényelmesebb lett a helyzet
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
oda még csak készülődöm de majdnem eltaláltad hova megyek :D

De miért csak készülődsz? Hiszen ott a helyed még őket is lazába csak úgy hogy napi 10 percre lépsz fel elvered! Sőt regelj be majd v54-re és biztos vagyok benne hogy teljesen egyedül elversz mindenkit :) Hiszen te vagy Swak az élő legenda!
 

DeletedUser18625

Vendég
De miért csak készülődsz? Hiszen ott a helyed még őket is lazába csak úgy hogy napi 10 percre lépsz fel elvered! Sőt regelj be majd v54-re és biztos vagyok benne hogy teljesen egyedül elversz mindenkit :) Hiszen te vagy Swak az élő legenda!
sikamika :D majd én azt tudom mit mikor , hogy :D ne aggódj :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Tudom, felesleges, de csak a minket/engem érintő hibákat javítom, bár senkit nem érdekel :)

északkelet sbt-rpg-nf

na igen díííííídzsééééé vezette nf eleinte nagyon szépen tudta magát hozni az rpg-vel szemben , sokat toborzott is onnan de nem volt könnyű helyzete hisz délen spárta volt északon sbt .... az erőit a spártára fordította , nem gondolva arra , hogy az sbt mekkora meglepetést tud okozni ..... de itt még volt nf ....

Az a sok toborzás: Reloflex külön, majd mikor beütöttük őket akkor zsoltikap, kissanyi, marionetta, meg egy talán M betűs játékos utóbbi 2 között. Ha ez sok, akkor a Respect és az SBT kib... sokat toborzott az NF-ből


délkelet ....

spárta kontinens ... nf - spárta adok kapok , amiből az nf jobban pofitált , de itt történt ey váratlan lépés , az sbt és a spárta majdnem megegyeztek miker VINSZENT nekirontott egy sbt-s játékosnak , ezzel elvágva magukat mindentől ....

Az nem adok-kapok volt, egy-két játékost kivéve úgy vertük őket, ahogy akartuk, ott mi voltunk erőfölényben. Goblinnál, SystemFail-nál ütköztünk tán falba, meg lejjebb Castleai-nál.

vinszentet Skypeon bíztattam, hogy mielőbb támadjon az SBT-re, mikor eljutott a fülembe, hogy dipózni akarnak, ebben segített, hogy a Sparta vezetők ellent mondtak egymásnak ez ügyben. Mindenáron meg kellett akadályozni a Sparta-SBT dipót.


északkelet

erős nyomás alatt az nf , az sbt szépen hazakiséri a seregeket , nem tudnak tartósan falut hozni tőlük ..... az sbt az úr a kontinensen

Ez fordítva volt, inkább mi kísértük haza az SBT seregeit, az SBT pedig előbb rombolt, majd foglalt minket. Az RPG volt az, aki minket kísért - többek közt engem is kétszer.


délkelet

a spárta szilárdan áll (egyelőre ) az nf-fel szemben is megtalálta helyét

Ilyen nem történt :)


dj feladta a vezetést az őt ért negatív eredmények miatt valamint a klán írányítása sem épp úgy működött ahogy annak lennie kellett volna ....

elkövette azt a hibát , hogy a csapatát morálisan rombolva egy másik vezér kezei közé akarta irányítani , ez szerintem súlyos hiba , ami egyben megkérdőjelezi dj kitartását , döntéshozatali képességét , bizalmát , vezetői rangját

az sbt így nem kevés területre tett szert , mert persze headshoot ( a mártír király ) kiküldött véletlenül mindenkinek egy levelet , hogy tárt karokkal fogadja a volt nf tagokat .... "tagfelvétel nincs " ahogy dipó se :D

Fejben feladtam a játékot, igen, de korántsem a "negatív eredmények miatt". A második része abszolút igaz, szerintem az se túl optimális, ha egy bizalmas alvezér jelentkezik az SBT-be :)

Hibát? Azzal a szándékkal ajánlottam a tagokat az SBT-be, hogy ezzel a vesztüket okozzam. Tudtam, hogy ott jó játékuk lehet, de nem fognak nyerni, mert össze fogtok fogni mindenkivel. Yodának is elmondtam már, próbáltam úgy intézni, hogy az akkori szövetséges Respect járjon a legjobban, az SBT a legrosszabbul, még akkor is, ha utána szidva lettem. Nézzük meg hol áll most a Respect, és hol az SBT. Legyen nagyképű, de ezt nem nevezem hibának. Azt, hogy fejben feladtam a kiélezett háború, a széthúzó, rosszul felépített taglista és az engedetlenség miatt, illetve hogy olyanokban bíztam akikben nem kellett volna, na az a hiba.

Nézzük az utolsó 4 jelzőt. Sokan gondolhatják így, de valamiért mégis úgy van, hogy ha szeretnék indulni valahol, akkor tudnék klánt összeszedni. V43 után jó vezérnek tartottam magam, ma már nem tartom magam jónak. Ott ment az, ami itt nem. Lehet mondani, hogy könnyű szerver, de szeretném látni, ki tud fordítani 2,7x-es területi dominanciahátrányból, legyen akármilyen szerverről szó.


