Világ 67 Csevegő

  • Témaindító Deleted User - 1552411
  • Kezdés ideje

kelzso

Member
A reakció pontszáma
11
Kedves kelzso,

Köszönjük, hogy megkerested klánunkat felvétellel kapcsolatban. Sajnos a taglimitünk szűkös, így vezetőségi tárgyalást igényel minden jelentkezés.
Annak végéig türelmedet kérjük.

Tisztelettel:
Carthago of the LeGenDs vezetőség


oke, akkor addig a várakozás alatt szotyizok valamennyit.
abban segíts még kérlek, hogy hány mázsát szerezek be?
:)
 

Ironia Cinizmus

New Member
A reakció pontszáma
5
Jò estèt !

Első körben szeretnèk gratulálni a Közjònak a szerver győzelemhez! Minden benne levő tag megèrdemli a győzelmet.Nem sikerült volna nekik Raznik ès Aldaron szervezőkèpesègei nèlkül.Ha ők nincsenek akkor a Közjò elbukja a szervert.Igaz, hogy a klán alapitòja Dani volt,de nem igazán tett hozzá a klán vezetèsèhez.Amig támadás szervező volt,addig mèg jelen is volt,de utánna el tünt mint szamár a ködben.Igaz,hogy a profiljában megfordult legalább 4-5 tag,de köztudott hogy inkább a szájuk járt,mint hogy èrdemi eredmènyt mutattak volna fel.Goblin az aki "talán" tett is valamit bele abba a fiòkba de mintha állandòan be lett volna állva,Zsani aki arròl tájèkoztatta a klántársait hogy hol,merre vedel mint a gödèny,ès kèsőbb bekerült a fiòkba Guppa is,aki ugyszintèn nem sok hasznot hozott a fiòknak.
Dani egèsz idő alatt inkább avval volt elfoglalva,hogy a nagy csajozòs szövegèvel kit,hogy hòditson meg.Erről szòlt neki a 67.Vègül sikerült is neki,nem is akárkit...a volt vezèr ès alapitò társát hátba szúrva,elcsábitotta annak felesègèt(Reboluc :eek: Guppa),miután nem sikerült másoknál(Ashe,Arween ès mèg ki tudja kik).Na de ennyit a szerelmi drámáròl.

Mègegyszer:Raznik ès Aldaron le a kalappal előttetek,ez egy szèp győzelemre vezetès volt

Üdv Irònia
 

Dani Szépfiú.

Active Member
A reakció pontszáma
142
Jò estèt !

Első körben szeretnèk gratulálni a Közjònak a szerver győzelemhez! Minden benne levő tag megèrdemli a győzelmet.Nem sikerült volna nekik Raznik ès Aldaron szervezőkèpesègei nèlkül.Ha ők nincsenek akkor a Közjò elbukja a szervert.Igaz, hogy a klán alapitòja Dani volt,de nem igazán tett hozzá a klán vezetèsèhez.Amig támadás szervező volt,addig mèg jelen is volt,de utánna el tünt mint szamár a ködben.Igaz,hogy a profiljában megfordult legalább 4-5 tag,de köztudott hogy inkább a szájuk járt,mint hogy èrdemi eredmènyt mutattak volna fel.Goblin az aki "talán" tett is valamit bele abba a fiòkba de mintha állandòan be lett volna állva,Zsani aki arròl tájèkoztatta a klántársait hogy hol,merre vedel mint a gödèny,ès kèsőbb bekerült a fiòkba Guppa is,aki ugyszintèn nem sok hasznot hozott a fiòknak.
Dani egèsz idő alatt inkább avval volt elfoglalva,hogy a nagy csajozòs szövegèvel kit,hogy hòditson meg.Erről szòlt neki a 67.Vègül sikerült is neki,nem is akárkit...a volt vezèr ès alapitò társát hátba szúrva,elcsábitotta annak felesègèt(Reboluc :eek: Guppa),miután nem sikerült másoknál(Ashe,Arween ès mèg ki tudja kik).Na de ennyit a szerelmi drámáròl.

Mègegyszer:Raznik ès Aldaron le a kalappal előttetek,ez egy szèp győzelemre vezetès volt

Üdv Irònia

Ez tetszik
de hamár hazudozol mért nem nével?
Nem is szoktam alkoholt inni
 

Dani Szépfiú.

