Insomniac

DeletedUser

Vendég
Gratta az inso-nak :)

Vinelo, főként velünk szomszédos, és elég sokat támad(tak)nak minket... de azért egy kis érdekesség... Most mi elég inaktívak vagyunk... nemsoká elkezdünk majd játszani is :)

Side 1:
Tribes: PARA
Side 2:
Tribes: VINELO

Timeframe: Múlt hónap

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 187
Oldal 2: 92
Különbség: 95

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 1,823,590
Oldal 2: 921,956
Különbség: 901,634

chart
 

DeletedUser

Vendég
D:

Gratta az inso-nak :)

Vinelo, főként velünk szomszédos, és elég sokat támad(tak)nak minket... de azért egy kis érdekesség... Most mi elég inaktívak vagyunk... nemsoká elkezdünk majd játszani is :)

Side 1:
Tribes: PARA
Side 2:
Tribes: VINELO

Timeframe: Múlt hónap

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 187
Oldal 2: 92
Különbség: 95

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 1,823,590
Oldal 2: 921,956
Különbség: 901,634

chart

Hát a VINELO egyre gyengébb.
 

DeletedUser

Vendég
Stat

Én is statisztikálodok egyet! :D

Nem egy nagy eredmény, de azt tudni kell, hogy amikor pirossá vált a VINELO akkor nem igazán volt kék szomszédom és kaptam az áldást rendesen!
Szóval valóban hanyatlik a VINELO család.

Nekem hiányzik vigyori!
:( :'(


Side 1:
Players: krisz0422
Side 2:
Tribes: VINELO

Timeframe: Örökké

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 25
Oldal 2: 22
Különbség: 3

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 238,689
Oldal 2: 223,038
Különbség: 15,651

chart
 

DeletedUser

Vendég
krisz0422, ne hiányozzon vigyori..mert az eszközök amiket használt (harctéren kívül) így se úgyse voltak elfogadhatóak.

Tény hogy összefogta a Vinelo "kláncsaládot" és igyekezett úgy forgatni a lapokat hogy legyen esélyük egy relatíve erősebb INSO-PARA kettőssel szemben is. Mivel minőségben jobbjátékosokat verbuválni nem tudott így azzal főzött amilye volt. Amíg itt volt sem volt közel sem sikeresebb a Vinelo max pár összetetebb támadásuk volt..

Most pár emberke akinek nagyon tetszik a játék próbálkozik kis sikerrel... egyenlőre ez a Vinelo kláncsalád nem ellenfél. (később még lehetnek azok, de ahhoz valamit változtatniuk kell,egyenlőre nekem sincs ötletem hogy mit... =))
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
D:

krisz0422, ne hiányozzon vigyori..mert az eszközök amiket használt (harctéren kívül) így se úgyse voltak elfogadhatóak.

Tény hogy összefogta a Vinelo "kláncsaládot" és igyekezett úgy forgatni a lapokat hogy legyen esélyük egy relatíve erősebb INSO-PARA kettőssel szemben is. Mivel minőségben jobbjátékosokat verbuválni nem tudott így azzal főzött amilye volt. Amíg itt volt sem volt közel sem sikeresebb a Vinelo max pár összetetebb támadásuk volt..

Most pár emberke akinek nagyon tetszik a játék próbálkozik kis sikerrel... egyenlőre ez a Vinelo kláncsalád nem ellenfél. (később még lehetnek azok, de ahhoz valait változtatniuk kell,egyenlőre nekem sincs ötletem hogy mit... =))

Szerintem újra kéne szervezni a klán rendszerét.:)
 

DeletedUser4544

Vendég
krisz0422, ne hiányozzon vigyori..mert az eszközök amiket használt (harctéren kívül) így se úgyse voltak elfogadhatóak.

Tény hogy összefogta a Vinelo "kláncsaládot" és igyekezett úgy forgatni a lapokat hogy legyen esélyük egy relatíve erősebb INSO-PARA kettőssel szemben is. Mivel minőségben jobbjátékosokat verbuválni nem tudott így azzal főzött amilye volt. Amíg itt volt sem volt közel sem sikeresebb a Vinelo max pár összetetebb támadásuk volt..

Most pár emberke akinek nagyon tetszik a játék próbálkozik kis sikerrel... egyenlőre ez a Vinelo kláncsalád nem ellenfél. (később még lehetnek azok, de ahhoz valamit változtatniuk kell,egyenlőre nekem sincs ötletem hogy mit... =))

"Eszközeim".
Csak emaitt írok. Miért baj az, ha valaki nemcsak a seregével, hanem az eszével is harcol. Sztem nem mentem el Egerbe és rúgtalak seggbe.
Pedig megsúgom, engem már fenyegettek meg...Nem is kevesen.
Játék keretein belül játszottam mindig. Csak azt tiltattam ki, akit jogosan kilehet, mert szabályt szegett. Ha nincs tisztába a szabályokkal arról én nem tehetek.
Ellenetek 1 rossz dolgot sem tettem, sőt visszagondolva V8on, egykét pajzán megjegyzés kisebb-nagyobb kavarás(ti is csináltatok ilyeneket), nem csináltam semmi olyant amire aztlehetne mondani, az a Fránya Vigyori csak csalni tud.

