Világ 73 Csevegő

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
Várjál te vagy az a srác aki a K.j.k ba volt ès amikor akciót szerveztünk kilèptèl betámadtad az ex társad ès leadtad az ellenek a faluid
biztos az ő faluja is megteccett valakinek, és majd egy későbbi világon segítenek neki komolyabb eredményt elérni! ezek a levelek sok bugyit megnedvesítettek már ezen a szerón
 

..Headshot..

Well-Known Member
A reakció pontszáma
271
Light, hanyszor invitalod meg meg a tagjainkat mielott meg felfognad, hogy nem megy senki? :D

Nem tudom mi a viccesebb, a ketsegbeesett kapalodzas vagy pedig az, hogy invitalsz minket, de kozben pedig belso forumon csiranak hivsz minket :D

Ebbol is latszik, hogy 0 a tiszteleted felenk, szimplan csak kellenek a falvak + hogy megszunjon az ellenallas.

De tudod mit?

.I.
 

zeroka

Active Member
A reakció pontszáma
79
Light, hanyszor invitalod meg meg a tagjainkat mielott meg felfognad, hogy nem megy senki? :D

Nem tudom mi a viccesebb, a ketsegbeesett kapalodzas vagy pedig az, hogy invitalsz minket, de kozben pedig belso forumon csiranak hivsz minket :D

Ebbol is latszik, hogy 0 a tiszteleted felenk, szimplan csak kellenek a falvak + hogy megszunjon az ellenallas.

De tudod mit?

.I.
Engem mèg mindig nem hìvtak :(
 

Ultimate King

Forza CotL!
A reakció pontszáma
621
Light, hanyszor invitalod meg meg a tagjainkat mielott meg felfognad, hogy nem megy senki? :D

Nem tudom mi a viccesebb, a ketsegbeesett kapalodzas vagy pedig az, hogy invitalsz minket, de kozben pedig belso forumon csiranak hivsz minket :D

Ebbol is latszik, hogy 0 a tiszteleted felenk, szimplan csak kellenek a falvak + hogy megszunjon az ellenallas.

De tudod mit?

.I.

Nincs meg a 100 tag, RIP
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.422
Light, hanyszor invitalod meg meg a tagjainkat mielott meg felfognad, hogy nem megy senki? :D

Nem tudom mi a viccesebb, a ketsegbeesett kapalodzas vagy pedig az, hogy invitalsz minket, de kozben pedig belso forumon csiranak hivsz minket :D

Ebbol is latszik, hogy 0 a tiszteleted felenk, szimplan csak kellenek a falvak + hogy megszunjon az ellenallas.

De tudod mit?

.I.

Lassan kevesebb lesz az akit nem hívott, mint akit igen :(
 
Fent