Világ 64 Csevegő

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Elég nyílvánvaló a helyzet. 1v1v1be nyerne a Temp, ezért leszöviztek ellenünk, hogy nyerjen az II.
Én csak azt nem értem miért nem lehet ezt így nyíltan felvállalni.
Meg hülyíteni/hitegetni hogy a Winter is megnyerheti a szervert:D:D:D:D:D:D
Persze, az II visz egy arma alatt 60 falut, a winter 5öt de biztosan megnyerhetik a szervert, még a Vinelo is nyerhet ha bedarál mindenkit.
Lehetne ezt a normálisan is, objektíven tekinteni a dolgokra, de hát az arcoskodás mindig is a kh része.
Grat a 2v1 koalíciónak
Erre csak annyit mondok a lehetetlen is lehetséges.Lasd megnyalni a könyököd,és egyebek,de tökéletes példa:Gondoltad volna,hogy Magyar ország a Németek ellen 2* is vezetést fog szerezni és 2:2 lesz? Franciák ellen ugyan ez. Lehet,hogy gondoltál rá,de sokan nem,ez a hit erő és a csapat egységén szorgalmán múlik mint a khban.Csapat játék
 

David24

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.097
Elég nyílvánvaló a helyzet. 1v1v1be nyerne a Temp, ezért leszöviztek ellenünk, hogy nyerjen az II.
Én csak azt nem értem miért nem lehet ezt így nyíltan felvállalni.
Meg hülyíteni/hitegetni hogy a Winter is megnyerheti a szervert:D:D:D:D:D:D
Persze, az II visz egy arma alatt 60 falut, a winter 5öt de biztosan megnyerhetik a szervert, még a Vinelo is nyerhet ha bedarál mindenkit.
Lehetne ezt a normálisan is, objektíven tekinteni a dolgokra, de hát az arcoskodás mindig is a kh része.
Grat a 2v1 koalíciónak
igazából a szövi azért keletkezett, mert minket 3 oldalról ütöttek, s ha ez elhúzódik, akkor nektek egy sima szervergyőzelem lesz 64, majdnem komolyabb ellenfél nélkül, mert óriási lett volna a hátrányunk veletek szemben hisz nagyon elhúztatok az elején, plusz rengeteg abba hagyónk is született, az fair lett volna nem? (nem kötekedés, csak kiváncsi vagyok az álláspontotokra ebben)
Az, hogy a tagok kijönnek külsőre, max magukat járatják le.
 

MASK0N

Active Member
A reakció pontszáma
235
@Close Your Eyes

Ezt most nem rosszból írtam le, mert tudod hogy bírlak de én így látom:

Őrület mennyire fáj néhányatoknak az, hogy vannak akik nem szeretnének temp ingyen szervert... és azokat a valakiket mindenképp noobnak kell beállítani. Az teljesen mindegy, hogy a legostobább réteg miket ír, lényeg hogy semmi olyat ne említsenek ami picit is a temp ellen szól - akkor jó, akkor nincs gond, akkor ők nem noobok csak mi. :D

Mémelt egyébként mindenki mindenkit, mert adott pillanatban vagy aktuális vagy vicces volt.

- Volt időszak mikor a Winter az II.-t ütötte. Ők álltak nyerésre.
- Utána volt időszak mikor 3 vs 1 ben ütötték az II-t, KAL & APH-val egyidőben. Senki sem sírt.
- Volt időszak, hogy a temp ellenállás nélkül fejlődött és húzta a kontit miközben másoknak ez nem adatott meg.
- Volt időszak, hogy a Winter és az II külön-külön támadta a Temp-et. Senki sem sírt sőt még nagyra is voltak a tempesek.
- Most olyan időszak van, hogy együtt támadják a tempet. Egyből a sírás...

Annyi minden volt már meg lesz is, miért ne lehetne esélye mindhárom klánnak? Ezt nem értem csak... Ti már fixen eldöntöttétek hogy a temp kikap és a winter nem nyerhet. Mindig csak a felesleges károgás. Az elején azon ment a károgás, hogy a winter mindenkit betoboroz. Később azon, hogy temp lesimáz mindenkit. Most azon, hogy 2v1-ben könnyű.