Mennyit tettem a Vinelo kláncsaládért? Kivirágoztattam őket, ráléptettem arra az útra, amin lelehet győzni a profikat. Akkor vagy igazán profi, ha tudod mi a gyengéd, és én tudom mi az én hibám, erre alapozva megis volt a 3 hónapos tervem.
Viszont elindult a V10, ezenkivül amikor elindult letelt a 3 hónap. Senkise csinálta meg amit kértem. Támadásba igen, de folyamatos támadással se lehet szervert nyerni, mert védekezni is tudni kell. Erre volt az a bizonyos katapultos reform ötletem. Amiből semmise lett.+300 és Namacs frontosak minden 10 faluvukat északra kellett volna küldeni.
De a legnagyobb szégyen az, lenntvoltam haverom faterjánál, aki még tolja v8at, milla feletti és Vinelo kláncsalád rendszer tagja.
Aztmondta amióta elmentem, cirka 3 hónap, 1 támadást se szervezett senki.
Így nem is lehet játszani és bukáshoz vezet. Azse biztos hogyha az én tervemet követik akkor gyöznek, de akkor több esélyük lett volna. De én őszintén bevallom belefáradtam az "amatőrök" kitanításába. Sokakat áthoztam V10re, és ott mind Elit játékos. Tanuló pénznek jóvolt a V8 és úgy érzem a legjobb időben hagytam abba.
Mai nappal úgyérzem, a köztes megoldás a legjobb. Se amatőrök, senem profik.
Erős átlagos játékosok kellenek, akik tudnak csapatban dolgozni és nem visszakérdeznek, hanem aztmondják ottleszek.
Tudni kell V10en Kal és ~l.h.~ jelen volt. 1 kontira kerültek velünk.
Elég gyorsan kitakarítottuk őket. Nehéz volt ellenük úgy harcolni, hogy V8on együtt harcoltunk egy célért. Nem használhattam a bomlasztás meg hasonló eszközeim, csak szintiszta harc.
Egyszóval sok sikert mindenkinek V8ra, mivel ez egy rettentő lassú szerver, még nagyon messze van a vége.
Hiába néz úgy ki megvan a szerver, rettentő drága a nemes. Majdha 10 millásak lesztek és ebből a termelésből lekell verni 1 nemesért 1000 aranyat, elgondolkoztok hogy még nagyon nincs lefutva a szerver.
3 ok miatt mentem el. V10 jobb ajánlata, rettentő lassú szerver nekem, és belefáradtam abba, hogy ha mondok valamit még kell mellé 3-4 levél, hogy tényleg megcsinálják.
 

DeletedUser

Vendég
Azért is jó hogy nem jöttél mert én azóta bpen vagyok nem egerben :D
Na meg azért is mert a képedről itélve vagy 20 kiloval többet nyomok és én rúgtalak volna seggbe :D

Engem nem fenyegettek megmert tisztességes eszközökkel játszom és nem kavarom a guánót... és főképp nem fenyegetőzöm a klánoknál ha valamit el akarok érni. Sőt meg sem keresek klánokat...jönnek azok maguktól =)

Tőlnük tudtommal nem tiltattál ki senkit sőt eddig talán két kitiltásról tudok a klánomból ami 10 hónap alatt nem sok... tehát ebből is látszik tisztességesen játszunk és vagyunk jobbak mindenkinél.

Egyébként pedig a Vinelos érdemeid senki nem vitatta max a módszereid... nem véletlenül szívből utál nálunk is egy-két tag és nem azért mert te nekünk tudtál volna bármiféle kárt okozni amíg itt voltál...nem tudtál... 4 falut vettetek talán el krisztől még a te szervezéseddel ... ennyi. Viszont a leveleidről természetesen tudtunk egyrészt amiket körlevélben írkáltál másrészt meg az ellenünk hangolást is amit próbáltál elérni a szerveren... )igaz ezt nem nehéz hiszen mindenkit támadunk :D) Ott is inkább a fölényeskedésed a 100%-os igazság elferdítése és a klánok fenyegetése nem tetszett nálunk az igazán profi játékosoknak, akik nem fenyegetőznek hanem a harctéren veszik el a falvaidat.

