Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser8560

Vendég
az erdekel, hogy ez egyseges e vagy minden orszagnak mas a szabalyrendszere.

Minden országnak külön, saját szabály - de ami még fontosabb - büntetési rendszere van, az adott piac játékosainak szokásaihoz igazítva. Minden szabály vagy büntetési tétel csak a központ munkatársai ellenőrzése és jóváhagyása mellett lehetséges. Amennyiben a support valamilyen oknál fogva súlyosbít/enyhít a büntetési tételeken, azt a központ tudomására hozza minden esetben.
 

DeletedUser18505

Vendég
Sziasztok!
Most kezdtem pár napja játszani,első belépéskor kaptam 100 prémium pontot,meg hogy 7 éve van meg a felhasználom.És azért is kaptam 100 prémium pontot.Kérdésem ezt a 200 prémium pontot szabadon felhasználhatom? Pl prémium tőzsde???
 

DeletedUser19138

Vendég
Üdv, egy ideje olcsóbban lehet aranyérmét veretni (41. világban játszom). Erről lehet tudni valamit? Ez egy korlátozott idejű akció? Ha igen meddig tart?

Köszönöm
 

TooLate

Active Member
A reakció pontszáma
185
Sziasztok!

Átlagosan mennyi ideig szokott tartani egy dual-kérelem elbírálása?
10 napja várom a support segítségét, kezdek türelmetlen lenni :(
 

DeletedUser8560

Vendég
Sziasztok!

Átlagosan mennyi ideig szokott tartani egy dual-kérelem elbírálása?
10 napja várom a support segítségét, kezdek türelmetlen lenni :(

A Dual kérelem ha minden adat megvan és rendben van, általában nagyon gyorsan bejegyzésre kerül.
A legtöbb gondot a hiányos levél, nem módosított jelszó, valamelyik fél szabálytalansága okozza. További problémákat szokott okozni az, ha a játékos (pl. újból megnézve a levelét a rendszerben) véletlenül "kész", vagy "folyamatban lévő" státuszba állítja, mert akkor a levél kikerül a supporterek munkafelületéről.
Megnéztem az esetet és nálad is ez történt, a leveled átkerült egy másik státuszba. A problémát javítottam, és még azoknál is akiknél ez az eset az utóbbi napokban előfordult.
További jó játékot!
 

DeletedUser19074

Vendég
Sziasztok!

Nem tudom, hogy kérdezték-e már máshol, vagy van-e rá külön topic, de v46 indulása körülbelül mikorra várható?
 

DeletedUser8560

Vendég
Szia, nincs rá külön topic. A világot, mint minden új világot, hozzávetőlegesen 1 héttel a nyitás előtt hirdetünk meg, beállításokkal együtt a fórumon, wikin, főoldalon.
 

DeletedUser19279

Vendég
Tiszteletem!

Színpompás beszéd aktiválása után a kiváltság felhasználásával is kapok csomagot?
 

DeletedUser11248

Vendég
Tiszteletem!

Színpompás beszéd aktiválása után a kiváltság felhasználásával is kapok csomagot?


Igen,ha aktiválod a Színpompás beszédet és ha a Kiváltsághoz szükséges előfeltételek megvannak, rendelkezésre áll a szükséges tanyahely, és elegendő érmével rendelkezel és lekéred a Kiváltság adta nemest,a nemes árának az 50%-t megkapod..de csak a nemes árának,nem az aranyérmék árának a felét.
 

DeletedUser11248

Vendég
Amúgy én ha ajánlhatok,jobban jársz a Nagy Háborús ládával..lehet egy falunál nem jo de ha több falud lesz jó lesz és több nyersivel segit ki..számitsd ki pl.10 falunál ha ad 10 aranyérmét..már 2 falunál több az aranyérme ára mint a nemesé..
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Amúgy én ha ajánlhatok,jobban jársz a Nagy Háborús ládával..lehet egy falunál nem jo de ha több falud lesz jó lesz és több nyersivel segit ki..számitsd ki pl.10 falunál ha ad 10 aranyérmét..már 2 falunál több az aranyérme ára mint a nemesé..

Én pedig nagy láda helyett az aktuális legnagyobb nyersitöltőt ajánlanám :)
 

DeletedUser19279

Vendég
Amúgy én ha ajánlhatok,jobban jársz a Nagy Háborús ládával..lehet egy falunál nem jo de ha több falud lesz jó lesz és több nyersivel segit ki..számitsd ki pl.10 falunál ha ad 10 aranyérmét..már 2 falunál több az aranyérme ára mint a nemesé..

Kalkuláltam vele Én is.
De 1 falunál tartunk és így színpompás beszéd és kiváltság használatával 1 nemes ára lesz a vonat, ha kiszámolod.
 

DeletedUser11248

Vendég
Kalkuláltam vele Én is.
De 1 falunál tartunk és így színpompás beszéd és kiváltság használatával 1 nemes ára lesz a vonat, ha kiszámolod.

Vonathoz kell 10 érme és 4 Kiváltság..ahogy én számolom,megvan egy érméd az 30k...berakod a kiváltságot kapsz egy nemest...berakod a Szinpompást és visszakapsz 25k...igy elsö nemesnél jól jársz de másodiknál már 60k az érme,mig a nemes csak 50...de már az sem biztos jol emlékszem,kicsit kiestem a témából :D

Már most leesett hogy kihagytam a zászlót és ha veszel Zászlóerősítöt..tehát felejtek,így nem biztos jó amit írók.. :D
 
Fent