Active Member
A reakció pontszáma
142
Ez tetszik
de hamár hazudozol mért nem nével?
Nem is szoktam alkoholt inni
Jah hogy zsani ivott
Az mondjuk true
Goblin sose drogozott,meg a fiókba se nagyon volt

Áhh én nem csajoztam itt :/
Arwennel végig vitáztunk pl
Aliz haverom nősténye volt és egyszer nem írtam neki olyat
Nah Niki mondjuk igaz,de reboluc ex felesége,nem a felesége
Mire reagáljak még?
Jah igen Raznik és aldaron nagy ügyes hatalmas pacsi mind a kettőnek,nélkülük nem nyert volna a klán.
Nem is tüntem el, csak volt 1 durva 3 hetem
Kb ennyi,de írhattál volna nével is.

Jah és léci
Feneee-t
Krestofot se hagydki,ők is kellettek hozzá,hogy a vezetőség egész legyen
 
Utoljára szerkesztve:

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Jah hogy zsanit imadom es szeretem majdnem olyan jo mint goblin <3
Az mondjuk true
Goblin drogozott,meg a fiókot is nagyreszben o vitte es koszonom neki hogy lehozta nekunk a szervert,orok halaval tartozok neki.

Áhh én nem csajoztam itt :/
Arwennel végig vitáztunk pl
Aliz haverom nősténye volt és egyszer nem írtam neki olyat
Nah Niki mondjuk igaz,de reboluc ex felesége,nem a felesége
Mire reagáljak még?
Jah igen Raznik és aldaron nagy ügyes hatalmas pacsi mind a kettőnek,nélkülük nem nyert volna a klán.
Nem is tüntem el, csak volt 1 durva 3 hetem
Kb ennyi,de írhattál volna nével is.

Jah és léci
Feneee-t
Krestofot se hagydki,ők is kellettek hozzá,hogy a vezetőség egész legyen
Javitottam neked amit rosszul irtal ;)
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Jò estèt !

Első körben szeretnèk gratulálni a Közjònak a szerver győzelemhez! Minden benne levő tag megèrdemli a győzelmet.Nem sikerült volna nekik Raznik ès Aldaron szervezőkèpesègei nèlkül.Ha ők nincsenek akkor a Közjò elbukja a szervert.Igaz, hogy a klán alapitòja Dani volt,de nem igazán tett hozzá a klán vezetèsèhez.Amig támadás szervező volt,addig mèg jelen is volt,de utánna el tünt mint szamár a ködben.Igaz,hogy a profiljában megfordult legalább 4-5 tag,de köztudott hogy inkább a szájuk járt,mint hogy èrdemi eredmènyt mutattak volna fel.Goblin az aki "talán" tett is valamit bele abba a fiòkba de mintha állandòan be lett volna állva,Zsani aki arròl tájèkoztatta a klántársait hogy hol,merre vedel mint a gödèny,ès kèsőbb bekerült a fiòkba Guppa is,aki ugyszintèn nem sok hasznot hozott a fiòknak.
Dani egèsz idő alatt inkább avval volt elfoglalva,hogy a nagy csajozòs szövegèvel kit,hogy hòditson meg.Erről szòlt neki a 67.Vègül sikerült is neki,nem is akárkit...a volt vezèr ès alapitò társát hátba szúrva,elcsábitotta annak felesègèt(Reboluc :eek: Guppa),miután nem sikerült másoknál(Ashe,Arween ès mèg ki tudja kik).Na de ennyit a szerelmi drámáròl.

Mègegyszer:Raznik ès Aldaron le a kalappal előttetek,ez egy szèp győzelemre vezetès volt

Üdv Irònia
Elsore tipenem kene ez a feri fiokja mer kapszeresnek nez ki de feri nem ismer ojan szavakat h ironia meg cinizmus szval sztem ez reboluc xd De kene ip cim mer ha londoni akkor a ferijé!!! Bar a halozatanak tob tagja van xd londonbo szalitya a dogokat xd
 

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
Elsore tipenem kene ez a feri fiokja mer kapszeresnek nez ki de feri nem ismer ojan szavakat h ironia meg cinizmus szval sztem ez reboluc xd De kene ip cim mer ha londoni akkor a ferijé!!! Bar a halozatanak tob tagja van xd londonbo szalitya a dogokat xd
Nagy dííííler vagy a cartelek is veled üzletelnek miattad létezik Amerika drogpolitikája , de azért köszi a hatósági áras csirke farhátat most már nem éhezik senki a földön mert ezt is elintézted !!! Drogozz te is !! Légy Goblin !!!!

~Társadalmi célú reklám volt
 
Fent