Azt mondják hogy fontos a szerveren a diplomácia... persze lehet kavarással is nyerni... ebben különbözik a 8-as szerver a többitől. Az INSO a színtiszta harci erejével roppantja meg a klánokat. Hisz még mindig egyetlen egy igazi szövetségesünk van,de szinte velük sem dolgozunk össze mert mindenki tudja a maga dolgát...


respect... =)
 

DeletedUser11352

Vendég
Azért is jó hogy nem jöttél mert én azóta bpen vagyok nem egerben :D
Na meg azért is mert a képedről itélve vagy 20 kiloval többet nyomok és én rúgtalak volna seggbe :D

Engem nem fenyegettek megmert tisztességes eszközökkel játszom és nem kavarom a guánót... és főképp nem fenyegetőzöm a klánoknál ha valamit el akarok érni. Sőt meg sem keresek klánokat...jönnek azok maguktól =)

Tőlnük tudtommal nem tiltattál ki senkit sőt eddig talán két kitiltásról tudok a klánomból ami 10 hónap alatt nem sok... tehát ebből is látszik tisztességesen játszunk és vagyunk jobbak mindenkinél.

Egyébként pedig a Vinelos érdemeid senki nem vitatta max a módszereid... nem véletlenül szívből utál nálunk is egy-két tag és nem azért mert te nekünk tudtál volna bármiféle kárt okozni amíg itt voltál...nem tudtál... 4 falut vettetek talán el krisztől még a te szervezéseddel ... ennyi. Viszont a leveleidről természetesen tudtunk egyrészt amiket körlevélben írkáltál másrészt meg az ellenünk hangolást is amit próbáltál elérni a szerveren... )igaz ezt nem nehéz hiszen mindenkit támadunk :D) Ott is inkább a fölényeskedésed a 100%-os igazság elferdítése és a klánok fenyegetése nem tetszett nálunk az igazán profi játékosoknak, akik nem fenyegetőznek hanem a harctéren veszik el a falvaidat.

Azt mondják hogy fontos a szerveren a diplomácia... persze lehet kavarással is nyerni... ebben különbözik a 8-as szerver a többitől. Az INSO a színtiszta harci erejével roppantja meg a klánokat. Hisz még mindig egyetlen egy igazi szövetségesünk van,de szinte velük sem dolgozunk össze mert mindenki tudja a maga dolgát...


respect... =)


Azért furcsa, hogy te prédikálsz a gerincességről...................mert ahogy hallottam te is hiányában vagy neki.Elmesélhetnéd, hogy feketevezér miért,és hogyan került ki az INSO-ból.Várom kíváncsian.:)
Jah, még annyit hozzátennék, hogy az egy marha nagy sztereotípia, hogy aki vékony nem tud marha nagy pofont osztani. lásd:Némelyik Boxoló.
 

DeletedUser

Vendég
Elmesélem... rövid sztori.. elkezdett egyik vezetőtársával trágár módon beszélni.

Ennyi a rövid sztori... egy elite klán volt alakulóban... amit én ide fejlesztettem.... mivel feketevezér a klán tagjainak lejáratólevelet küldött szét kirúgása után rólam mindenkinek joga volt kilépni és vele tartani... 1-2 játékos követte csak.. a többiekitt maradtak és azóta szépen uraljuk a szevert.

És most jöhet a kamu sztori amit te hallottál tőle :D
 

DeletedUser

Vendég
Mint egy előbbi beírásban is olvasható volt, minden klán abból gazdálkodik amilye van.
Teonak már priviben megírtam, de tagjaink is tudják, hogy mi a különbség közöttünk.
A "profi" játékosok zöme nem közöttünk van, mint "lelkes amatőrök" viszont többet elértek, mint az várható volt.
Sajnos a PARA-INSO fronton több kulcsjátékos is befejezte, ami tovább növelte a hátrányunkat!
Ez a játék része, de természetesen nem adjuk fel, ezt tudják rólamakik ismernek, hogy az utolsó katonámig ki fogok tartani! (ha az Élet közbe nem szó) :)
...
A diplomácia (és a stratégia) az Életben sem és itt sem fekete-fehér.
Természetesen vannak határok, amiket nem lép át az ember, ezek a határok mindegyikünknél máshol vana, attól függetlenül, hogy milyen emberek vagyunk.
Abban viszont Teo-nak adok igazat, ha egy embert lejáratnak vétség, ha egy vezért, az nagyobb!
Miért? mert különb?
Nem, nem azért, mert különb, de egy klán alapját, gerincét, megitélését sokszor a vezérén keresztül mérik.
Ha valaki a vezért szekírozza, az bizonyos szintű szabotázs és annak nem abban a klánban a helye!
Függetlenül, hogy ez melyik vezér és melyik klán.
Egy klnbalépéskor a tagok a belépéssel elfogadják annak a közösségnek a hiarerchiáját, szabályait, céljait.
Kivételt képezne, ha ezek megváltoznának, de tudtommal ez nem következett be....
 

DeletedUser

Vendég
.Elmesélhetnéd, hogy feketevezér miért,és hogyan került ki az INSO-ból.Várom kíváncsian.:)


Wehehe... feketevezért felhozni mint szegény ártatlan példát... :D
feketétől még wigyori is tanulhatna guánó ügyben :)
 

DeletedUser11352

Vendég
Én nem egészen így hallottam.....................erről ennyi elég is legyen.:D
 
Fent