Világ 71 Csevegő

Ben Solo

Member
A reakció pontszáma
27
És mielőtt "betették" volna a társak.
Azt sem tudták, hogy én ki vagyok 2 hónapon keresztül.
Dark Ace néven kezdtem el játszani, hogy senki ne lépjen el mellőlem, mert eléggé rossz volt a morál és semmi rosszat nem akartam a klánnak.

Vezérré pedig azért neveztek ki, mert a szervezők nem figyeltek már a v71 -re a sok rossz miatt.
Mondta Rinnen is, hogy ez a világ bukó lesz, mondtam neki, hogy nem baj, elárultam a Noobot, most már felvállalom a harcot.
Jöttem, ennyi a történet.

Nincs semmiféle kémkedés. Szépen lassan felépítettem a bizalmat a társakkal is.
Milyen jó lett volna nem? Úgy irányítani egy klánt, hogy heló, a Noob alvezére voltam, most már a tiéteké leszek.
 

kelzso

Member
A reakció pontszáma
11
Nem volt semmi bajom a Noobbal, most sincs.
Szerettem ott lenni, főleg Milf, Hajaska, Korbi hülyeségeit nagyon. Vadállatok voltak :)
Sedowy nagyon hiányzott.

Szóval nem... nem volt tervben. Egy klánban szoktam végigtolni egy ideje mindenhol. Másnak is említettem már, hogy akkor döntöttem így, hogy ezt meglépem, amikor átléptek Jackeék.
Nekem ott a Noobban a v61-es volt társaim is ott vannak... Nem volt szép, amit tettem, fáj is még most is, de nem gondolom azt, hogy rosszul döntöttem.
köszi h leírtad. döntésed következményeinek hosszútávú kihatása majd markáns befolyással lehet a további "kh gamer karrieredre", mert a normális tagoknak nem személyes erősségük a felejtés...
 

Ben Solo

Member
A reakció pontszáma
27
köszi h leírtad. döntésed következményeinek hosszútávú kihatása majd markáns befolyással lehet a további "kh gamer karrieredre", mert a normális tagoknak nem személyes erősségük a felejtés...

Én ezzel is tisztában vagyok és felvállalom ezt is.
 

Sandokan

Member
A reakció pontszáma
68
Nekem pl nem a KP-val van bajom, hanem csak néhány KP-sal, akik nem ismerik a tisztességes játék fogalmát. Ez egy játék és olyan gusztustalan dolgokra tud vetemedni néhány ember egy egy plecsni amiatt, hogy az már vicces (nem csak rád gondolok Ben Solo). Kémek a másik klánban (kém van nálunk mert ennyi véletlen a világon nincs), support hátszél, bug kihasználása előnyszerzésre... Ezek után hogy nem hányod el magad mikor tükörbe nézel? Egy klánt sem árultam el soha és már nem is fogok, mert abbahagyom végleg ezt a szart. Azért vicces hogy teljes seregbekérőt te intézted nálunk "Anakin" és képes voltál csak úgy kiadni az ellenfelünknek mindent. Ezek után pont senki le se szarja miről magyarázol. Teszed itt az ártatlant, de egyetlen szavad sem igaz. Azt már réges rég eljátszottad, egy szaros játék miatt. :D Igazi Tajgetosz pass-os eset vagy és csak úgy mellékesen elmehetsz a faszomba! ;)
 

Ben Solo

Member
A reakció pontszáma
27
Nekem pl nem a KP-val van bajom, hanem csak néhány KP-sal, akik nem ismerik a tisztességes játék fogalmát. Ez egy játék és olyan gusztustalan dolgokra tud vetemedni néhány ember egy egy plecsni amiatt, hogy az már vicces (nem csak rád gondolok Ben Solo). Kémek a másik klánban (kém van nálunk mert ennyi véletlen a világon nincs), support hátszél, bug kihasználása előnyszerzésre... Ezek után hogy nem hányod el magad mikor tükörbe nézel? Egy klánt sem árultam el soha és már nem is fogok, mert abbahagyom végleg ezt a szart. Azért vicces hogy teljes seregbekérőt te intézted nálunk "Anakin" és képes voltál csak úgy kiadni az ellenfelünknek mindent. Ezek után pont senki le se szarja miről magyarázol. Teszed itt az ártatlant, de egyetlen szavad sem igaz. Azt már réges rég eljátszottad, egy szaros játék miatt. :D Igazi Tajgetosz pass-os eset vagy és csak úgy mellékesen elmehetsz a faszomba! ;)

