Szavazás Speed Igény felmérés

Érdekelnének-e ilyen privát körök?


  • Összes szavazó
    20
  • A szavazás lezárult .

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Te kedves kis, alföldi lajhár.
1f60f.png
Te is csak egy lefizetett jatekos vagy.dZRghkLp0AXD7Lo8fxFnyETMbw.gif
 

Senq

Supporter
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
158
magyarázd már meg nekem mitől van értelme a speednek ha pár nem profi játékos össza bújva legális és nem legális scriptekkel rá mennek mindenkire aki él és mozog?
mitől nagy tudás ez?
Ez klánháború, a nevében is benne van hogy csapat illetve a szövetségesek vállvetve egymás mellett mennek csatába 1 vagy több játékos ellen, ez maga a játék.
Amúgy meg nem kötelező a scriptek használata, én se használtam sose , de nem fikázok mást aki meg ezek segítségével játszik.
Azért mert te úgy döntöttél, hogy nem használod akkor az a te döntésed és ne terrorizálj olyan más játékost aki meg használja.
 

Zippo

Member
A reakció pontszáma
16
Ez klánháború, a nevében is benne van hogy csapat illetve a szövetségesek vállvetve egymás mellett mennek csatába 1 vagy több játékos ellen, ez maga a játék.
Amúgy meg nem kötelező a scriptek használata, én se használtam sose , de nem fikázok mást aki meg ezek segítségével játszik.
Azért mert te úgy döntöttél, hogy nem használod akkor az a te döntésed és ne terrorizálj olyan más játékost aki meg használja.
de nekik lehet fenyegetni másokat? terrorizálni.
az a baj még a duál fiókat se tudjátok szürni, nem hogy a illegális scripteket.
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
de nekik lehet fenyegetni másokat? terrorizálni.
az a baj még a duál fiókat se tudjátok szürni, nem hogy a illegális scripteket.
Te fenyegetsz mindenkit evek ota...
Azt csodalkozol ha szetverik a fiokod ha ott vagyunk ha nem. :D
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
jó kifogás soha nem volt rossz.
28 korbol ilyen botany szarpuska teljesitmennyel lehet nen beszelnek ennyit.dZRghkLp0AXD7Lo8fxFnyETMbw.gif
28 kort 1x jatszottam eletem soran 1 honapban. Neked a rekordod 82... Uram te magassagos. 82...
 

How to ban myself style?

Active Member
A reakció pontszáma
143
szerintem lapoz vissza.
én azt állitottam a németeket rá küldték a társamra rágalmazással.

nem tudom ki vagy ,de nem is érdekel.
viszont .alja rágalommal rá küldte a Miléna a 2 német csajt a társamra csak is azért egyedül maradjak.
a társam nem volt itt mikor el kezdte a 2 német foglalni.több mint 3000 falut olyan gyorsan vetek el tőle amire adott időben ki se tudta volna senki se küldeni annyi támadást,
közbe engem is támadtak.



nem ment nekik 3 v 1 be se a társam ellen.
azért sikerült csak még is mert egyszerűén nem volt a játékba.
nem számítottunk arra hogy a nagy """ porofi csapat " xd este 20 előtt vissza jön.
komoly fejgörcsöt okozhatót a fene nagy játékosnak ( miléna) ezt a fergeteges stratégiát ki gondolni.
kedd éjszakaiba ,400 % védelem,morál több mint 400 falut kapot valakitől,valakiktől
ez fix, ugyan is fullos faluk voltak, nem volt fal se bontva, a LET je meg pontosan 584 .ezt akkor csinálta mikor már 1 barbár nem volt.
megjegyzem mindenkit hülyének néz az aki ezt elhiszi vagy el akarja hitetni szabályos volt.
gyengébbek kedvéért.
400 X éjszakai védelemnél még egy gyenge védelemmel rendelkező falut se lehet LET nélkül el foglalni.

Tegnapi napon is alvóba menekültek 12 előtt kicsivel.
nem számítottunk arra vissza térnek a éjszakai előtt.
a társam fáradt volt ahogyan én is, ezért be aludt.
olyan 2 embert küldött rá a Miléna akiről én azt gondoltam nem fognak támadni.
indoklásba azt írták: A társam csaló játékos, és hogy videó van arról ahogyan csalással támad (gondolom amikor haza küldte a 3 "profi játékost)
Ez a 2 német játékos is volt már többször tiltva illegális dolgok miatt.
a társam mikor felébredt , több képernyővideot készitatt ahogyan mennek a támadások rá.ezt át küldte nekem.


