Insomniac

DeletedUser

Vendég
Tudod az a nagyharcos aki 50-100falu elbukása után is talpra tud állni, pl richieee, 10 faluja maradt a Tll harcok során és aztán most 9 millánál tart....
Tudod sok Mhc-sel köztük Montival, rajtad röhögtünk láttál 1000bejővőt és tele lett a gatya, kit érdekel hogy tudtál 25 falut foglalni ha nem tudtad megtartani, mert kemény 1000bejővő után eldobtad úgy a fiokod, hogy én cirka 100faludból 30ba küldettem 6 védőfalut falvanként és úgytudom az Mhc is kb ugyanennyi védőt küldött....
Ott sírtál bontsunk a nexel, mert egymagad nem birod. Nálunk csapatjáték van nálatok meg.....
Nem az Aldoa-t fenyegettem meg, hanem a Doa vezérénél érdeklődtem. A-l-lel semmiféle diplomáciai tervünk nem volt.....Doa V5ön is beolvadt hozzánk ezért kerestem fel....
Ám I-w húzás szép volt, sőt tudtam hogy i-w átfog menni, már az Lmshadnak is irtam egyre valószinűbb, csak nem gondoltam volna hogy ilyen hamar. Azért az vicces már másnap rinyáltak a Szmk-nál hogy a régi jó barátságot tartsuk meg, ne támadják őket, de a vicc te is tudod, amint megerősődnek itt, Szmk-nak nekimennek, mert ismerem ezt a fajtát.....Az se igaz amit kérdez.

Milyen nagy harcosról beszélsz? Ingyen falukkal elkullogott egy kontinensel arrébb hogy mentse az irháját...

Én V5-ön végig vörös térképen voltam nem úgy mint te az összes világban a kéktengerben csücsültél... az meg nem furcsa hogy az előző akciójukat a Nex-nek még nulla külső védelemmel + 2 falura hoztam le kedves kanya bárótól? =) Gondolod hogy amiatt a szánalmas támadás miatt hagytam abba a játékot amikor ahogy te is mondtad a falvaim fele már betonra volt védve és alapból ott is több 2/3-os védő faluval játszottam? No comment...

Bizony itt még sok sót kell megenned ahhoz hogy ezt a klánt illetve a PARA-val közös szövetségünket megszüntesd nagyon sokat... szerintem a 3. X-et is betöltöd mire sikerül... =) (és akkor most még oda sem írtam az ALDOA-t...
 

DeletedUser4544

Vendég
Emlékezz vissza, V2ön is kéktengerbe ültél, Tols szövi volt...
V5ön is, nex szövid vagy mnt volt, csak te mindig túl sokat akartál, és a végén mindig belebuktál.
Sose akartam megbontani az Inso Para szövetséget, 1 felkeresésem nem volt se felétek se Para felé, de ha rosszul mondom javíts ki:)
Aldoa meg magukból hizott meg hamarosan elkezdünk velük is háborúzni meglátjuk hogy birják a 24 órás meneteket.....
Kéktengeremről annyit, nem tehetek róla hogy gyorsan megeszem az ellent és állandóan költöznöm kell;) Te sereggel küzdesz én ésszel....
 

DeletedUser

Vendég
V2-őn főképpen kék tengerben voltam ez igaz aztán az IMMO-DOA(?) frontra költöztem.

V5-ön a NEX ellenség volt végig elárulom neked. 43:1-es statnál fejeztem be a játékot hogy te azthiszed hogy amiatt a pár támadás miatt vagy sem nem is érdekel.

Rosszul mondod, mert már nem jut eszembe hogy te vagy a kutyád antica kereste meg a PARA-sokat hogy jöjjenek ellenünk már nem emlékszem, de ők is a képetekbe röhögtek.
 