Nekünk is furcsa volt, hogy állandóan ugyanarra a napra armázunk.
Először mi késtünk, ti érkeztetek hamarabb, onnantól korai időpontra tettem a csapódás idejét.

Ezt a szervert nektek kellett volna lehoznotok, de nem gond...

Nem árultál el klánt, de te is nem hiába változtattál nevet, amiért a mai napig szégyelled magad, mert megtámadtad a klántársaidat. Még te írtad facebookon.

Csak akkor ment ki infó, amikor bukott 30 falut a KP. Előtte nem... Sem utána... Csak akkor. És csak tőlem.

Amúgy itt mindenki annyira, de annyira szent. Mondjuk az ilyen beszólások után nem tudlak már téged sem sajnálni.
Vicces, hogy itt én vagyok a legnagyobb szemét, de más már nem. Kit érdekeltek innentől.
 

kelzso

Member
A reakció pontszáma
11
Én ezzel is tisztában vagyok és felvállalom ezt is.
annyi neved van, meg se bírom már jegyezni... :D
de ezeket felírom magamnak, ha játszok itt még, veled még véletlen se legyek egy csapatba... annak ellenére hogy látszani igyekvő őszinteséggel cipeled a tetteid árnyékát...
 

KÉM TEK

Member
A reakció pontszáma
11
Nekünk is furcsa volt, hogy állandóan ugyanarra a napra armázunk.
Először mi késtünk, ti érkeztetek hamarabb, onnantól korai időpontra tettem a csapódás idejét.

Ezt a szervert nektek kellett volna lehoznotok, de nem gond...

Nem árultál el klánt, de te is nem hiába változtattál nevet, amiért a mai napig szégyelled magad, mert megtámadtad a klántársaidat. Még te írtad facebookon.

Csak akkor ment ki infó, amikor bukott 30 falut a KP. Előtte nem... Sem utána... Csak akkor. És csak tőlem.

Amúgy itt mindenki annyira, de annyira szent. Mondjuk az ilyen beszólások után nem tudlak már téged sem sajnálni.
Vicces, hogy itt én vagyok a legnagyobb szemét, de más már nem. Kit érdekeltek innentől.
Ugye te sem gondolod, hogy csak akkor ment ki infó :D Azt nem tudom, hogy te szervezetten jöttél-e kémnek vagy igaz, hogy csak véletlenül lettél ekkora fasz és utána mégis átvett a KP. De ha igaz, amit állítasz, akkor nyilván sokáig nem bízhatott meg benned a KP sem teljesen... Mert ugye nem ismertek, csak annyit tudtak rólad, hogy aruló vagy... Szóval így nagyon hiteles, hogy biztosan állítod hogy a 30 falus arma előtt és utána sem ment ki a NOOB-tól infó a másik kém által... Érzek egy kis ellentmondást a szavaidban... Mert ha nem voltál bizalmi ember akkor fogalmad sem lehetett róla kapnak-e infókat a kémtől... De amúgy kaptak...
 

Sandokan

Member
A reakció pontszáma
68
Nekünk is furcsa volt, hogy állandóan ugyanarra a napra armázunk.
Először mi késtünk, ti érkeztetek hamarabb, onnantól korai időpontra tettem a csapódás idejét.

Ezt a szervert nektek kellett volna lehoznotok, de nem gond...

Nem árultál el klánt, de te is nem hiába változtattál nevet, amiért a mai napig szégyelled magad, mert megtámadtad a klántársaidat. Még te írtad facebookon.

Csak akkor ment ki infó, amikor bukott 30 falut a KP. Előtte nem... Sem utána... Csak akkor. És csak tőlem.

