Világ 65 stat

Deleted User - 1545547

Vendég
Szerintem ez elhamarkodott kijelentés, mert ahogy nézem nekünk előbb lesz meg a DNY-i kontinens mint a VIP-nek a DK-i. :)
Bárki mondhat bármit, kicsit elhamarkodott volt a kezdeti "hátra dőlök mert megvan a szerver" a VIP részéről. Lesznek még itt meglepetések, minden esetre remélem izgalmas világ lesz. :D
hold my beer, játszottam már mindkét fél ellen, a kiráj pedig mindig maga ellen játszik ha hónapok kérdésérõl beszélünk.
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
2 igen gyenge klán küzdelmét láthatjuk kérem szépen mindenki tegye meg a tétjeit ezek szerint:

VIP 89.99%
ASG 0.01%
Barcsa egyedül megnyerné 10%
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Rég láttam releváns statot a két nagyklán közt. MEgy a vita, ki áll előrébb, nézzük meg ezt közelebbről.

ASG+ASG2 - 658 + 158 = 816 barbi
VIP - 736 barbi

Faluk százalékos barbiaránya:

ASG+ASG2 - 816 barbi / 2010 falu = 40,59%
VIP - 736 barbi / 1669 falu = 44,01%

Az ASG egy picit vezet darabszámban, viszont százalékos arányban a VIP még az ismerten barbihuszár ASG-t is lepipálja. Így én azt mondom, hogy VIP 55%, ASG 45%. Viszont a százalékokat tartva hamar el fog fogyni a barbi, ott fog eldőlni a győztes kiléte, hogy amikor elfogytak a szürkék, ki alkalmazkodik jobban a karakteridegen játékostámadáshoz!
 

=ZEUS=

King of Asgardia
A reakció pontszáma
355
Az elmúlt két napban, oda-vissza történtek csatározások. Igaz, minőségében lehet hibákat találni mind a két oldalon, de ne legyünk telhetetlenek! :)

Az ASG vasárnap küldte seregeit, ami 19 hozott falut eredményezett. Ebből a VIP harcosok 1-et vissza tudtak venni.

Másnap a VIP haderő, karöltve az MP klánnal érkezett a Asgardia határaihoz. A támadásuk eredménye: 16 vitt falu. Az ASG-s legények szám-szerint, mind vissza vették és ráadásként az MP-től azért behúztak +3 falut.

Első ránézésre ez egy remek hétvége volt az ASG-nek, viszont meg kell említeni, hogy a szerveren ez volt az első olyan támadás a VIP részéről amiben volt némi logika is. Szépen össze volt ez rakva, kissé meg is dolgoztatták az ASG-s Vezéreket. Ám ezt attól függetlenül kudarcként kell a VIP-MP klánoknak elkönyvelniük! :)

Side 1:
Tribes: ASG
Side 2:
Tribes: VIP

Timeframe: Múlt hét



Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
37
Oldal 2: 18
Különbség: 19

chart




Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
220,398
Oldal 2: 88,877
Különbség: 131,521

chart



Side 1:
Tribes: ASG, ASG2
Side 2:
Tribes: VIP, MP

Timeframe: Múlt hét



Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
46
Oldal 2: 21
Különbség: 25

chart



Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
293,905
Oldal 2: 112,794
Különbség: 181,111

chart
 
Utoljára szerkesztve:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Az elmúlt két napban, oda-vissza történtek csatározások. Igaz, minőségében lehet hibákat találni mind a két oldalon, de ne legyünk telhetetlenek! :)

Az ASG vasárnap küldte seregeit, ami 19 hozott falut eredményezett. Ebből a VIP harcosok 1-et vissza tudtak venni.

Másnap a VIP haderő, karöltve az MP klánnal érkezett a Asgardia határaihoz. A támadásuk eredménye: 16 vitt falu. Az ASG-s legények szám-szerint, mind vissza vették és ráadásként az MP-től azért behúztak +3 falut.