DeletedUser10079

Vendég
Emlékezz vissza, V2ön is kéktengerbe ültél, Tols szövi volt...
V5ön is, nex szövid vagy mnt volt, csak te mindig túl sokat akartál, és a végén mindig belebuktál.
Sose akartam megbontani az Inso Para szövetséget, 1 felkeresésem nem volt se felétek se Para felé, de ha rosszul mondom javíts ki:)
Aldoa meg magukból hizott meg hamarosan elkezdünk velük is háborúzni meglátjuk hogy birják a 24 órás meneteket.....
Kéktengeremről annyit, nem tehetek róla hogy gyorsan megeszem az ellent és állandóan költöznöm kell;) Te sereggel küzdesz én ésszel....

Az ellenséged eszed meg?
A foglalásaid döntő hányada belső foglalás...
 

DeletedUser4544

Vendég
Régebben ellenségek voltak beolvadta, abbahagyták és "belsőként" befoglaltam. Mi itt a gond?
Emlékszel? Farkas oroszlán ekeftus? FArkas harcol foglalja a falvakat abbahagyja, család,prémium különbözö okoknál fogva. Felhizlalja az oroszlánt a későbbi csatára, ami közeleg ellenetek. Minek harcoljak még a faluké, ha ingyen is kapok, kapunk.....
Fogunk ellenetek harcolni ne izgulj, de én még nem most.
 

DeletedUser10079

Vendég
Régebben ellenségek voltak beolvadta, abbahagyták és "belsőként" befoglaltam. Mi itt a gond?
Emlékszel? Farkas oroszlán ekeftus? FArkas harcol foglalja a falvakat abbahagyja, család,prémium különbözö okoknál fogva. Felhizlalja az oroszlánt a későbbi csatára, ami közeleg ellenetek. Minek harcoljak még a faluké, ha ingyen is kapok, kapunk.....
Fogunk ellenetek harcolni ne izgulj, de én még nem most.

Tudom,persze.De akkor ne nagyzolj azzal,hogy te hogy ritkítod az ellent,meg hogy egy hónappal a kezdés után hol tartasz stb...Sok ingyen falud van,nagyon sok,nem fogom azt mondani,hogy neked csak így megy(a szokásos farba),de akkor ne hajtogasd azt,hogy te szerver kezdés után 1 hóval regeltél és hogy ennek ellenére hol tartasz.
A farkas oroszlán efektus meg nem hiszem hogy olyan túlságosan sokszor fordult elő az esetedben...
 

DeletedUser6772

Vendég
vicc ami itt megy komolyan! ha vigyó olyan szar játékos,ahogy ezekből a hsz-ekből lejön,akkor mért van az,h ti dobbantottok minden szerverről,ő megmég mindig ottvan?
ugytudom még egyszer sem küldtétek a térkép szélére!
foglaljatok Ti is belsőt,majd meglátjátok milyen könnyű:D aztán ha elég erősek lesztek menjetek neki!
csak sztem Ő még mindig itt lesz mikor ti már a v29-en fogtok okoskodni mint itt is!
 

DeletedUser

Vendég
vicc ami itt megy komolyan! ha vigyó olyan szar játékos,ahogy ezekből a hsz-ekből lejön,akkor mért van az,h ti dobbantottok minden szerverről,ő megmég mindig ottvan?
ugytudom még egyszer sem küldtétek a térkép szélére!
foglaljatok Ti is belsőt,majd meglátjátok milyen könnyű:D aztán ha elég erősek lesztek menjetek neki!
csak sztem Ő még mindig itt lesz mikor ti már a v29-en fogtok okoskodni mint itt is!

V2-őn V5-ön és itt V8-on játszik/játszott vigyorka "komolyan". Milyen érdekes hogy ezek voltak az én komolyan vett világaim is... (úgy látszik mindenhol boldogítani akar engem =) )
V2-őn tudtommal nincs ott.. tehát máris nem igaz amit itt összehordtál...