Az persze végig okés volt amikor Bills, fine és bandájuk osztották az ittenieket teljesen lenéző hangnemben (úgy a Wintert mint az II-t). Akkor valahogy te sem jöttél ide igazságot tenni, vagy közbeszólni, hogy "hé srácok ne már". Most természetesen itt vagy, meg sokan itt vannak a "hurr-durr 2v1" dumával. Én olvastam, megjegyeztem mindent és erre alapozva mondom, hogy ennek a szervernek akkor lesz szép vége ha megérdemelten arcra csattanik a temp. Nagyon megérdemelnék a mostanáig produkált viselkedés után. Azok akik csak az utolsó pár chat-oldalt ismerik, láthatják a temp keménymag szerényebb énjét is... meg sajnálhatják őket meg minden.. de felesleges.

Ha megnézed én mindig valamire reagálva szoktam ide írni. Nem kezdeményezek, reagálok korábbi dumákra. Néha őszinte véleményt, legtöbbször trollkodást, de igazából mindegy is mit mert a végeredmény mindig ugyanoda vezet - őrülethez...

Szóval igen,
voltak mémek, hülyéskedések, összezörrenések meg minden de azt kijelenteni hogy pl. a Temp elveszíti az hülyeség, mert rohadt erős klán tele jó tagokkal. Az II szintén és akárhogyis nézzük, meg nem kedvelem a Wintert nekik is van esélyük. Nyertek már szervert nem is egyszer. Én láttam már őket olyan szerveren nyerni ahol ugyanúgy statisztikailag alulmaradtak, de mégis összehozták a győzelmet.. más eszközökkel, de összehozták. Felesleges ezt a szerót bárki részére is elkönyvelni mert szerintem 3 esélyes a dolog még mindig. Ez nem nyalás meg moderált hangnem mert én nem kedvelem azokat a klánokat ahol sok a böszme és továbbra sem fogom kedvelni. Ami még fontos dolog, hogy ez még mindig csak az én egyéni véleményem független attól, hogy én most itt milyen klánban vagyok!
 

-Ghost Town*

-KO ( ._.)
A reakció pontszáma
200
Adom ezt a fórumot, mindig valaki kijön okoskodni aztán mint a kiéhezett hiénák rá csapnak az emberek a veszekedésre xddd
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.220
@Close Your Eyes

Ezt most nem rosszból írtam le, mert tudod hogy bírlak de én így látom:

Őrület mennyire fáj néhányatoknak az, hogy vannak akik nem szeretnének temp ingyen szervert... és azokat a valakiket mindenképp noobnak kell beállítani. Az teljesen mindegy, hogy a legostobább réteg miket ír, lényeg hogy semmi olyat ne említsenek ami picit is a temp ellen szól - akkor jó, akkor nincs gond, akkor ők nem noobok csak mi. :D

Mémelt egyébként mindenki mindenkit, mert adott pillanatban vagy aktuális vagy vicces volt.

- Volt időszak mikor a Winter az II.-t ütötte. Ők álltak nyerésre.
- Utána volt időszak mikor 3 vs 1 ben ütötték az II-t, KAL & APH-val egyidőben. Senki sem sírt.
- Volt időszak, hogy a temp ellenállás nélkül fejlődött és húzta a kontit miközben másoknak ez nem adatott meg.
- Volt időszak, hogy a Winter és az II külön-külön támadta a Temp-et. Senki sem sírt sőt még nagyra is voltak a tempesek.
- Most olyan időszak van, hogy együtt támadják a tempet. Egyből a sírás...

Annyi minden volt már meg lesz is, miért ne lehetne esélye mindhárom klánnak? Ezt nem értem csak... Ti már fixen eldöntöttétek hogy a temp kikap és a winter nem nyerhet. Mindig csak a felesleges károgás. Az elején azon ment a károgás, hogy a winter mindenkit betoboroz. Később azon, hogy temp lesimáz mindenkit. Most azon, hogy 2v1-ben könnyű.

Az persze végig okés volt amikor Bills, fine és bandájuk osztották az ittenieket teljesen lenéző hangnemben (úgy a Wintert mint az II-t). Akkor valahogy te sem jöttél ide igazságot tenni, vagy közbeszólni, hogy "hé srácok ne már". Most természetesen itt vagy, meg sokan itt vannak a "hurr-durr 2v1" dumával. Én olvastam, megjegyeztem mindent és erre alapozva mondom, hogy ennek a szervernek akkor lesz szép vége ha megérdemelten arcra csattanik a temp. Nagyon megérdemelnék a mostanáig produkált viselkedés után. Azok akik csak az utolsó pár chat-oldalt ismerik, láthatják a temp keménymag szerényebb énjét is... meg sajnálhatják őket meg minden.. de felesleges.

