W121 indulás

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.208
Faluhátrányból ekkora ütés kb könyvelhetően nyertek!
Szép támadás,gratulálok hozzá nektek,csak így tovább! :)

Még van azért nagy fórjuk, tehát elméletileg tudnák rendezni a sorokat. De tény, hogy mind a támadásuk, mind a védekezésük nagyon fos volt most, meglátjuk tudnak-e fejlődni. Az egyik mamutjuknak fájni fog az az 50 falu, amit elbukott, ráadásul a tömbje közepében. Bár a szünetben az állatja visszappzett kb mindent, amit levertünk róla, szóval nem adja könnyen magát :D Ha 150k pp-t nem vert el felezésre a szünetbe, akkor egyet se.
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
Faluhátrányból ekkora ütés kb könyvelhetően nyertek!
Szép támadás,gratulálok hozzá nektek,csak így tovább! :)

én még azért nem zárnám ki, hogy a FoS beregel és megfordítja a szerót. kekszi már belengette hogy nemzetközi vizekre eveznek, és a 68nak vége. bár ugye kemény, harcos szeró volt, lehet szükségük lesz egy kis pihenésre!
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
én még azért nem zárnám ki, hogy a FoS beregel és megfordítja a szerót. kekszi már belengette hogy nemzetközi vizekre eveznek, és a 68nak vége. bár ugye kemény, harcos szeró volt, lehet szükségük lesz egy kis pihenésre!
Jó,de a tempnek van még esélye nem?
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.729
iHjST1O.png
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.208
v7PAC5t.png


Add on: a Power armázott, nem mi, tőlünk csak pár nagyobb acc kiküldte a megmaradt támikat minden szervezés nélkül... Nem tudom kinek volt az az ötlete, hogy ékfalukra rákúr 35-40 nukeot per falu (fele éjjelibe), de keresnie kéne másik játékot, mert ez így szánalmas.
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.729
azt nem értem, a back faluszáma hogy változik pozitívan, mikor szemmel láthatóan hordja elfele a power?
 
Fent