Szavazás Speed Igény felmérés

Érdekelnének-e ilyen privát körök?


  • Összes szavazó
    20
  • A szavazás lezárult .

oldfox

Community Manager
A Klánháború Csapata
Community Manager
A reakció pontszáma
74
Az en kerdesem meg all feletek. :D

Úgy gondolom hamarosan bővülni fog a support csapat, remélhetőleg dedikált speed adminnal is, ezek a kérdések akkor lesznek sokkal jobban előtérben. De örülök neki, ha nagyjából megfelelnek a speed körök most, hálás lennék, hogyha nyilatkoznátok, hogy ezek a speed körök milyenek szerintetek, mert van egy-egy negatívabb vélemény is is, de hála az égnek van olyan is akinek tetszenek.
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Úgy gondolom hamarosan bővülni fog a support csapat, remélhetőleg dedikált speed adminnal is, ezek a kérdések akkor lesznek sokkal jobban előtérben. De örülök neki, ha nagyjából megfelelnek a speed körök most, hálás lennék, hogyha nyilatkoznátok, hogy ezek a speed körök milyenek szerintetek, mert van egy-egy negatívabb vélemény is is, de hála az égnek van olyan is akinek tetszenek.
Szerintem es ez szemelyes velemeny a nagyobb falus kezdes ritkabban alkalmazhatobb kell legyen Max extra hosszu korokben nem. A sajat tapasztalatom az hogy rovidebb kisebb falus kezdesekkor sokkal jobb harcot lehet folytatni. Egyreszt oda kell minimalis skill masreszt pedig nem minden ellenfel tud elmenekulni a masik elol. Rovidebb korokbol kell tobb hosszabb kevesebb.
Nekem a jelenlegi nagyon tetszik mert ez a beallitas a speed igazi arca oldala nem pedig egy gyorsitott classic
 

How to ban myself style?

Active Member
A reakció pontszáma
143
Úgy gondolom hamarosan bővülni fog a support csapat, remélhetőleg dedikált speed adminnal is, ezek a kérdések akkor lesznek sokkal jobban előtérben. De örülök neki, ha nagyjából megfelelnek a speed körök most, hálás lennék, hogyha nyilatkoznátok, hogy ezek a speed körök milyenek szerintetek, mert van egy-egy negatívabb vélemény is is, de hála az égnek van olyan is akinek tetszenek.
Csak azt vegyétek figyelembe, az olyan körökön amin 100% a hűség és hosszú kör akkor próbáljon meg a support kicsit aktívabb lenni azon a részen. Így legalább virág is megnyugszik , ha megint le"csalná" a 2 német :)
 

oldfox

Community Manager
A Klánháború Csapata
Community Manager
A reakció pontszáma
74
Mindenképpen szeretnék majd néha hosszabb köröket is, mert mostanság nem volt annyira.
De elsősorban az lenne a fontos, hogy olyanok legyenek amelyek mindenkinek tetszenek (ilyen úgysem lesz, de akkor legalább a játékosok többségének).
 

Zippo

Member
A reakció pontszáma
16
Mindenképpen szeretnék majd néha hosszabb köröket is, mert mostanság nem volt annyira.
De elsősorban az lenne a fontos, hogy olyanok legyenek amelyek mindenkinek tetszenek (ilyen úgysem lesz, de akkor legalább a játékosok többségének).
ne haragudj, de nézőpont kérdése a többség.
ha belép 100 ember de gyakorlatilag a többsége alap falus akkor a többségének vélhetően nem tetszik és nem játszik.
 

THE MAC

Member
A reakció pontszáma
59
Szerintem es ez szemelyes velemeny a nagyobb falus kezdes ritkabban alkalmazhatobb kell legyen Max extra hosszu korokben nem. A sajat tapasztalatom az hogy rovidebb kisebb falus kezdesekkor sokkal jobb harcot lehet folytatni. Egyreszt oda kell minimalis skill masreszt pedig nem minden ellenfel tud elmenekulni a masik elol. Rovidebb korokbol kell tobb hosszabb kevesebb.
Nekem a jelenlegi nagyon tetszik mert ez a beallitas a speed igazi arca oldala nem pedig egy gyorsitott classic

Ha legkozelebb indulsz..irj mar ram dcn vagy lengyelen.
Ezer eve nem jatszottam magyaron:D ❤️
 

Zippo

Member
A reakció pontszáma
16
Szerintem es ez szemelyes velemeny a nagyobb falus kezdes ritkabban alkalmazhatobb kell legyen Max extra hosszu korokben nem. A sajat tapasztalatom az hogy rovidebb kisebb falus kezdesekkor sokkal jobb harcot lehet folytatni. Egyreszt oda kell minimalis skill masreszt pedig nem minden ellenfel tud elmenekulni a masik elol. Rovidebb korokbol kell tobb hosszabb kevesebb.
Nekem a jelenlegi nagyon tetszik mert ez a beallitas a speed igazi arca oldala nem pedig egy gyorsitott classic
  • A legtöbb LET pontot elért klán játékosai nyernek 70 prémium pontot.
  • A legnagyobb LE játékos nyer 50 prémium pontot.
el ne feled magadat ütni meg ütetni.
 

Áfonya78

Active Member
A reakció pontszáma
121
Szerintem es ez szemelyes velemeny a nagyobb falus kezdes ritkabban alkalmazhatobb kell legyen Max extra hosszu korokben nem. A sajat tapasztalatom az hogy rovidebb kisebb falus kezdesekkor sokkal jobb harcot lehet folytatni. Egyreszt oda kell minimalis skill masreszt pedig nem minden ellenfel tud elmenekulni a masik elol. Rovidebb korokbol kell tobb hosszabb kevesebb.
Nekem a jelenlegi nagyon tetszik mert ez a beallitas a speed igazi arca oldala nem pedig egy gyorsitott classic
  • A legtöbb LET pontot elért klán játékosai nyernek 70 prémium pontot.
  • A legnagyobb LE játékos nyer 50 prémium pontot.
el ne feled magadat ütni meg ütetni.
17:40-től gondolom te is ott leszel!
Figyelj rá nagyon, hogy csak 50 perc a kezdő védelmed.
 
Utoljára szerkesztve:

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Okkeska. Johetsz ejjelire is majd. Oda megyek fix
Ott majd felkeszitelek :D
 

THE MAC

Member
A reakció pontszáma
59
Van 1 olyan erzesem,hogy nem maga a jatekra kell majd felkeszitened..hanem a privat uzenetekre..:D
 
Fent