De az, hogy van egy véleményed Peti, az nem zavar igazából, mindenki azt gondol, amit szeretne. Mindig is voltak, akiknek nem voltam szimpatikus, mindig is volt, akik noobnak néztek, most is van, ezután is lesz. A V50-en induló értelmesebb klánok vezetői közül én voltam a legtapasztalatlanabb, és én voltam az, aki még sosem kapott ki előtte se játékosként, se vezérként. Új szituáció volt, és örülök, hogy megtapasztaltam, ettől az SBT-től bárki bármit mond, nem szégyen kikapni. Sokakkal ellentétben én belátom ha hibázok, és ez itt sincs másképp, hisz tudom, hogy én voltam a ludas javarészt :) Ebben nincsen semmi. Nem lettem tőle se rosszabb ember, se rosszabb játékos. Volt egy jó(nak tűnő) tervem, amit én nem tudtam végigvinni a tagságon. Egy kiváló önismereti tréning volt, utána az 1 hónap pihenő alatt sok mindenből sikerült levonnom a tanulságot :)
 

DeletedUser18625

Vendég
Tudom, felesleges, de csak a minket/engem érintő hibákat javítom, bár senkit nem érdekel :)



Az a sok toborzás: Reloflex külön, majd mikor beütöttük őket akkor zsoltikap, kissanyi, marionetta, meg egy talán M betűs játékos utóbbi 2 között. Ha ez sok, akkor a Respect és az SBT kib... sokat toborzott az NF-ből




Az nem adok-kapok volt, egy-két játékost kivéve úgy vertük őket, ahogy akartuk, ott mi voltunk erőfölényben. Goblinnál, SystemFail-nál ütköztünk tán falba, meg lejjebb Castleai-nál.

vinszentet Skypeon bíztattam, hogy mielőbb támadjon az SBT-re, mikor eljutott a fülembe, hogy dipózni akarnak, ebben segített, hogy a Sparta vezetők ellent mondtak egymásnak ez ügyben. Mindenáron meg kellett akadályozni a Sparta-SBT dipót.




Ez fordítva volt, inkább mi kísértük haza az SBT seregeit, az SBT pedig előbb rombolt, majd foglalt minket. Az RPG volt az, aki minket kísért - többek közt engem is kétszer.




Ilyen nem történt :)




Fejben feladtam a játékot, igen, de korántsem a "negatív eredmények miatt". A második része abszolút igaz, szerintem az se túl optimális, ha egy bizalmas alvezér jelentkezik az SBT-be :)

Hibát? Azzal a szándékkal ajánlottam a tagokat az SBT-be, hogy ezzel a vesztüket okozzam. Tudtam, hogy ott jó játékuk lehet, de nem fognak nyerni, mert össze fogtok fogni mindenkivel. Yodának is elmondtam már, próbáltam úgy intézni, hogy az akkori szövetséges Respect járjon a legjobban, az SBT a legrosszabbul, még akkor is, ha utána szidva lettem. Nézzük meg hol áll most a Respect, és hol az SBT. Legyen nagyképű, de ezt nem nevezem hibának. Azt, hogy fejben feladtam a kiélezett háború, a széthúzó, rosszul felépített taglista és az engedetlenség miatt, illetve hogy olyanokban bíztam akikben nem kellett volna, na az a hiba.

Nézzük az utolsó 4 jelzőt. Sokan gondolhatják így, de valamiért mégis úgy van, hogy ha szeretnék indulni valahol, akkor tudnék klánt összeszedni. V43 után jó vezérnek tartottam magam, ma már nem tartom magam jónak. Ott ment az, ami itt nem. Lehet mondani, hogy könnyű szerver, de szeretném látni, ki tud fordítani 2,7x-es területi dominanciahátrányból, legyen akármilyen szerverről szó.


De az, hogy van egy véleményed Peti, az nem zavar igazából, mindenki azt gondol, amit szeretne. Mindig is voltak, akiknek nem voltam szimpatikus, mindig is volt, akik noobnak néztek, most is van, ezután is lesz. A V50-en induló értelmesebb klánok vezetői közül én voltam a legtapasztalatlanabb, és én voltam az, aki még sosem kapott ki előtte se játékosként, se vezérként. Új szituáció volt, és örülök, hogy megtapasztaltam, ettől az SBT-től bárki bármit mond, nem szégyen kikapni. Sokakkal ellentétben én belátom ha hibázok, és ez itt sincs másképp, hisz tudom, hogy én voltam a ludas javarészt :) Ebben nincsen semmi. Nem lettem tőle se rosszabb ember, se rosszabb játékos. Volt egy jó(nak tűnő) tervem, amit én nem tudtam végigvinni a tagságon. Egy kiváló önismereti tréning volt, utána az 1 hónap pihenő alatt sok mindenből sikerült levonnom a tanulságot :)
Nem noob voltál csak hibáztál ezzel nincsen gond , azzal van gond ha nem fogasod el időben és nem változtatsz rajta , nem próbàlsz javítani rajta .
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
De ezt csak Te állítod :) Próbáltam változtatni rajta, még bent, az utolsó hetekben - akkor még nagyobb ellenállásba ütköztem, mint előtte. Ez után feladtam fejben, rá pár napra pedig fizikailag is, és odaadtam Yodának V50 felügyeletét. Mondjuk ezzel jól kib.sztam vele, mert nem volt kész arra, ami várta :)
 

DeletedUser18625

Vendég
Én még mindig azt vallom ha nem küldöd ki azt a körlevelet , a csapatod morálisan egyben maradt volna , de az a levél egyértelműen azt közölte sokakban , hogy cserben hagytad őket
 
Fent