V5? ugyanmár... a SPARTA eleve ilyen már az elején összeállított klán volt főképpen a V2 TOP klánjaiból összeszedve. Nem volt nehéz ott sokáig húzni ráadásul vigyorka ahogy már egyszer leírtam mindig is kék tengerben csücsült ott is, komoly veszély sosem fenyegette amikor mégis akkor mivel vezéri rangban volt az egész klán védelmét magához csődítette... (annyira nem lehetett nehéz túlélni így =) )

Egyébként meg kutyuska mehetsz pihenni. =)
 

DeletedUser

Vendég
Még annyi röviden. Eleve nem értem hogy miből szedted hogy itt bárki rossz játékosnak tartaná vigyorit? Idézd kérlek...

Vigyorinak sosem a játékával volt a baj hanem minden hányingerküszöböt felülmúló húzásairól amit a klánjai diplomáciájával véghezvisz.

Off =)
 

DeletedUser

Vendég
Ha már a PARA-INSO ellentétekre utaltok... nézzük csak :)

Side 1:
Tribes: PARA
Side 2:
Tribes: VINELO, ANANKE, VR, [FS], GLORIA

Timeframe: Örökké

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 299
Oldal 2: 59
Különbség: 240

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 2,376,045
Oldal 2: 528,898
Különbség: 1,847,147

chart
 

DeletedUser

Vendég
Side 1:
Tribes: PARA
Side 2:
Tribes: VINELO, ANANKE, VR, [FS], GLORIA

Timeframe: Múlt hónap

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 100
Oldal 2: 42
Különbség: 58

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 851,045
Oldal 2: 380,452
Különbség: 470,593

chart
 

DeletedUser4544

Vendég
V2-őn V5-ön és itt V8-on játszik/játszott vigyorka "komolyan". Milyen érdekes hogy ezek voltak az én komolyan vett világaim is... (úgy látszik mindenhol boldogítani akar engem =) )
V2-őn tudtommal nincs ott.. tehát máris nem igaz amit itt összehordtál...

V5? ugyanmár... a SPARTA eleve ilyen már az elején összeállított klán volt főképpen a V2 TOP klánjaiból összeszedve. Nem volt nehéz ott sokáig húzni ráadásul vigyorka ahogy már egyszer leírtam mindig is kék tengerben csücsült ott is, komoly veszély sosem fenyegette amikor mégis akkor mivel vezéri rangban volt az egész klán védelmét magához csődítette... (annyira nem lehetett nehéz túlélni így =) )

Egyébként meg kutyuska mehetsz pihenni. =)

Látom nem vagy képbe tesó;)
Felvilágosítalak egy kicsit:
5-6 falum volt, Top3as játékos volt mellettem, sanyecki. kiskatonával ketten szétkaptuk 2 nap alatt.
Aztán jött a Sparta ellenes liga 10 klánnal, pl köztük a kgjo(azóta beolvadtak) gandalf és a többi, hova is tüntek rajtuk kivül? Elszigetelt falvainkat megették, de a frontvonalas háborút nem birták.....
Belső kontinens háború Bs|e és Bs|w, összes falvam frontvonalas volt, Andersen, rudnak, 988g V6 Swe néven megtalálhatóak, mi küldtük át oda őket, nem kevés falut foglaltam ekkor tölük. Így megszereztük a kontinenst és bekékültem. Kiköltöztem Tll frontra ( Flamengo,Ogreee,vinszent) azért oda, mert a szerveren ők voltak a legkomolyabb ellenfeleink, kizárásom alatt foglaltak 5 falut, többet nem tudtak, statot megnézed láthatód mennyit foglaltam a Tll fronton cirka 200 falum volt a 5-10ből amivel odaköltöztem.....
Aztán Mhc front, addig foglaltak tőlem amíg visszanem tértem, fura mód 1-2hóval később áttelepültek V9re. Mondhatni aztis hogy a kitiltások miatt, de leirtam a V5ös Sparta topicba Tw staton, mi miért történt, nem részletezem mégegyszer.
Egyszóval tettem érte hogy kéktenger legyen!
V2? Abbahagytam mertcsak harcos voltam bekékültem, nem láttam sok jővőt a szeróba, meg pont indul a V5, nem volt nehéz eldobnom.
V5? Leírtam most. 4 hója vegetálok akkor Top3as voltam, jelenleg 400 nemesem van már....
V8? Azért az elején ittis akadt piros, és specc Hollohaz,Geridos, interculler, gethran meg a többi sztem nem rossz játékosok, és mégsem tudtak tenni semmitsem.....
Ja és hozzád The, V5ön is segítettelek, emlékezz vissza ki küldte a védőket? V8on is jobbkezem nyújtottam nem volt nektek elég. Nem célom téged "lenyomni" valahogy mindig így jön össze.
Diplomáciáról annyit, ez egy észjáték, és kipróbálok mindent amit csak lehet. Azmeg hogy mien eszközökkel játszok sztem oly min1, titeket se kell félteni;)

