Rendszer hiba - avagy akadozik a KH ...

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Ha mi nem tudjuk hogy lett e irva a kozpontnak te honnan tudod hogy a support nem jelezte ezt nekik? Vagy miert kell oket allandoan cseszegetni?
Ha jeleztek a kozpontnak nem fog a kozpont se azonnal intezkedni.
Egyebkent meg ha azonnali intezkedest varsz akkor nem en meg a tobbiek akarunk a kozeppontban lenni...
Masreszt Ha beszeltel a telefonos kozponttal es azt mondtak nincs ott semmi hiba akkor most miert irtad le hogy a Telekomnal van a baj Ha azt mondtak hogy nem?
Ez kicsit zavaros
 

Janka11

Member
A reakció pontszáma
14
Ha mi nem tudjuk hogy lett e irva a kozpontnak te honnan tudod hogy a support nem jelezte ezt nekik? Vagy miert kell oket allandoan cseszegetni?
Ha jeleztek a kozpontnak nem fog a kozpont se azonnal intezkedni.
Egyebkent meg ha azonnali intezkedest varsz akkor nem en meg a tobbiek akarunk a kozeppontban lenni...
Masreszt Ha beszeltel a telefonos kozponttal es azt mondtak nincs ott semmi hiba akkor most miert irtad le hogy a Telekomnal van a baj Ha azt mondtak hogy nem?
Ez kicsit zavaros
azt láttom neked zavaros minden, csak kötözködni tudj.


olvas vissza más hsz is, ne csak a enyém.
a telekom mobil netes játékosoknál van baj a játékba, nem azt írtam a telekomnál.
de komolyan viszket vagy mi? mert kezdem unni hogy folyamat ellenem áskálodsz miléna.
 

Janka11

Member
A reakció pontszáma
14
Sajnos fennáll azóta is. Nem a legszerencsésebb, elég sok embert érint, de nem csak magyar szervereken. @oldfox Van esetleg valami információ erről? Kb a legújabb frissítés óta sokan be sem tudnak lépni emiatt.


csak hogy lássák a milénáék is.


ami igazság az nem csak a telekom használokat érintheti a dolog.
ha csak kicsit is jobban bele gondol valaki.
akkor a klánját is érinti a dolog, ha ép egy ilyen játékosra egy adott időbe szükség lenne.
akár védekezés akár támadás, de akár helyettesítenie kellene.


tényleg egyszerűbb lenne ha minden egyes játékos a support rendszert terhelné?


Ja teljesen mindegy hiszen ott alapból jön egy automatikus sablon szöveg és kb ennyi.
 

Janka11

Member
A reakció pontszáma
14
Nem
De te is ismered :D
Ha valaki vagy valakik csak azért csinálnak új és új fiókokat a külsőre, hogy abból próbálkozzanak alázni nem a én szégyenem.
szóval még mindig nem tudtál te se érdemileg a témához hozzá szólni.
lassan eléred azt a szintet amit még senki.
egyszerű nemeséggel mellőzlek.
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
3 dolog
1, hozzaszoltam a temahoz. Leirtam nekem mi segitett abban a helyzetben amibe elvileg vagy. Ott van fentebb. Vagy megprobalod vagy nem. Ha nem a kozpontba van a hiba es nem is a jatekkal akkor eselyes hogy nalad. Probald meg amit irtam meg amit korabban masok is irtak itt.

2, Azert van uj fiokja mert nem tudja a masik jelszavat.

3, Panikba estem hogy mellozni fogsz...
 

Janka11

Member
A reakció pontszáma
14
3 dolog
1, hozzaszoltam a temahoz. Leirtam nekem mi segitett abban a helyzetben amibe elvileg vagy. Ott van fentebb. Vagy megprobalod vagy nem. Ha nem a kozpontba van a hiba es nem is a jatekkal akkor eselyes hogy nalad. Probald meg amit irtam meg amit korabban masok is irtak itt.

2, Azert van uj fiokja mert nem tudja a masik jelszavat.

3, Panikba estem hogy mellozni fogsz...
na megy a mellőzés.
ha azt se fogod fel ez a probléma NEM CSAK nálam van.
amit te hozzá fűztél egy nagy 0 , további jó szórakozást valaki mással,
én nem vagyok rád kiváncsi.
 

Farkas

Member
A reakció pontszáma
26
Ezt miért kell bejelenteni?
Mert nagyon úgy néz ki, hogy a Klánháború szerverei elérhetetlenek telekomos mobilnetnél. Tehát a hibát a központban tudnák jó eséllyel megcsinálni, ezért szeretné, ha jeleznétek a központba a hibát, mert nekik lehet fél óra alatt meglehetne csinálni és már régen tárgytalan lenne a vita. Amúgy sem értem, hogy a support/fórum moderátorok miért nem lépnek közben az itteni írásokra, amikor szó szerint a fele már nem arról szó, amiről a cím alapján kellene.
 

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
783
Mert nagyon úgy néz ki, hogy a Klánháború szerverei elérhetetlenek telekomos mobilnetnél. Tehát a hibát a központban tudnák jó eséllyel megcsinálni, ezért szeretné, ha jeleznétek a központba a hibát, mert nekik lehet fél óra alatt meglehetne csinálni és már régen tárgytalan lenne a vita. Amúgy sem értem, hogy a support/fórum moderátorok miért nem lépnek közben az itteni írásokra, amikor szó szerint a fele már nem arról szó, amiről a cím alapján kellene.

A hibát 3 napja jelentettük.
 
Fent