W121 indulás

Wmwinters

Member
A reakció pontszáma
83
T0b5WUi.png


Ki találja meg az összes hibát?
Ennél csak az lenne jobb ha még 50% valláson védekezel, nemesekkel ... Harold
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
jHwlvs6.png

YegjaMF.png


Mi a BH klánt takarítottuk el teljesen az elmúlt két hétben, akikkel a Power egyedül nem bírt, 6x akkoraként, illetve vasárnap éjfélkor K34-en megkezdtük a RUM ütését, egy nap alatt buktak több mint 50 falut. A Power közben a BoT ütése helyett elkezdte ütni a saját szövijét az ERA személyében. Mivel mi lassan a K55-ös határhoz érünk, ezért Snyltarnra ment egy katakör, amiben 250k pontot vesztett, és kb 400 falujában nincsen maxos raktár (se tanya), így nem tud érmézni, és belsőzni a BoT-os társait. Eközben keleten a Back kezdett egy elég kemény oda vissza csatát boggyval, így szerencsére mindkét mamutacc le van foglalva. Muszáj volt Snyltarnt katáznunk, mert egyben egy majdnem 700 falus tömbbel, pont a határ Poweres oldalán szinte pontosan ki kell vennünk a játékból, hogy ne vegye be a Power, mert amint látszik, végtelen PP-je van, inkább a kis Poweres accok vegyék fel a frontot :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Ha ők nem balfaszok akkor simán jól jöhettek ki ebből

Felvettek két pénzeszsákot, amiből az egyiket már szarrá bontjuk, 400k pontot katáztunk le róla eddig, a másik meg nagyon béna helyen van. Viszont ettől még nem lettek jobbak az eredeti tagjaik :D Van már 150 falus tagjuk, aki aztm ondta, elege van ebből, és bármikor mehetünk a faluiért, üríteni fog.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.392
Felvettek két pénzeszsákot, amiből az egyiket már szarrá bontjuk, 400k pontot katáztunk le róla eddig, a másik meg nagyon béna helyen van. Viszont ettől még nem lettek jobbak az eredeti tagjaik :D Van már 150 falus tagjuk, aki aztm ondta, elege van ebből, és bármikor mehetünk a faluiért, üríteni fog.

Akkor lassan lehet flexelni az NF plecsnivel
Btw januártól raerek egy hónapot ha sikerül a 21.ei szigom
 

Goal Gero

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Nekem egy dolog bántja a szemem hogy a klán oldalán hivatalason nyelvnek nincs a magyar megjelölve,és semmi utalás , hogy Magyarok lennetek.
 

Deleted User - 1552411

Vendég
Mert csak azt tudod ott beállítani amit a TW engedélyez és ezek többnyire a beolvasztott szerverek nyelvei. Feladva identitásukat már nem is magyar klán, hanem international, mint mindegyik más.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Visszaállunk így a heti bontásra, meg úgyis volt akció:


GV1NGpS.png


oNQVLVA.png



Előző óta kapott stat:


iL0SYGh.png


8WwhYQH.png


Mai stat:


bmQX0O8.png


Gq7WCaE.png



Kicsit mókás, hogy majdnem meglett mindkettő:


NK4hRb5.png



A heti stat nálunk azért kiugró, mert északon egy 165 falus Power tag, maxiestyr1 átadta nekünk a faluit, mert nem volt elégedett a Power vezetésével, és amíg ki nem dobták, boostolta a statot.

Na de a mai nap. Hát én tanúja voltam 7 éves kh pályafutásom legszarabb armájának, már ha ezt hívhatjuk armának a szó, fogalom megcsúfolása nélkül. Torony mentes szerón időzítettek 3-4 napról, ráadásul olyan next level CP-ket találtak, mint pl én, akinek 600 falus fiókkal van 570 hátországi faluja, emiatt tudtam lenni nap védő, és majdnem támogató is. Az egyetlen bukott falunk az két kontival lejjebb egy védhetetlen ékfalu, ahhoz is kellett nekik 30 nuke. A Backnél kommunikációs probléma volt a koreai és a külföldi tagok között, ezért buktak jópár falut, bár oda többnyire két tag támadt. Azt hinné az ember, tanulnak a hibájukból, de nem, elkezdtek most időzíteni 23-án 9:00-ra a Backre...

Őszintén, most magasan a léc, ennél szarabb "armát" nem mostanában fogok látni, ebben biztos vagyok.

Tali a mi támadásunkkor :)
 
Fent