Para-s Stathoz annyit, szép gratulálok, jólhaladtok de mint mondtam féléves tervet készítettem elő, és kb úgyszámolok félévmúlva lesz fordított stat és kb 3-4 hó múlva leszünk egálba foglalások terén. Addig jelenleg a többi ellenfelünkön hizunk.

A vicc amúgy hogy csak miattatok vagyok már ezen a szerón, semmi más kihivásom nincs. Már rég eltüntem volna innen ha egy oldalon harcolunk....De így legalább felpörgettem V8 eseményeit, mert valjuk meg eddig max azon rágodhattatok hogy ki tud több inaktivat foglalni annyira lefutott szeró volt a számotokra.
 

DeletedUser

Vendég
Nah... máris kezded a vetítést mintha nem lettem volna én is ott V5-ön és nem láttam volna mit csinálsz... sanyeckit nem ketten kaptátok szét kiskatonával.
A szerveren kétségkívül elől álló játékos volt LET-ben is jó volt mindenhol (talán 3. helyen állt amikor nekimentetek ebben igazat mondasz), de a lényeg hogy nem ketten kaptátok szét hanem 4-en vagy 5-en... hallottam hírét illetve láttam twstatson ugyanis igen feltünő volt hogy egy TOP játékos hirtelen zuhanórepülést tart... (és ez még csak foglalók voltak azt nem tudhatom hogy hányan támadtátok valójában.

Magyarul nem mondtál igazat...


A többinek részben van igazságtartalma részben nincs.... nem részletezem , de megint nagyobbakat írsz mint amik valójában történtek..

V8-on viszont még nem volt nagy kihívásod. Ezek a játékosok akiket felsoroltál nem voltak jó játékosok te is tudod, különben nem 300 ezernél tartottak volna amikor a TOP már 900 000-nél...

V5-ön segítettél ez tény, de hogy is emlékezz vissza? Szövetséges klánod ellen védettél be az embereiddel... ez mindent elmond rólad (annak ellenére hogy nekem akkor jól jött az erősítés nem tagadom bár mégsem vettem hasznát amiatt hogy abbahagytam a játékot akár hiszed akár nem nem az a párszáz támadás miatt...)

V8-on jobbkezed nyújtottad? Szó-szó... nemtudom megvan e még nálunk a leveled, de talán ha a megfogalmazás nem olyan lett volna mintha te nyomtál volna ki minket INSO-sokat a se**edből akkor talán mi is jobban reagáltuk volna le megkeresésed sőt akár tettem volna is érte hogy jobb legyen a viszony annak ellenére is hogy nálunk a vezetőség illetve a megbízható tagjaink közül pár igen erősen ellenetek volt sőt azzal érveltek hogy ha veletek szövetség lesz akkor inkább abbahagyják a játékot...

Nos ekkora kínáltam fel az MNT-t. Kevés szövetséges klánunk közül mindegyiknél az MNT került előbb megkötésre mielőtt szövetséget kötöttünk volna velük... Nálunk ez a szokás... ti ezt elutasítottátok.. így jártatok.

