Csevegő

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
Nagyobb kihívás az elba...tt 50 kattintásokért bedobandó botriadó által okozott idegbajjal való megküzdés...
 

DeletedUser8473

Vendég
Sziasztok
Piszok nagy itt a csend.Mondjuk nem véletlen.:D
Szeretnék gratulálni a =H= klánnak a piszok nagy eredményért.

De gratulálok a .X.Hiszen ilyen szerver még nem volt ahol a Top 2 klán ennyire ellen állás nélkül hagyta nyerni a Top 1 klánt.
Fantasztikusan nagy vezér Felderito22 aki meg mutatta így is lehet szervert bukni.:D
 

DeletedUser12246

Vendég
Ellenállás nélkül - ezt azért nem mondanám.
Nyilván több döntő tényező is volt, eleve inkább az ő részükre előnyös dolog.
 

DeletedUser8473

Vendég
Pontosan ellen állás nélkül.:D
Mert amit te ,ti nyújtottatok az nem ellenállás.:D
ilyen szégyenteljes bukás még nem volt egy szerveren sem.:D
 

DeletedUser12246

Vendég
Igen, meglehet nézni a legyőzött ellenfeleimet, a számok nem hazudnak :)
Csak tegnap 52 nemes hullott el nálam.
Úgy, hogy mivel megvan osztva a csapatmozgásom a kém is látja :)
És nem én léptem le a végjáték előtt és osztottam le a falvaim az ellennek.
 

DeletedUser8473

Vendég
Hát te aztán nem csak ép oda szartál ahonnét ettél .:D
De legalább teljesítettem minden kívánságod ha nem is ép abba sor rendben ahogy te akartad.:D
Hívtál a szervere még el se indult a szeró legyünk egy klánba.egy klánba is voltunk.
Akartad legyen felderítő a vezető hát én át adtam a lehetőséget.
Ki léptem,hogy ne zavarjam a fejlődéseteket.
Meg változtattam a nevem,bár ezt nem most kérted de nézd ezt is meg tettem érted.:D Mit szeretnél még ?


Tudod a védekezés se olyan helyde hajde jól meg mert sokkal több nemes megy be mint amit meg fogtok.:d a falu veszteség mutatja.
Sajnálni tudlak ha ezt nem tartod szégyen veszteségnek.:D
 

DeletedUser12246

Vendég
4 falut buktam igen, 180 nuke és 64 nemesből. Többet a kelletténél ebben igazad van. Csak hát a védekezés itt nem olyan jó, ugye a tanyaszabály miatt.
 

DeletedUser8473

Vendég
4 falut buktam igen, 180 nuke és 64 nemesből. Többet a kelletténél ebben igazad van. Csak hát a védekezés itt nem olyan jó, ugye a tanyaszabály miatt.


Nézd egy szinte full védő játékosnak elég nagy szégyen lenne nem tudni ennyi nemest kivédeni.
Csak hogy el fogy az a védelem hamarabb mint gondolnád.
 

DeletedUser

Vendég
Hát te aztán nem csak ép oda szartál ahonnét ettél .:D
De legalább teljesítettem minden kívánságod ha nem is ép abba sor rendben ahogy te akartad.:D
Hívtál a szervere még el se indult a szeró legyünk egy klánba.egy klánba is voltunk.
Akartad legyen felderítő a vezető hát én át adtam a lehetőséget.
Ki léptem,hogy ne zavarjam a fejlődéseteket.
Meg változtattam a nevem,bár ezt nem most kérted de nézd ezt is meg tettem érted.:D Mit szeretnél még ?


Tudod a védekezés se olyan helyde hajde jól meg mert sokkal több nemes megy be mint amit meg fogtok.:d a falu veszteség mutatja.
Sajnálni tudlak ha ezt nem tartod szégyen veszteségnek.:D


A Magyar nyelv szépségei, kijavítanálak ha nem haragszol, a többiekkel is jót teszek.

1; ép = épp*
2; ép = épp*
3; sor rendben = sorrendben*
4; szervere = szerverre*
5; át adtam = átadtam*
6; Ki léptem = kiléptem*
7; Meg változtattam = megváltoztattam*
8; helyde = hej de*
9; hajde = haj de*
10; meg fogtok = megfogtok*
Továbbá ne beszéljünk a vessző (,) toldalékok és egyéb helyesírási szabályokról amit itt vétettél, nálam megbuktál volna érettségin ( persze ha van olyanod). Ajánlom figyelmedbe a Magyar Helyesírási szótárt, ami még senkit se ölt meg :)

Én ezért tudlak sajnálni és szégyennek tartani a helyesírási veszteséged


Kellemes estét
 

DeletedUser8473

Vendég
És milyen jó.hogy ez itt nem ép a helyesírás verseny ha nem a KH..
Amúgy meg igazán nem érdekelnek az ilyen meg jegyzések.
Sokkal nagyobb hibát is meg alázóbbat is ejtenek ma Magyarország mint hogy egy KH felületen valaki helytelenül ír.
Javaslóm ha a helyes írásod akarod fityogtani keres olyan oldalt.Itt nem azért vagyunk itt.
 

