Csevegő

DeletedUser8473

Vendég
csak nem bírom ki.:D
olyan gusztustalan dolgok mennek a classicon,hogy az ember szó szerint ki tudná hányni a egész belét is.
csak nem értem a supp nem tud néha oda figyelni egyes játékosok hogy tudnak akkor is leni ha nem stb.
hihetetlen milyen kevés olyan játékos van akik tényleg csinálják is.
200 játékosnak még most is 2 faluja van vagy már
a lényeg az valóban iszonyatosan kevés az aki komolyan csinálja is.
Akkor miért nem lehet kicsivel jobban oda figyelni a játék tisztasága miatt?
Nem csak akkor kell írni egy köszönjük ,hogy ........ ha a feljelentések mennek be és ennyivel le zárni a témát.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Hányás ellen már elég jó szereket talált fel az orvostudomány.
Várj, mutatom!

Amennyiben a problémád nem oldódott meg, kérlek takard el a tükröző tárgyakat(felületeket), illetve igyekezz elkerülni, olyan helyzeteket, amikor =vadvirág=-gal kell levelezned, beszélgetned, tőle, róla olvasnod!
Hidd el, érdemes megfontolnod, s láss a csípős szavaim mögé! Talán itt az ideje, egy hosszú pihenőnek! Rászorulsz!

Ezt nem szabad, s ezzel max. ellenkező megerősítést kapnak az ilyen típusú játékosok!
Valahol nagyon eltévedtünk! Összekeverjük a szezont a fazonnal!
A játékba szórakozni vagyunk itt, s ha ez a játék nem szórakozás, akkor már nem kell itt lennünk! Nem kényszeríthet semmi erre!
Én addig játszom, míg jól érzem magam, s azokkal, akikkel jól érzem magam!
Nem érdekel, hogy a társam 100 kilós, 200, vagy éppen munkanélküli! Nem érdekel a származása, s ha emiatt bárhol bántanak valakit, akkor az jöjjön az én klánomba, mert engem ne érdekel mások szexuális szokása, faja, neme, IQ-ja, anyagi helyzete. Vadvirág, ha sojkan bántanak, küldök meghívót! :confused:

Ddildikó, képzeld el, hogy nekem a skypen fent van Vadvirág partnerként! Szerettem volna beszélgetni vele, őt másképp látni! Megérteni, s kicsit formálni. Nem nagyon jött össze, pedig én fecsegős vagyok! Sokat beszélek, s szeretek megnyílni is kicsit, s valahol a sztorik közt nevelni.
Tudod miből állt a beszélgetéseink 80%-a? Pocskondiázás, de az a vulgáris, ide nem lehetne még csillagozva sem betenni! A másik gúnyos, sértő, öncélú, értelmetlen vagdalkozás, amikor már fröccsögés az egész, s ki sem érted belőle ,,
Mások becsületébe, önérzetébe gázolsz!? Fertő! Nem, nincs hányingerem, pusztán sajnálom, hogy nem sikerült egy alapjában véve tisztességes családanyát visszafordítani a valóságba!
Nem látja magát úgy, ahogy mi!

//fúriaként pörög mások szexualitásán, amihez pedig egyikőnknek sincs joga!

a többség melléd állt volna, mint az erkölcsös vénkisasszony kiáll a prűdériával emelt pódiumra és szónokol a fiatalok romlottságáról!
Ne irigykedjen vadvirág, posztoljon egy képet ő is, ott ahol kíváncsiak rá, én kihagynám ezt!
Én jobb szeretném, ha anyához méltóan tudna viselkedni! tudná a klánjában a helyes irányt ...hagyjuk, ezt tényleg nem várom tőle!
Anya?
Nő?
Valahol az már nem nő, aki a másik hajánál fogva, a szoknyáját felhúzva, akarja végigverni, s megmutatni a másiknak az erkölcsi fölényét! Az nem anya, aki habzó szájú matrónaként véres zászlót hordoz körbe, mert létezik egy másik nő, aki nem átall szemérmetlenül kelletni magát!
Vadvirág könyörgöm, ne irigykedj! Csináld te is! Gyűjtünk neked segédeszközre pénzt, s elküldjük olyan dobozban, amiről nem derül ki hogy mit rejt!
Komolyan gondolom, hogy gyűjtést szervezünk! Aki támogatja vadvirág boldoggá tételének ötletét, kérem sok nyersivel támogasson! :rolleyes:
Sokan mondják, hogy elképzelhető, hogy a vad gyűlöleted, talán rejtett hajlamot, késztetést palástol! Nem tudja meg senki, tudok olyan hölgyeket küldeni hozzád, akikkel bejárhatod a szürke minden árnyalatát. Gálánsan, az elsőre a vendégem lehetsz!
Amennyiben, ha nem hagyod békén a klántársam, a szomszédait és településén élőket, én jelentelek fel!