Ha megnézed én mindig valamire reagálva szoktam ide írni. Nem kezdeményezek, reagálok korábbi dumákra. Néha őszinte véleményt, legtöbbször trollkodást, de igazából mindegy is mit mert a végeredmény mindig ugyanoda vezet - őrülethez...

Szóval igen,
voltak mémek, hülyéskedések, összezörrenések meg minden de azt kijelenteni hogy pl. a Temp elveszíti az hülyeség, mert rohadt erős klán tele jó tagokkal. Az II szintén és akárhogyis nézzük, meg nem kedvelem a Wintert nekik is van esélyük. Nyertek már szervert nem is egyszer. Én láttam már őket olyan szerveren nyerni ahol ugyanúgy statisztikailag alulmaradtak, de mégis összehozták a győzelmet.. más eszközökkel, de összehozták. Felesleges ezt a szerót bárki részére is elkönyvelni mert szerintem 3 esélyes a dolog még mindig. Ez nem nyalás meg moderált hangnem mert én nem kedvelem azokat a klánokat ahol sok a böszme és továbbra sem fogom kedvelni. Ami még fontos dolog, hogy ez még mindig csak az én egyéni véleményem független attól, hogy én most itt milyen klánban vagyok!

Már Skypeon két embertől megkaptam a mai napon, hogy én a TEMP-et akarom, hogy nyerjen. Pedig ez égbekiáltó hülyeség. Én azt látom, hogy van itt 3 klán, nem mondom, hogy mindhárom szar (na jó, de), de a 3 klánból 20 főt nehéz lenne összeszedni, aki értelmes hosszabb távon (pedig próbáltam :D :D). Én annyit mondtam abból amit én látok, hogy a 3 között ez a sorrend: TEMP >II >WINTER. Lehet hogy így van, lehet hogy nincs. De azt is hallottam már, hogy:
  • a TEMP a legszarabb - akkor miért kell a legszarabb ellen a két legjobbnak szövi?
  • az II a legjobb - akkor miért nem ellenük állt össze a másik két gyászjelentés?
  • a WINTER-nek van esélye - az NF-nek is van esélye, hisz van accom V64-en, majd összerakjuk a wint azt csá.
  • nagyképű a TEMP - mondják ezt egózva az II tagok, miközben ezt a háborút már hónapok óta nyerniük kellett volna, és a WINTER-rel eldönteni, ki nyer
  • csalnak az II tagok - mondják ezt azok a TEMP-ben, akiket vagy már kibasztak csalásért, vagy több permájuk járt már le, mint ahány szerót elbuktam
Számomra egy jó dolog van ebben a szerverben, a lezárt klánok, mert az hót zicher, hogy már 2-3 hónapja olvadt volna az II-WINTER, ha ez nincs. Gratuláció jár majd a győztesnek, akik jó eséllyel az II tagok lesznek, de attól függetlenül visszább vehetnék az arcot, mert jobbak, mint a WINTER, a jótól nagyon messze vannak, mégis a mostani hozzáállásból az lesz, hogy 1 év múlva már arról fognak szólni a krónikák, hogy a TEMP 8000 faluval állt, a WINTER+II-nek volt 2000, és innen, nagy harcban fordítottak. Lehet külsőn játszani az eszünket (én is szoktam szinte mindig), de önmagunknak hazudni nem kéne. Vagy legalábbis tudni kéne, mikor van helye a hülyéskedésnek, meg a rongyrázásnak, és mi az a teljesítmény, amikor be kéne fogni a szánkat, megköszönni a másik két félnek a játékot, és lejátszani ingame. Aztán lehet mondnai, hogy minek pofázok bele, nem is játszok, meg ilyenek, de attól még figyelemmel fogom követni a magyar szerókat, és beugatok mindenkinek, mert megtehetem, ahogy bármelyikünk megteheti.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.220
Meg @MASK0N ami még mókás, hogy első kommentedben azt írtad, hogy a TEMP jól jár az 1v2-el, mert a WINTER-t tudja vinni északon, az II meg nem. A másodikban meg hogy mindenkinek van esélye, a WINTER-nek is. Most akkor melyik az igaz? Vagy hogy van esélye a WINTER-nek, vagy ha nincs, akkor miért mondod? :D A klántársaid is ebben a zavarban vannak, először azt mondják, hogy a "TEMP az eséjes", majd utána azt, hogy a TEMP amúgy igazából szar. Most akkor hogy is van ez?
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
@Close Your Eyes

Ezt most nem rosszból írtam le, mert tudod hogy bírlak de én így látom:

Őrület mennyire fáj néhányatoknak az, hogy vannak akik nem szeretnének temp ingyen szervert... és azokat a valakiket mindenképp noobnak kell beállítani. Az teljesen mindegy, hogy a legostobább réteg miket ír, lényeg hogy semmi olyat ne említsenek ami picit is a temp ellen szól - akkor jó, akkor nincs gond, akkor ők nem noobok csak mi. :D

Mémelt egyébként mindenki mindenkit, mert adott pillanatban vagy aktuális vagy vicces volt.