Amúgy itt mindenki annyira, de annyira szent. Mondjuk az ilyen beszólások után nem tudlak már téged sem sajnálni.
Vicces, hogy itt én vagyok a legnagyobb szemét, de más már nem. Kit érdekeltek innentől.
Már mondtam a szavaidnak nulla az igazságtartalma, ezt engedd el. Simán egy hazug ember vagy és kész. Egyébként sem tartozol senkinek magyarázattal. Az a 10 fős kis klán pedig rám támadt, mert nem értettem egyet velük és kiraktam őket szélre, de részemről nem volt harag.
 

Ben Solo

Member
A reakció pontszáma
27
Ugye te sem gondolod, hogy csak akkor ment ki infó :D Azt nem tudom, hogy te szervezetten jöttél-e kémnek vagy igaz, hogy csak véletlenül lettél ekkora fasz és utána mégis átvett a KP. De ha igaz, amit állítasz, akkor nyilván sokáig nem bízhatott meg benned a KP sem teljesen... Mert ugye nem ismertek, csak annyit tudtak rólad, hogy aruló vagy... Szóval így nagyon hiteles, hogy biztosan állítod hogy a 30 falus arma előtt és utána sem ment ki a NOOB-tól infó a másik kém által... Érzek egy kis ellentmondást a szavaidban... Mert ha nem voltál bizalmi ember akkor fogalmad sem lehetett róla kapnak-e infókat a kémtől... De amúgy kaptak...

Rinnen nem akart kinevezni, én pedig nem akartam még csak vezér sem lenni. Csendes kis játékot akartam játszani. BFD területére mentem, ott láttam könnyűnek a terjeszkedést. Rögtön frontra.
Akkor még volt Winter, nekik akartam segíteni, csak nem sikerült, mert a Wintert közben 2 klán összezárta és legyőzte.
Rinnen még továbbra sem akart ekkor engem kinevezni.

Johny Ricot bízták meg, hogy varszira és dszabora szervezzen armát, miközben valaki más (nem tudom, hogy kicsoda, nem voltam még akkor képben, mivel új volt a tagság, és így utólag sem rémlik) szerveztek a BFD-re.
Johny Rico a classicra figyelt, engem pedig megkértek szervezzek támadást. Egy valaki ismert, neki elárultam, hogy ki vagyok.
jogok.png
Ekkor kezdtem, ekkor lettem kinevezve. A szervezés miatt csatlakoztam be DC-re, mert egyáltalán nem írkált senki sem a KP klán fórumában.
Nem terveztem én még csak beszélgetni sem mással.
Aztán végül mégis...
 

Deleted User - 1552411

Vendég
Nem kéne személyes útra terelni a beszélgetést, mindenki úgy szép ahogy a jó Isten megteremtette!
 

KÉM TEK

Member
A reakció pontszáma
11
Rinnen nem akart kinevezni, én pedig nem akartam még csak vezér sem lenni. Csendes kis játékot akartam játszani. BFD területére mentem, ott láttam könnyűnek a terjeszkedést. Rögtön frontra.
Akkor még volt Winter, nekik akartam segíteni, csak nem sikerült, mert a Wintert közben 2 klán összezárta és legyőzte.
Rinnen még továbbra sem akart ekkor engem kinevezni.

Johny Ricot bízták meg, hogy varszira és dszabora szervezzen armát, miközben valaki más (nem tudom, hogy kicsoda, nem voltam még akkor képben, mivel új volt a tagság, és így utólag sem rémlik) szerveztek a BFD-re.
Johny Rico a classicra figyelt, engem pedig megkértek szervezzek támadást. Egy valaki ismert, neki elárultam, hogy ki vagyok.
6747 bővítmény megtekintése
Ekkor kezdtem, ekkor lettem kinevezve. A szervezés miatt csatlakoztam be DC-re, mert egyáltalán nem írkált senki sem a KP klán fórumában.
Nem terveztem én még csak beszélgetni sem mással.
Aztán végül mégis...
Megismétlem a kérdést :D Honnan a fenéből tudhatnád, hogy volt-e másik kém és ment-e ki info előtted, melletted és utánad? :D Mert határozottan állítasz olyat, amit ezek szerint nem is tudhatsz :D
 