Mond el többször, mert nem marad meg bennünk! Vegyél tv-t, rádiót, s ha folyamatosan, ezt halljuk majd, akkor elhiszük.



Verébre nem lövünk ágyúval! Tiszteljük azt a családanyát, aki egész nap egy ilyen ostoba játékba öli minden energiáját! Remek embernek tartom őt, mindent feltett a játékra, s persze TI mindig csak Ddildikót bántjátok, az egész világ ellene van!
Most képzeljétek el, talán még igaza is lehet!
Na jó, azért ne vigyük túlzásba a képzelgést! :D

24-ből 24 a játékról szól, s képesek vagytok neki ellent mondani? Hogy milyen emberek vannak?

Vadvirág, mond mit akarsz?
Heil vadvirág!

Meggyőzni úgy sem tudlak, ha azt mondom, amit hallani akarsz, akkor kedvelsz, ha ellent mondok kettéharapsz!


Még lesz egy Hsz-om, légyszíves addig ne foglalj be, ne zárass ki! o_O
Hidd el, túléled játék nélkül is!
Amennyiben kívánod, a klánunk átnevezi az összes faluját a nevedre, hogy elbúcsúztassunk, s játszhassunk végre nyugodtan nélküled! Kérlek ne gyűlölj, s ha nem is fordulsz szakemberhez, de valakivel beszélgess el valakivel erről, aki nem játszik a KH-n!
Illetve beszélj a játékról, hogy mit jelent neked, vedd fel, rögzítsd és hallgasd vissza!
Vissza mered hallgatni? Mit ad neked a játék? Mit vesz el tőled? Amikor már ennyire látványosan szenvedsz, hidd el, jobb ha elmész!


Imádom a hozzászólásaid :)
 

DeletedUser18512

Vendég
Nem is értem, hogy miért nem használom ezt a külső fórumot, gyakorlatilag itt is sokat lehet tanulni :)

És persze, ha rossz kedved van, csak lépj fel fórumra, és mindjárt jó kedved lesz :)
 

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
Egy kollega szerint elírás, és user1-nek kéne ott lennie, úgy kapnánk meg a kövi emberkét rajtunk kívül, csak németék elírták a kódot.
Egy kollega szerint elírás, és user1-nek kéne ott lennie, úgy kapnánk meg a kövi emberkét rajtunk kívül, csak németék elírták a kódot.

Háremembe való jelentkezést elbírálja: Ildi és Ágota, a két teljhatalmú háremhölgy. Jelentkezést korlátozott számban fogadnak el.

Köszi. Alulra azt a szöveget, hogy kell betenni?
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Egy kollega szerint elírás, és user1-nek kéne ott lennie, úgy kapnánk meg a kövi emberkét rajtunk kívül, csak németék elírták a kódot.

Háremembe való jelentkezést elbírálja: Ildi és Ágota, a két teljhatalmú háremhölgy. Jelentkezést korlátozott számban fogadnak el.

Köszi. Alulra azt a szöveget, hogy kell betenni?

Sajtmacska tudja neked berakni.
 

DeletedUser14148

Vendég
Azért ez a tegnapi pofon, még ma is sokak fülében cseng. :)
 

DeletedUser15888

Vendég
Na, lassan vége annak a hatalmas sicctormnak, ami ment ezen a Classicon, és csak a harcosok maradnak. Akik a játék miatt játszanak, nem az ügyeskedés miatt. Ezt már szeretem :D
 
Fent