Classic V1 Térképek.

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Ha xy-ról azt feltételezem (Te, toldi, dév, géza, anyukám, én), hogy csal, és jeletjük, hogy vizsgálják ki, az teljesen rendben van. De ha nem vagyok elégedett az eredménnyel és kijövök külső fórumra a közvéleményt meggyőzni arról, hogy márpedig xy csal, és többen felszólítjuk a supportot, hogy zárják ki a csalót, az már nyomásgyakorlás.

De ki tett ilyet?
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
Stop crying and start playing.
The "big Loopy" the NONAME player just said we should start playing :O Omg we are so scared right now! Get on your knees before your gods newbie, if you don't want trouble. You are talking to people out of your leauge. You were so silent when a lot of players on your side got rekt, wonder why? Go to your mommy and ask for some help, you have some serious problems. :)
 

penge66

Active Member
A reakció pontszáma
118
Ne aggódj miattam, évek óta nem TV-zek.
Csak toldit próbáltam rávezetni, hogy amennyiben nem az őskorban él, úgy gondolom tisztában van vele, hogy egy online is követhető médium esetében teljesen irreleváns a lakóhely, mint ahogyan a kommentje is ezáltal :)
 

warlordadi

Active Member
A reakció pontszáma
95
Csak toldit próbáltam rávezetni, hogy amennyiben nem az őskorban él, úgy gondolom tisztában van vele, hogy egy online is követhető médium esetében teljesen irreleváns a lakóhely, mint ahogyan a kommentje is ezáltal :)
Ezek a hszek is totál irrelevánsak,miért nem maradtál inkább csenben o_O?
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Csak toldit próbáltam rávezetni, hogy amennyiben nem az őskorban él, úgy gondolom tisztában van vele, hogy egy online is követhető médium esetében teljesen irreleváns a lakóhely, mint ahogyan a kommentje is ezáltal :)

M1 nem jön be elvileg MO-n kívül - nyilván lehet találni hozzá fekete streamet, de alapesetben nem működik :D
 
Fent