DeletedUser15888

Vendég
Lol, most jöttem csak meg, és olvasom a fórumot...Ugye Ildi, ezt te se gondoltad komolyan...

Kezdjük az elejénél...Szeretnél gratulálni a =H= klánnak a piszok nagy eredményért. Egyszóval gratulálsz, hogy úgy nyerjük a szerót, hogy semmit nem tettünk le az asztalra. Miközben valahogy, nem tudom, hogy de bekönyörögted magad a klánba. Hogy a te szavaiddal éljek, most épp oda szartál, ahonnan ettél/eszel. Nem tudom, hogy a dicsőség miatt, a PP miatt, vagy mi miatt vagy nálunk, szerintem nem érdemled meg, szerintem nincs helyed ebben a klánban, és szerintem a többi klántaggal szembeni tiszteletlenség az, hogy foglalsz egy helyet a klánban.

Tudod a védekezés se olyan helyde hajde jól meg:
A helyesírásodat már fentebb kijavították, így ehhez csak annyit fűznék hozzá:
Mikor Halottas a fiókodban védekezett, összesen 4 falut bukott, azokból is kettőt azért, mert te beugráltál a fiókba válaszolgatni a support levelekre(7 jött, míg a fiókban volt Halottas), és ezzel két nemesvágást elkaszáltál neki. Miután visszavetted a fiókot, bukott az összes falud. A védekezésről tehát szerintem nem éppen neked kéne papolnod.

Mindemellett továbbra is várom, hogy egyszer eljussunk odáig, hogy szomszédok legyünk. Világ elején megbeszéltük, hogy kivárjuk, hogy egymásnak mehessünk, erre 6 nappal azután, hogy odafoglaltam melléd, hogy majd nyithassak oda frontot(bár még szövik voltunk), biztos ami biztos léptél a klánból, hogy befoglaljanak. Remélem, egyszer majd megesik az is, hogy összekerülünk.


-Thar- Nem tudom, mire vagy büszke a négy bukott faluddal 64 nemesből, az nem éppen jó arány. 64 nemes, az 16 falunyi nemes, tehát 25%-át bukod a támadott faluknak. Viszonyításképpen tysonnál amit védekeztem armát még valamikor májusban, 128 nemest kapott, abból 80 jött 1 percen belül, további 48 a következő 2 órában, és egy falu ment el, az is vagy egy órára, mert az első ráfoglalás nem vitt le 25%-ot. 28 falu nemeselve, abból kettőt vágtam saját fiókból, még a helyettesítés előtt, kettőt vágott halottas, és vagy 4-5 falu lehetett bevédve 54k védővel. Minden falura 5 nuke ment a nemesek előtt. A többit fiókon belülről vágtam, támadó beálítottságú fiókból, teszem hozzá. Szóval védő fiókból a fele annyi nemesből 4 falut bukni...erre nem lennék olyan büszke, hogy külsőn dicsekedjek vele...És ez ugyanúgy tanyaszabály mellett volt, mint nálad.
 

DeletedUser12246

Vendég
Ja, csak tysonnál 2x annyi falu van. Szóval van mivel védekezni, plusz ez rám a második arma volt, pár napon belül. Jó, nem kellett volna inaktív lenni és nekem is lehetne annyi, mondhatod :D
Hol írtam, hogy büszke vagyok rá? Azt írtam többet, mint kellett volna. Azért írtam, mert Ildi azt mondta ellenállás nélkül játszunk. Azért ellenállás volt, bár nem annyi, mint kellett volna, de volt.
 

DeletedUser15888

Vendég
Ja, csak tysonnál 2x annyi falu van. Szóval van mivel védekezni, plusz ez rám a második arma volt, pár napon belül. Jó, nem kellett volna inaktív lenni és nekem is lehetne annyi, mondhatod :D
Hol írtam, hogy büszke vagyok rá? Azt írtam többet, mint kellett volna. Azért írtam, mert Ildi azt mondta ellenállás nélkül játszunk. Azért ellenállás volt, bár nem annyi, mint kellett volna, de volt.

Annyival egészíteném ki, hogy tysonnak akkoriban volt kb. 45-50 faluja, szóval nagy része nemeselve volt. Mondom, ez május környéke volt, nem mostani. És Ildi szerintem arra értette, hogy szervezett ellenállás, mint olyan, nem nagyon van a részetekről. Szervezetlen támadások, egyéni védések, azok vannak, de nagyon mint klán, nem jeleskedtetek a szervezettségben. Ezért is külön gratulált gondolom Ricsinek, hogy ilyen szépen összehozta a bukást.
 

DeletedUser8473

Vendég
nem akartam személyeskedni ,de tény a Ricsinek akartam gratulálni hiszen iszonyatosan nagy arca volt mikor össze vesztünk és el jöttem.
Igen egyéni védekezések vissza támadások biztos voltak,mint külső szemlélő is látni lehetett,de szervezet támadás nem volt és nagyon szervezet védekezés sem.
Pedig 2 hete volt a Ricsinek a klánt erre fel készítenie.
 
Fent