Világ 64 Csevegő

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.205
Nyilvan konnyebb dogunk van 2v1-ben,,de mindenki számára adott volt a diplomacia lehetosege, azert ne mi legyunk mar a szarok, hogy amikor megkotottuk a szovetseget elotte felismertuk, hogy keves eselyunk lenne 1v1ben Temp. Nyilvan ez az elso olyan szerver, ahol osszefogtak az elso klan ellen. Tolunk is sokan atesetek a lo tuloldara, de unalmas mindig olvasni, hogy 2v1 meg 1v1v1-ben lenne, kicsit tobb tiszteletet adhatnank egymásnak, mert egyikunk sem egy utszeli suttyo.

Nekem nincs bajom az összefogással, csak hogy még nincs beütve a TEMP :D
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Már Skypeon két embertől megkaptam a mai napon, hogy én a TEMP-et akarom, hogy nyerjen. Pedig ez égbekiáltó hülyeség. Én azt látom, hogy van itt 3 klán, nem mondom, hogy mindhárom szar (na jó, de), de a 3 klánból 20 főt nehéz lenne összeszedni, aki értelmes hosszabb távon (pedig próbáltam :D :D). Én annyit mondtam abból amit én látok, hogy a 3 között ez a sorrend: TEMP >II >WINTER. Lehet hogy így van, lehet hogy nincs. De azt is hallottam már, hogy:
  • a TEMP a legszarabb - akkor miért kell a legszarabb ellen a két legjobbnak szövi?
  • az II a legjobb - akkor miért nem ellenük állt össze a másik két gyászjelentés?
  • a WINTER-nek van esélye - az NF-nek is van esélye, hisz van accom V64-en, majd összerakjuk a wint azt csá.
  • nagyképű a TEMP - mondják ezt egózva az II tagok, miközben ezt a háborút már hónapok óta nyerniük kellett volna, és a WINTER-rel eldönteni, ki nyer
  • csalnak az II tagok - mondják ezt azok a TEMP-ben, akiket vagy már kibasztak csalásért, vagy több permájuk járt már le, mint ahány szerót elbuktam
Számomra egy jó dolog van ebben a szerverben, a lezárt klánok, mert az hót zicher, hogy már 2-3 hónapja olvadt volna az II-WINTER, ha ez nincs. Gratuláció jár majd a győztesnek, akik jó eséllyel az II tagok lesznek, de attól függetlenül visszább vehetnék az arcot, mert jobbak, mint a WINTER, a jótól nagyon messze vannak, mégis a mostani hozzáállásból az lesz, hogy 1 év múlva már arról fognak szólni a krónikák, hogy a TEMP 8000 faluval állt, a WINTER+II-nek volt 2000, és innen, nagy harcban fordítottak. Lehet külsőn játszani az eszünket (én is szoktam szinte mindig), de önmagunknak hazudni nem kéne. Vagy legalábbis tudni kéne, mikor van helye a hülyéskedésnek, meg a rongyrázásnak, és mi az a teljesítmény, amikor be kéne fogni a szánkat, megköszönni a másik két félnek a játékot, és lejátszani ingame. Aztán lehet mondnai, hogy minek pofázok bele, nem is játszok, meg ilyenek, de attól még figyelemmel fogom követni a magyar szerókat, és beugatok mindenkinek, mert megtehetem, ahogy bármelyikünk megteheti.
Nem kell 20 jo jatekost osszeszedned egyedul vagyok ott es ezert nagy az arc mert en hozom le ezt is.na mindegy
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.205
Nem üthetnek be mindenkit olyan gyorsan, mint 50en az nfet :D

Devet skypere visszavegyem, nem tod?

Attól, hogy minket beütöttek 50-en, Ti nem lesztek kevésbé bénák ^^ nálunk 1 rossz klánt ütött be 1 jó, nálatok 2 rossz nem tud beütni 1 harmadik rosszat.

Áh, fölös, úgyis kilép :/
 
Utoljára szerkesztve:

MASK0N

Active Member
A reakció pontszáma
235
Bénák, nem bénák, jó klánok, rossz klánok, mint az oviban esküszöm... de talán ott még 1 fokkal jobban menne, mert lehet elnáspángolnának akiket sértegetsz aztán jófiú lennél. :D :D
 

Séfbácsik

Well-Known Member
A reakció pontszáma
386
Nyilvan konnyebb dolgunk van 2v1-ben,,de mindenki számára adott volt a diplomacia lehetosege, azert ne mi legyunk mar a szarok, hogy amikor megkotottuk a szovetseget elotte felismertuk, hogy keves eselyunk lenne 1v1ben Temp ellenében. Nyilvan ez az elso olyan szerver, ahol osszefogtak az elso klan ellen. Tolunk is sokan atesetek a lo tuloldara, de unalmas mindig olvasni, hogy 2v1 meg 1v1v1-ben mi lenne, kicsit tobb tiszteletet adhatnank egymásnak, mert egyikunk sem egy utszeli suttyo.