Végezetül pedig valószínűleg sokáig leszel még ezen a szérón ha addig akarsz lenni amíg a PARA és az INSO meg nem szűnik..
 

DeletedUser

Vendég
Side 1:
Tribes: INSO, INSO2
Side 2:
Tribes: VINELO, [FS], GLORIA, ANANKE, VR

Timeframe: Örökké

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 239
Oldal 2: 91
Különbség: 148

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 1,807,111
Oldal 2: 824,012
Különbség: 983,099

chart
 

DeletedUser4544

Vendég
Jaj-jaj:)
Sanyecki: Nem azt mondtam kiskatonával ketten foglaltuk be, hanem ketten vertük szét! Összes falvát kitakarítottuk, de akkor a 2-3eres kisebb falvai nem kellettek így szóltam társaknak hogy üres foglaljátok be. Azért van az hogy 3-4en foglaltuk, kisebb falvakkal nem szoktam bohockodni.
V8on hollohaz,interculler és geridos? Tesó V4re szaladj fel, dow vezérek, hadvezérek, 5-6 millások. Ittis 500.000-600.000 és Top20-40 tagok voltak. Nem komolyabb szintű játékosok?
Gethran is 4-5millás valameik szerón. Nem nem én ütöttem szét, hanem a túlerő! Ellenetek is csak ez az egy esélyünk van, mivel nálatok több a jójátékos ezt mindenki tudja.
Stat szép, Mhcnek is szép Statja volt ellenünk V5ön, de mégis sorra hagyták abba.....
Te is tudod ez a háború évekig fog menni, és nem ezen a 200 falun múlik a gyözelem. Mivel 45 millátok van, 7873 faluval csak a főklán, annyi nemesünk nincs, de sztem nektek sincs annyi nemesetek hogy minket befoglaljatok.
I.w. húzás szép volt gratuláltam hozzá!
V5ön amikor segítettem azért segítettem, hogy túléld, mert jó harcosnak tekintettelek és a bevédés alatt tárgyaltam a nexel hogy kössetek Mnt-t. Vagyis megakartalak menteni, de ezt már elfelejtetted....Sajnos ekkor volt hogy 2 hetet nem voltam, talán nyaraltam, mire visszatértem hallottam abbahagytad, fiokod átdobtad mesterre és ő osztogatta a falvakat a Nexesek között.
 

DeletedUser

Vendég
Csak Gethran védelmében szólalnék meg: szó sincs róla hogy ti vertétek volna szét, mivel nem miattatok, hanem magánjellegű gondok miatt hagyta abba, és am is a falui többségét nekem adta ide, nem is ti vittétek el, amit meg elvittetek a végén csak azért sikerült, mert Gethran már nem foglalkozott velük, nekem meg elfogytak ezen a vonalon a nemeseim... szóval csak ennyi lett volna, gondoltam megvédem már egy jóbarátom becsületét... (cöh... még hogy szétverték... még ilyet :rolleyes:...)
 

DeletedUser4544

Vendég
Az hozzátartozik, magánjellegű problémák? V4en továbbra is játszik és pont fura mód akkor hagyja abba amikor megkapta a körlevelemet hogy klánszintű támadás fogja érni. Túl sok a véletlen sztem. Amúgymeg felkeresett hogy azon a hétvégén nem lesz és szeretné ha 1 héttel elhalasztanánk a támadását. Megvan még a levele....
Ha néznél néha Twstatot láthatnád most foglaljátok az elszigetelt falvait, ahova nem érünk be. Még! Cirka 40 falvától mi választottuk el....
http://hu.twstats.com/hu8/index.php?page=player&mode=conquers&id=159970&pn=-1&type=&enemy=-1&enemyt=-1&min=0&max=0
 

DeletedUser

Vendég
Jé van egy ilyen topik is. Végigolvastam. Húúúú.
 
Fent