- Volt időszak mikor a Winter az II.-t ütötte. Ők álltak nyerésre.
- Utána volt időszak mikor 3 vs 1 ben ütötték az II-t, KAL & APH-val egyidőben. Senki sem sírt.
- Volt időszak, hogy a temp ellenállás nélkül fejlődött és húzta a kontit miközben másoknak ez nem adatott meg.
- Volt időszak, hogy a Winter és az II külön-külön támadta a Temp-et. Senki sem sírt sőt még nagyra is voltak a tempesek.
- Most olyan időszak van, hogy együtt támadják a tempet. Egyből a sírás...

Annyi minden volt már meg lesz is, miért ne lehetne esélye mindhárom klánnak? Ezt nem értem csak... Ti már fixen eldöntöttétek hogy a temp kikap és a winter nem nyerhet. Mindig csak a felesleges károgás. Az elején azon ment a károgás, hogy a winter mindenkit betoboroz. Később azon, hogy temp lesimáz mindenkit. Most azon, hogy 2v1-ben könnyű.

Az persze végig okés volt amikor Bills, fine és bandájuk osztották az ittenieket teljesen lenéző hangnemben (úgy a Wintert mint az II-t). Akkor valahogy te sem jöttél ide igazságot tenni, vagy közbeszólni, hogy "hé srácok ne már". Most természetesen itt vagy, meg sokan itt vannak a "hurr-durr 2v1" dumával. Én olvastam, megjegyeztem mindent és erre alapozva mondom, hogy ennek a szervernek akkor lesz szép vége ha megérdemelten arcra csattanik a temp. Nagyon megérdemelnék a mostanáig produkált viselkedés után. Azok akik csak az utolsó pár chat-oldalt ismerik, láthatják a temp keménymag szerényebb énjét is... meg sajnálhatják őket meg minden.. de felesleges.

Ha megnézed én mindig valamire reagálva szoktam ide írni. Nem kezdeményezek, reagálok korábbi dumákra. Néha őszinte véleményt, legtöbbször trollkodást, de igazából mindegy is mit mert a végeredmény mindig ugyanoda vezet - őrülethez...

Szóval igen,
voltak mémek, hülyéskedések, összezörrenések meg minden de azt kijelenteni hogy pl. a Temp elveszíti az hülyeség, mert rohadt erős klán tele jó tagokkal. Az II szintén és akárhogyis nézzük, meg nem kedvelem a Wintert nekik is van esélyük. Nyertek már szervert nem is egyszer. Én láttam már őket olyan szerveren nyerni ahol ugyanúgy statisztikailag alulmaradtak, de mégis összehozták a győzelmet.. más eszközökkel, de összehozták. Felesleges ezt a szerót bárki részére is elkönyvelni mert szerintem 3 esélyes a dolog még mindig. Ez nem nyalás meg moderált hangnem mert én nem kedvelem azokat a klánokat ahol sok a böszme és továbbra sem fogom kedvelni. Ami még fontos dolog, hogy ez még mindig csak az én egyéni véleményem független attól, hogy én most itt milyen klánban vagyok!
Nem nagyon láttam még ingyen szervert mert minden szerveren kell harcolni van amelyiken többet kicsit van amelyiken kevesebbet tény hogy az elején jobbat startoltunk mint winter meg az i.i és hogy a winter kontin volt egy hodor amit ügye a winter hátba támadót és szó nélkül le armázot mikőzben szövibe voltak de nem is ez a lényeg mindenkinek meg voltak a saját harcai mi is vertük a kalt a wintert és a peremet is az hogy a winter azért támadta a i.i mert ott volt a hodor a kontijukon szerintem érthető de attól független támadtak minket is sőt még a hodor is szóval ez , hogy ingyen szerver ne itt akard eladni vagy csak magadat gyözköd ezzel hogy féltetek az 1v1v1től de én még ezt is megértem hogy össze áltattok rossz szavam sincs rá de az hogy az elején néhány tagunk arcózott külsőn az az akkor telesitményhez belefért nyilván nem kellet volna arcozni de ez mindenki magányügye de azt is nézzük már hogy azok az emberek már rég nem játszanak a szerveren sőt már a vezetőség se kb 1-2 hónap után lelépett azóta meg nem tudom ki arcokodik itt mert nincs mire mert szar a temp teljesitménye és az hogy fogyatkoznak a tagok mindenkinél igaz főleg nálunk.

