Világ 68 Csevegő

MR. Anderson

New Member
A reakció pontszáma
24
Minek jöttök be akkor? Minek öltök bele pénzt? Az a baj, azt hiszitek ti mindent jol csináltok, kozben 20 falus játékosnak 3k átlagpontja volt. Befoglaltok mogenk, ahol lekottok egy rakat vedot es csodalkoztok, hogy fronton haladunk?
Az meg van Dzsordzsó hogy 40 falu meg ba..ta az anyját ott ahol haladtok?
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.277
Értelmes embereket kell rakni a frontra es akkor nem egy armavak hordjak oket.
Megfontoltan kell foglalni es jatszani.

A vezetésnek vezetnie es peldat mutatni kell , egy győztes klantol tobbet var az ember.
 

johnw1

New Member
A reakció pontszáma
6
mindig csak a vita vita - azért volt pár tag ahol el hullottak a nemesek pontosan 12 nemes vonat ;) ma - holnap - bármikor ‍!! Én mindig mondtam kis pénz kis foci nem hinném hogy akkora nagy arma lett volna ez vagy akkora dicső szervezés lett volna mikor az élesek 8-10 óra közt járkáltak vagy olyan is elő fordult ahova 6 éles ment de nemes egyse és katapult nélkül rombolni se rombolt csak séta volt nekik,vagy egy faluból a vonat tagok 30-50p ként lett elindítva 2oran belülre sikerült a 4 et :D tehát fedje homály az arma szó jelentését éljenek az FS tagok nyertek egy plecsnit már is szebb az élet
 

martone

Well-Known Member
A reakció pontszáma
514
Lightkex szerinted mi a lónak a fa..át csinált volna itt bárki is? Két aktív óriás fiók pont arma 2 napján gondol egyet és sza.ik mindenre majd bebukjuk a frontot úgy hogy védelem kérés sem jött részükről. Mit kellene csinálnunk?szopassunk titeket még hetekig ha így is úgy is nyertek?Fasza lett volna? Nem egyszerűbb minél előbb le tudni aztán pihenni a következőre? Örülünk neki hogy legalább látja valaki hogy nincs értelme. Betöröltünk. Majd v70-en indulunk, legalább addig pihenünk. Te meg verd a melled. Jár a taps. Majd legközelebb ahol ba.zni kell majd ne úgy viselkedj mint egy grillcsirke!

Kérlek szépen. 1.Kirájotok felel az esztelen barbizásért mivel engedte. Kiépitetlek falvak de abbol sok, nyersi hiány igy csapat sincs.
2. Foglaljunk be az ellenfél mögé ha már kevés a védőnk kössük le oda.
Soroljam még? Két olyan ok aminek köszönhetitek. Lehet itt takarozni hogy 2ember szart bele….nem ez egy tudatlan rosszul felépitett szervezetlen valami amibe bármelyik klán belebukott volna nem csak ti!!!!
Itt nem azzal a gond hogy betöröltök mert tény semmi értelme de ne védjétek már azt aki ezeket a döntéseket sok éves “tapasztalattal” meghozta. Becsülöm akik kitartanak ennyire valaki/valami oldalán de van egy szint ami után inkább ostobáknak nevezném őket. Első ilyen alkalom? Első rossz döntés? Nem kivánok nektek semmi rosszat további sok sikert és jo játékot csak végre lássatok is! :)
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
Nem azért de V70-ig nem túl sokat fogsz pihenni :D

Másrészt az FS is nagy pénzköltő, nem csak az ASG. Amúgymeg ha már ilyen hatalmas vagyonokat beleöltetek a játékba(ASG), legalább nyomorult eventre és csomagokra meg duplára és nem a tőzsdére nooboskodjátok el.(Ez ilyen tót mester tax)

"Óriás fiók" ez tetszik... :D

Ezért kár volt bemenni a szerverre, inkább hagytátok volna az fs-t barbizni XD

Én arra leszek kíváncsi mikor lesz egy olyan szerver ami 2hét után zárni fog.
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.277
mindig csak a vita vita - azért volt pár tag ahol el hullottak a nemesek pontosan 12 nemes vonat ;) ma - holnap - bármikor ‍!! Én mindig mondtam kis pénz kis foci nem hinném hogy akkora nagy arma lett volna ez vagy akkora dicső szervezés lett volna mikor az élesek 8-10 óra közt járkáltak vagy olyan is elő fordult ahova 6 éles ment de nemes egyse és katapult nélkül rombolni se rombolt csak séta volt nekik,vagy egy faluból a vonat tagok 30-50p ként lett elindítva 2oran belülre sikerült a 4 et :D tehát fedje homály az arma szó jelentését éljenek az FS tagok nyertek egy plecsnit már is szebb az élet
Gondolj bele, ezzel a ténylegesen rossz armával vittunk ennyi falut, milett volna precizebb szervezessel es kivitelezessel? :D
 

MR. Anderson

New Member
A reakció pontszáma
24
Értelmes embereket kell rakni a frontra es akkor nem egy armavak hordjak oket.
Megfontoltan kell foglalni es jatszani.

A vezetésnek vezetnie es peldat mutatni kell , egy győztes klantol tobbet var az ember.
Eddig nem volt velük gond. Ez van. Majd legközelebb! De szállajtok a földre. Nem mertem az ASG-be jönni anno mert ezt a sok baromságot olvastam. Most meg nem vagyok hajlandó mással játszani. Nem tudom hol van a hiba…
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.277
Mindenki a foldon jar, ez a 68as Fs gyengebb mint az eddigiek, motivalatlanok a tagok, itt is van gond,nem is keves... Sok a mihaszna tag.. Mindenki ott jatszik, ahol jol erzi magat, csak durva, hogy az ember nem tanul, ujra es ujra ugyanaz van.
 

johnw1

New Member
A reakció pontszáma
6
Gondolj bele, ezzel a ténylegesen rossz armával vittunk ennyi falut, milett volna precizebb szervezessel es kivitelezessel? :D
akkor lehet falut is visznek tőlem is és nem tudom az összeset saját magam megvágni az első nemes után egyből .. hibába a kacifantos idők .. na de szó lényege valóban látható volt az FS nem pazarolt se nemest se támadót max faluk elobb képződtek a seregek gyűjti farm topok alig voltak asgsek .. egyszerűen aktívabb volt a brigád ennyi jo volt ez így FS win bár akar hogy mondjuk lett volna ASG esély mert az FS be is vannak azért életlen kések a fiókba :D csak sok a bot aki 0-25be vannak és tudják mit kell tenni ! Én gratulálok “ veszteni is kell valakinek
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Ez most kivételesen nem az FS hibája, de azért ez kemény, hogy a szeró érdemi részének ekkor van vége:

ZpNWAAJ.png


0T1iFLd.png


r8b1lo6.png


CQ3F5ud.png



Kivi leszek, záráskor mennyi lesz az annyi :D
 
Fent