Világ 67 Csevegő

  • Témaindító Deleted User - 1552411
  • Kezdés ideje

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.278
A Vajda az igen... ő elért valamit... Behúzta az utóbbi időszak páros világait

Egyik szerver sem rajtam múlt
60-on egy ideig huzoero voltam a klanban ,de nelkulem is siman nyertek volna.
62 -n konretan az utolso 2 honapban mentem be moralozni es csak adtak egy ingyen plecsnit amit valoszinuleg nem is erdemeltem meg. Xd
64-en sokaig aktivan es jol toltam,de az hogy a vegen 3.lett a Fiokom az Reti erdeme, ha o nincs akkor leadtam volna a frontos falukat
66on is hiaba van nyertes plecsnim,ott is csak a vegen mentem be ,sokat nem tettem hozza a gyozelemhez,csak par ellenseges falut befoglaltam ami miatt esett ki a frontrol vedo.
68on meg nem kellett nagy teljesitmeny, 2-t max 3at armazott a klan .

Szoval,ha a plecsnik alapjan itelunk meg jatekosokat ,akkor zolax a legjobb mert van 10+ gyozelme,de egy vonatot nem tud megvagni. :D

Lehet egyenileg barki nagyon jo jatekos ha nem a megfelelo tarsak veszik korul,akkor sokra nem megy vele. :)
Nalam vannak ezerszer jobb jatekosok akiknek nincs plecsni a fiokjukon,mert nem jol helyezkedtek,de egyenileg mégis jobbak nalam. Az hogy valakinek van tobb nyertes szervere nem jelenti azt ,hogy tud is jatszani.:D
 

kelzso

Member
A reakció pontszáma
11
Hello Hölgyek, Urak, vagy ki akinek/aminek érzi magát...
Jobb itt a muri latom mint egy szaftosan balhés dc fórumon...
Tuti szítok valamit...
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.737
Nalam vannak ezerszer jobb jatekosok akiknek nincs plecsni a fiokjukon,mert nem jol helyezkedtek
Oyk.gif
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.278
Ja oreg nem ert semmihez, a scripteket is en javitom helyette xd
 

Doncarlosss

New Member
A reakció pontszáma
9
En irtam h emeljuk a tetet temeg bujsz ki a valasz alol
En reagalltam, hogy ne probald elvinni mas iranyba :D Kelzso vs Goblin a kihivas, en csak tamogato vagyok. Eleve USA-ban elek, forditott napszakok.... Masfelol most nagyon sokat dolgozom, jol keresek, ezt most nem aldozom be :D Viszont nagy penzben fogadok veled, ha sajat profillal mersz vegre menni es nem menekulsz be felppezett profilokba, akkor Kelzso ellen eselyed sincs :D
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
En reagalltam, hogy ne probald elvinni mas iranyba :D Kelzso vs Goblin a kihivas, en csak tamogato vagyok. Eleve USA-ban elek, forditott napszakok.... Masfelol most nagyon sokat dolgozom, jol keresek, ezt most nem aldozom be :D Viszont nagy penzben fogadok veled, ha sajat profillal mersz vegre menni es nem menekulsz be felppezett profilokba, akkor Kelzso ellen eselyed sincs :D
Na akor kelzso vagy te elfoglal ak ugy deal a deal?
 

I Will Cheat

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.158
En reagalltam, hogy ne probald elvinni mas iranyba :D Kelzso vs Goblin a kihivas, en csak tamogato vagyok. Eleve USA-ban elek, forditott napszakok.... Masfelol most nagyon sokat dolgozom, jol keresek, ezt most nem aldozom be :D Viszont nagy penzben fogadok veled, ha sajat profillal mersz vegre menni es nem menekulsz be felppezett profilokba, akkor Kelzso ellen eselyed sincs :D
Ha ennyit dolgoznek es jol is keresnek, nem foglalkoznek goblinnal kulso forumon. Foleg nem vernem a nyalam arra, mekkora penzosszegbe fogadnal, hogy elverik goblint.

Amugy se kene szabalyokat szabnod. kelzsonak is ott a lehetosege felboostolt accokba bemenni, nehogy mar ne hasznalja ki az adott lehetosegeit. Egyenkent is ki ez a kelzso ? Vinszent vagy Barcsa leszarmazottja ?
 

kelzso

Member
A reakció pontszáma
11
Skacok, minden tiszteletem a tiétek, de ne az én nevemben légyszi, köszi...
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Ha ennyit dolgoznek es jol is keresnek, nem foglalkoznek goblinnal kulso forumon. Foleg nem vernem a nyalam arra, mekkora penzosszegbe fogadnal, hogy elverik goblint.

Amugy se kene szabalyokat szabnod. kelzsonak is ott a lehetosege felboostolt accokba bemenni, nehogy mar ne hasznalja ki az adott lehetosegeit. Egyenkent is ki ez a kelzso ? Vinszent vagy Barcsa leszarmazottja ?
<3 <3 <3
 
Fent