magyarok

Member
A reakció pontszáma
26
Tisztelt résztvevők!
Az AIH részéről egy percig sem arról szólt, hogy a KP vagy a Bfd vagy majd együtt egy klánban vagy mit tudom én jogtalanul fogja megnyerni a szervert, ha megnyerik.
Elindultunk egy számunkra ismeretlen szerveren annak tudatában, hogy voltunk olyan sajnos naivak, hogy megbíztunk a support hozzáértésében azzal, hogy tudatában vannak milyen szervert indítanak és kellő információval látják el az összes résztvevőt pontos paraméterekkel.
Tény, hogy ott volt feketén fehéren feltüntetve, hogy majd esetleg valamennyi valamikor.
De a mikor mennyi és hogy meddig sehol.
3 hét után az első csökkentéstől annyi információt nem kaptunk a supporttól hogy a csökkentés a 140. Naptól elindul amikor rákérdeztünk, hogy ez hogy és mint jött ki hogy már itt tart a szerver.
3 héten keresztül annyit kaptunk hogy utana kerdez stb. Egy olyan szervernek ami 140 napja ment nem tudtak információt adni.
Többszörös kérdéseket a "hogy haladnak a kutatással" figyelmen kívül hagyták 4 nap elteltével kielégítetlen választ adva, hogy várják a központot. Akkor már nálunk is több tag elkezdte az összes szerveren eloszedni hogy mikor mi fog történni és több információt tudtak összeszedni az idő alatt mint a magyar kh szerverek zavartalan működése érdekében ezzel foglalkozó ügyeletes személyek.
Oké rendben tudtak tagok arról akik játszottak más világon hasonló szerveren a nagyjából pontos paraméterekről ezért könnyebb volt felállítani "vesztes helyzetből" is egy olyan stratégiát hogy minden nekik kedvezzen addig a mi oldalunk tisztában volt azzal 1-2 tag, hogy ott van a kérdőjel levan írva benne a support szerint minden. A naivitás pedig itt kezdődik, mert ahogy az eventet napokkal előtte bejelentik hogy xy napon érkezni fog úgy egy X idővel a beállítás változtatásáról is kapni fogsz részletesebb információt. Nem foglalkoztunk azokkal a falukkal, azon hibáztunk, mert úgy voltunk vele ha változtatni kell majd a startegian akkor azt jelezni fogja meg időben a support, de hogy is tudna jelezni időben egy olyan szerver változásról ami 140 elteltével ők se tudják milyen szerver pedig már nem az első szerver volt a magyar kh-n sem.
Ahogy elismerem a Kp győzelmét a másik oldalnak is tiszteletben kell tartania a jogosan való felháborodásunkat.
 

Ben Solo

Member
A reakció pontszáma
27
Megismétlem a kérdést :D Honnan a fenéből tudhatnád, hogy volt-e másik kém és ment-e ki info előtted, melletted és utánad? :D Mert határozottan állítasz olyat, amit ezek szerint nem is tudhatsz :D
Azt állítom, amit én láttam a saját szememmel. Remélem ezt még szabad, még nekem is. Ahogyan én láttam a dolgokat, én azt írom le. erről vagyok meggyőződve.
Igazán elárulhatnád, hogy kiről van szó, mert gőzöm/gőzünk sincs, hogy miről beszélsz. Nyitott vagyok egyébként, ha korrigálni tudsz bármiben, igazán elgondolkoztattál, de tényleg nem tudok semmi egyébről.

Viszont én is kérdeznék.
Tomi13 a Synergynek leakarta adni a falvait. Majd maradt kis ideig, aztán Noob arma idején kilépett és leadogatta a falvakat, ahelyett hogy a társait védte volna.
Kérdésem: Miért pont nekik és miért akarta leadni?
Mert itt az az érdekes, hogy az ő faluleadásáról nem én tehetek, ő már előbb leakarta adni nekik a falvait, mielőtt én súgtam volna...
 
Fent