A Temp részről adott, várnánk az II részéről is.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.205
Bénák, nem bénák, jó klánok, rossz klánok, mint az oviban esküszöm... de talán ott még 1 fokkal jobban menne, mert lehet elnáspángolnának akiket sértegetsz aztán jófiú lennél. :D :D

Azóta is pszichiátrián ülnek az II tagok, mert azt mondta rájuk egy random külsős fasz, hogy rossz a klánjuk. Ekkora sértegetést azért nem mindenki bír el, ez tény.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.205
Egyébként bármilyen szubjektív jelző használata ovissá tesz? Azóta nem voltam ennyire bajban, mióta a Facebookon letanárfejűztek :(
 

-Ghost Town*

-KO ( ._.)
A reakció pontszáma
200
Te se látod, mivel van a "gond" :D (nem a dipó tényével, az le van szarva)
De amúgy nemtudom feltűnt-e, de akik a legtöbbet teszik bele nem jönnek ki arcoskodni. Az, hogy egy két tag nem tudja magába tartani a gondolatait szerintem nem fedi egy egész klán hozzáállását és kifejezetten sértőnek érzem, hogy páran azt hiszik mekkora arca van itt az II-nek és a többi és a többi, miközben mi csak játszunk és próbálunk véget vetni a szervernek remélhetőleg a mi oldalunk nyerésével. (Azzal sincs gond, ha másképp sül el, mert jó szerver volt és végre nem 3 hónap után tudható volt ki nyer). Másrészt az, hogy 2v1-ben nem sikerült még beütni a tempet és ezért egy kalap szart se érünk meg megint eléggé sértő, mert tudtommal elég jó pléjer vagy szóval látsz statisztikákat stb és akkor láthatnád az elmúlt 2 armánk volt közös a winterrel és a harmadik most jön és mindegyik alkalommal 40-50 falut hoztunk. Mielőtt belekötsz, azért nem voltak eddig annyira közös armák mert a teljes terület kis morál klánok nélküli kialakítás volt az elsődleges mindkét klánnak és nem jött ki egyszerre a lépés soha. Inkább érdeme a TEMPnek, hogy 2v1-ben kitartanak még mindig és hiába törnek be accok armák során ugyanúgy felállnak és mennek tovább. Szóval tőlem hatalmas respect azoknak akik a hátukon cipelik még mindig a TEMPet és nem adják fel.

Ha nem gond ezzel én lezárnám ezt a cica harcot, mert elképesztően unalmas és már többször rá szóltunk a tagjainkra, hogy egyáltalán nem normális amit csinálnak. Szóval remélem ők is tartják a dolgot és nem jönnek ki egózni, mert nem itt kell megmutatni mekkora jampi valaki hanem a világon armázáskor és arma védéskor.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.205
De amúgy nemtudom feltűnt-e, de akik a legtöbbet teszik bele nem jönnek ki arcoskodni. Az, hogy egy két tag nem tudja magába tartani a gondolatait szerintem nem fedi egy egész klán hozzáállását és kifejezetten sértőnek érzem, hogy páran azt hiszik mekkora arca van itt az II-nek és a többi és a többi, miközben mi csak játszunk és próbálunk véget vetni a szervernek remélhetőleg a mi oldalunk nyerésével. (Azzal sincs gond, ha másképp sül el, mert jó szerver volt és végre nem 3 hónap után tudható volt ki nyer). Másrészt az, hogy 2v1-ben nem sikerült még beütni a tempet és ezért egy kalap szart se érünk meg megint eléggé sértő, mert tudtommal elég jó pléjer vagy szóval látsz statisztikákat stb és akkor láthatnád az elmúlt 2 armánk volt közös a winterrel és a harmadik most jön és mindegyik alkalommal 40-50 falut hoztunk. Mielőtt belekötsz, azért nem voltak eddig annyira közös armák mert a teljes terület kis morál klánok nélküli kialakítás volt az elsődleges mindkét klánnak és nem jött ki egyszerre a lépés soha. Inkább érdeme a TEMPnek, hogy 2v1-ben kitartanak még mindig és hiába törnek be accok armák során ugyanúgy felállnak és mennek tovább. Szóval tőlem hatalmas respect azoknak akik a hátukon cipelik még mindig a TEMPet és nem adják fel.