De gondoljunk már be racionálisan kicsit hogy nyerhetne a winter ha mi az egyik armán tudtunk hozni tőlük 40 falut úgy hogy a temp nagyrész védelmre van be állva ügye az 1v2 miatt akkor egy i.i aki 80% támadót gyárt és 3x annyi nemese van mint a winternek biztos nem fogja egy arma alatt eldönteni főleg mert van egy jó arma szervezöjük és a winter még háttországót védi a katázásoktol nem kell ehhez diploma hogy kitaláljuk miért nincs esélye ez hogy ezt próbáljátok bedumálni a winternek hogy van esélyük okos de nem kéne külsőre ezzel kijönni mert nevetséges a winter amikor le szövizett veletek elfogadta a második helyett.

De egy szónak is száz a vége nem azért irok ide mert sirni akarok csak hát megy néhány embernek az arcozás csak ha lenne alapja akkor megérteném

De ink térjünk vissza a játék érdemi részére és várjuk az armát már jővőhéten :D
 

David24

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.097
Nem nagyon láttam még ingyen szervert mert minden szerveren kell harcolni van amelyiken többet kicsit van amelyiken kevesebbet tény hogy az elején jobbat startoltunk mint winter meg az i.i és hogy a winter kontin volt egy hodor amit ügye a winter hátba támadót és szó nélkül le armázot mikőzben szövibe voltak de nem is ez a lényeg mindenkinek meg voltak a saját harcai mi is vertük a kalt a wintert és a peremet is az hogy a winter azért támadta a i.i mert ott volt a hodor a kontijukon szerintem érthető de attól független támadtak minket is sőt még a hodor is szóval ez , hogy ingyen szerver ne itt akard eladni vagy csak magadat gyözköd ezzel hogy féltetek az 1v1v1től de én még ezt is megértem hogy össze áltattok rossz szavam sincs rá de az hogy az elején néhány tagunk arcózott külsőn az az akkor telesitményhez belefért nyilván nem kellet volna arcozni de ez mindenki magányügye de azt is nézzük már hogy azok az emberek már rég nem játszanak a szerveren sőt már a vezetőség se kb 1-2 hónap után lelépett azóta meg nem tudom ki arcokodik itt mert nincs mire mert szar a temp teljesitménye és az hogy fogyatkoznak a tagok mindenkinél igaz főleg nálunk.

De gondoljunk már be racionálisan kicsit hogy nyerhetne a winter ha mi az egyik armán tudtunk hozni tőlük 40 falut úgy hogy a temp nagyrész védelmre van be állva ügye az 1v2 miatt akkor egy i.i aki 80% támadót gyárt és 3x annyi nemese van mint a winternek biztos nem fogja egy arma alatt eldönteni főleg mert van egy jó arma szervezöjük és a winter még háttországót védi a katázásoktol nem kell ehhez diploma hogy kitaláljuk miért nincs esélye ez hogy ezt próbáljátok bedumálni a winternek hogy van esélyük okos de nem kéne külsőre ezzel kijönni mert nevetséges a winter amikor le szövizett veletek elfogadta a második helyett.

De egy szónak is száz a vége nem azért irok ide mert sirni akarok csak hát megy néhány embernek az arcozás csak ha lenne alapja akkor megérteném

De ink térjünk vissza a játék érdemi részére és várjuk az armát már jővőhéten :D
Kapsz egy lajkot, csak gyere lolozni, mert kell a küldetés, s el mondom mikorra armázunk! xd
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.265
Nyilvan konnyebb dolgunk van 2v1-ben,,de mindenki számára adott volt a diplomacia lehetosege, azert ne mi legyunk mar a szarok, hogy amikor megkotottuk a szovetseget elotte felismertuk, hogy keves eselyunk lenne 1v1ben Temp ellenében. Nyilvan ez az elso olyan szerver, ahol osszefogtak az elso klan ellen. Tolunk is sokan atesetek a lo tuloldara, de unalmas mindig olvasni, hogy 2v1 meg 1v1v1-ben mi lenne, kicsit tobb tiszteletet adhatnank egymásnak, mert egyikunk sem egy utszeli suttyo.
 
Utoljára szerkesztve:
Fent