Még is te nagyon okos meg tudtad volna védeni a társad akkor mikor egy részt le vagy döbbenve, olyanok viszik a faluját akikkel amúgy jobba vagy?és az tudtuk nem támadjuk egymást. miközbe téged is támadnak,,de a társad nincs is fent, azt se tudod mikor hova támadják.
minimum kettönkre akkor 5 támadtak.egyedül hogy tudtam volna meg védeni 2 fiókot 5 ellen?????

az ilyen rossz indulat embereknek nem a kh ra kéne járni ha nem segitséget kérni szakembertől.
lehet boldogabb lenne a életük.



#5600 Hux - Happy Easter!: Játékos ranglista​

Vissza a Speed körökhöz
HelyezésNévKlánPontFalvak
1Zippo=K=86.605.4827140
2Bailey.caLux77.547.9926394


Visszalapoztam, Itt leírtad hogy annyi támadást küldtek ki amit SENKI se tudott volna olyan gyorsan kiküldeni. ja és közben ugye téged is támadtak.
Azaz használtak valami illegált részedről.

Persze te nem rágalmaztál senkit se igaz?:)
 

Senq

Supporter
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
158
Senkinek se lehet fenyegetni a másikat. De fontos észben tartani, hogy a hivatalos *Fenyegető* szónak mi is a pontos jelentése.

Szerintem ne kezdj bele olyan témába amiről fogalmad sincs, hogy mi mit látunk!
 

Zippo

Member
A reakció pontszáma
16
Senkinek se lehet fenyegetni a másikat. De fontos észben tartani, hogy a hivatalos *Fenyegető* szónak mi is a pontos jelentése.

Szerintem ne kezdj bele olyan témába amiről fogalmad sincs, hogy mi mit látunk!
akkor legyetek szívesek vissza ellenőrizni a kört.
ugyan is elvileg képesek vagytok rá.
amikor a társam már itt volt 2 videót is rözitett amikor a Thierry Henry támadta egyedül éjszakaiba.
és mind a 2 videón olyan gyorsan támadt amit egy szabályos fake küldö nem tud.
csak tegyél be egy oldalra 100 falut.
1 kémet a a gombra, nyomd le a A gombot és nézd meg 100 kém támadást mennyi idő alatt küld ki csak egyetlen egy faluról egy A gomb nyomásával.
és akkor te azt mondod hogy fake küldövel többet ki tud küldeni?
 

Senq

Supporter
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
158
Ez az elvileg szó megint ...

Minden olyan tevékenység ami szerinted gyanús azt küld be nekünk és ennyi.
Mi mindennek utána nézünk.
 

Senq

Supporter
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
158
A Topic a speed igény felméréséről szól, így minden olyan üzenetet hanyagolj amit az ügyfélszolgálat felé küldhetnél meg!
Köszönöm!
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Hogy temanal maradjunk es ne csak a szenny legyen.

@oldfox
@Senq

A jelenlegi kiirasok tetszenek kb errol volt az eszme csere korabban. Bar neha a templomot nem ertem miert kell berakni
Neheziteni nem nagyon szokott a dolgokon. Minden massal egyet tudok erteni ami a korokre adott beallitasok vannak. N1 kozelire akkor lenne ertelme szerintem templomnak ha minimum 3 4 napos kor lenne. Lassu sok barbarral. Peldaul 5 napos kor 1 nap kezdovel. Rovid korokre szerintem nem idealis nagyon a templom
Velemeny?
Az en kerdesem meg all feletek. :D
 

Zippo

Member
A reakció pontszáma
16
Ez az elvileg szó megint ...

Minden olyan tevékenység ami szerinted gyanús azt küld be nekünk és ennyi.
Mi mindennek utána nézünk.
Speed szabályok

12.

  1. A szabálysértő játékosok ellenőrzése és esetleges büntetése, az adott kör lezárása után is lehetséges.



ezek alapján gondolom hogy képesek lennétek kör lezárása után is ellenőrizni.

szerintem a társam jelentette is.
csak hogy ez a új fajta hozzá állás .elég érdekes,
még meg se írja a ember a jelentést ott a válasz.
utána meg semmi vissza jelzés.kb mint ha a falnak írnánk meg.
 

How to ban myself style?

Active Member
A reakció pontszáma
143
A Topic a speed igény felméréséről szól, így minden olyan üzenetet hanyagolj amit az ügyfélszolgálat felé küldhetnél meg!
Köszönöm!
De hát állítólag mindenkit bejelentettek , viszont még is játszanak azóta is akkor gondolom én legális cucc volt. Mindig jön a videóval , de ide nem rakja fel. Mert ugye itt kinek bizonyitaná hogy csal/csalnak. Mi nem vagyunk senkik se :\
 
Fent