Ha nem gond ezzel én lezárnám ezt a cica harcot, mert elképesztően unalmas és már többször rá szóltunk a tagjainkra, hogy egyáltalán nem normális amit csinálnak. Szóval remélem ők is tartják a dolgot és nem jönnek ki egózni, mert nem itt kell megmutatni mekkora jampi valaki hanem a világon armázáskor és arma védéskor.

Ez egy jó hsz, végre egy értelmes komment :) Egy két fix:
  • nem vagyok jó player, csak sok a ppm. De ha még jó is lennék, nem ok-okozati az összefüggés a jó player-látja a dolgokat vonalon
  • igen, mondom a közös támadást, de nem belekötök, csak megjegyzem, hogy több mint fél év alatt 3 közös támadás az nem a Temp érdeme, és nem jó indok rá a barnák
  • ha ezt megtettétek, az valóban respektálható döntés, mert nem szabadna hogy bármilyen külsős gyökérre jöjjetek ki habzó szájjal visszarejagálni. A külsős szájalás meg egózás az én dolgom, meg azoké, akik beleszólnak mindenbe :D
Még egyszer, köszi az értelmes hszt, még a végén megkörnyékezlek, manapság ritka az olyan ember itt, aki összetett mondatokat le tud írni nem hatodikos szinten :D
 

Fives

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.003
De amúgy nemtudom feltűnt-e, de akik a legtöbbet teszik bele nem jönnek ki arcoskodni. Az, hogy egy két tag nem tudja magába tartani a gondolatait szerintem nem fedi egy egész klán hozzáállását és kifejezetten sértőnek érzem, hogy páran azt hiszik mekkora arca van itt az II-nek és a többi és a többi, miközben mi csak játszunk és próbálunk véget vetni a szervernek remélhetőleg a mi oldalunk nyerésével. (Azzal sincs gond, ha másképp sül el, mert jó szerver volt és végre nem 3 hónap után tudható volt ki nyer). Másrészt az, hogy 2v1-ben nem sikerült még beütni a tempet és ezért egy kalap szart se érünk meg megint eléggé sértő, mert tudtommal elég jó pléjer vagy szóval látsz statisztikákat stb és akkor láthatnád az elmúlt 2 armánk volt közös a winterrel és a harmadik most jön és mindegyik alkalommal 40-50 falut hoztunk. Mielőtt belekötsz, azért nem voltak eddig annyira közös armák mert a teljes terület kis morál klánok nélküli kialakítás volt az elsődleges mindkét klánnak és nem jött ki egyszerre a lépés soha. Inkább érdeme a TEMPnek, hogy 2v1-ben kitartanak még mindig és hiába törnek be accok armák során ugyanúgy felállnak és mennek tovább. Szóval tőlem hatalmas respect azoknak akik a hátukon cipelik még mindig a TEMPet és nem adják fel.

Ha nem gond ezzel én lezárnám ezt a cica harcot, mert elképesztően unalmas és már többször rá szóltunk a tagjainkra, hogy egyáltalán nem normális amit csinálnak. Szóval remélem ők is tartják a dolgot és nem jönnek ki egózni, mert nem itt kell megmutatni mekkora jampi valaki hanem a világon armázáskor és arma védéskor.
Szia!
Kéne helyettes armára, időben szólok?
 
A reakció pontszáma
1.189
Ez egy jó hsz, végre egy értelmes komment :) Egy két fix:
  • nem vagyok jó player, csak sok a ppm. De ha még jó is lennék, nem ok-okozati az összefüggés a jó player-látja a dolgokat vonalon
  • igen, mondom a közös támadást, de nem belekötök, csak megjegyzem, hogy több mint fél év alatt 3 közös támadás az nem a Temp érdeme, és nem jó indok rá a barnák
  • ha ezt megtettétek, az valóban respektálható döntés, mert nem szabadna hogy bármilyen külsős gyökérre jöjjetek ki habzó szájjal visszarejagálni. A külsős szájalás meg egózás az én dolgom, meg azoké, akik beleszólnak mindenbe :D
Még egyszer, köszi az értelmes hszt, még a végén megkörnyékezlek, manapság ritka az olyan ember itt, aki összetett mondatokat le tud írni nem hatodikos szinten :D

Ilyen tanár fejjel én nem szólnék bele a nagyok dolgába, ráadasul lóellenzővel!

Vagy mert szülinapod van, azt hiszed, hogy márt Neked mindent lehet?

Plecsni zászlózzon le, Isten éltessen! :D
 
Fent