Első ránézésre ez egy remek hétvége volt az ASG-nek, viszont meg kell említeni, hogy a szerveren ez volt az első olyan támadás a VIP részéről amiben volt némi logika is. Szépen össze volt ez rakva, kissé meg is dolgoztatták az ASG-s Vezéreket. Ám ezt attól függetlenül kudarcként kell a VIP-MP klánoknak elkönyvelniük! :)

Side 1:
Tribes: ASG
Side 2:
Tribes: VIP

Timeframe: Múlt hét



Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
37
Oldal 2: 18
Különbség: 19

chart




Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
220,398
Oldal 2: 88,877
Különbség: 131,521

chart



Side 1:
Tribes: ASG, ASG2
Side 2:
Tribes: VIP, MP

Timeframe: Múlt hét



Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
46
Oldal 2: 21
Különbség: 25

chart



Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
293,905
Oldal 2: 112,794
Különbség: 181,111

chart

Pls szerver-résztvevőként ne ezt a szart posztold már, hanem a háborús statot. Látszik benne a tendencia, meg a LET:LEV arány is. Köszi!
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Bár megfenyegetett a dicső Zeus,aki még időzíteni sem tud...
De való igaz,szépet produkáltak az ASG frontharcosok,főleg vágások terén.
Ez a támadás adok kapok az ő pozitív mérlegük erősítette.
Csak azt nem tudom,hogy pl Gabriel akinél ingyen hoztatok falut,mióta számít 1 frontos falu visszavételének?

Persze lehet szépíteni a statot,mint már korábban is,de nem kéne ennyire fényezni magad,mert volt 1 szép támadás.
(Mi sem jövünk ki 1 IH támadás alatt sem hogy mennyi falut vittünk.)

Arról nem beszélve,hogy ugye IH a szövetségesetek,akiket szégyen szemre még kihasználtok arra hogy az áruló IH játékosok,akiket átcsalsz...IH klán védje őket.
Szóval dicső Kiráj ha van képed az MP klánt mellénk rakni,akkor az IH 2 klánja miért nincs mellettetek?
Rontaná eme kiemelkedő statotok? :D

Kíváncsi leszek mikor nem fél klán ellen harcoltok,hanem délen is összeérünk,vajon mit produkáltok.

Addig is sok sikert!
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Az IH miért van mellettük? Én úgy hallottam, ebben Te is segítettél nekik :D


IH olvasztotta az FLK-t délen,s ASGvel közösen jöttek.
Való igaz,mikor Xelle,s pár húzóemberük kiket védtek átment ASGbe volt megkeresés.
Viszont nem szorítanék be 20-25 játékost akik amúgy is haladnak,s van bennük potenciál,csak hogy ASG alá tegyek.
Ezt szerintem te is megérted.

Ezért nem vagyok KiráJ,vagy 1 sima alapító,akinek a Dicső KiráJ eltöri a Gerincét állítása szerint..:D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Ja, hallottam ezt a gerinckitépős sztorit, Don sose volt kispályás :D De én úgy hallottam, hogy az IH-nak tettél egy nagyon balfasz területi ajánlatot, amiből nem engedtél, ezért nincs mellettetek Barniék klánja. Aztán ki tudja mi igaz ebből, úgyse az számít. De légyszi mostantól háborús statot printeljetek, azon az arányok is látszanak, csak megy mindenkinek. Don, neked meg ott a backspace környékén kell keresni, utána felrakni Imgurra, majd ide.
 

RAZNIK

Member
A reakció pontszáma
74
Sziasztok.

Bár megfogadtam, hogy komoly dolgokat nem fogok írogatni, most azért mégis megteszem.
Először is gratulálok a hétvégi akcióhoz, szép volt.

Egy dolog viszont bánt. Nem először jön vissza az fülembe, hogy az MP klán így szidta ezt, az MP klán úgy szólt be másnak, hogy ilyen volt a vezérkar, meg olyat mondott, ilyen szemetek a tagjaink, meg nagyon ronda dolgokat üzengettünk falunévvel.

Nem tudom feltűnt-e, de ennek a klánnak a régi vezérei másik szerveren játszanak, rég itt hagyták a tagjaikat, rég magasról tesznek rá, hogy mi történik velünk, mi viszont a mai napig velük, és a tetteikkel vagyunk egybemosva. Nincsen pedig semmi közünk hozzá, pusztán egy baráti társaság maradt itt, aki minden nap teszi a dolgát, és küzd amíg bírja erővel. De ezt az összehasonlítgatást kérlek fejezzétek már be, mert ahhoz a vezérkarhoz/társasághoz semmi közünk nincs, mi nem ők vagyunk!

Visszahallottam a falunévvel való üzengetést is. Bár nem tudom feltűnt-e, ez a mostani csapat ilyet nem csinál, ha hasonlót veszünk észre mindig szólva van az illetőnek, hogy fejezze be. Halkan jegyezném meg, hogy nem nálunk kellett nevet változtatni az egyik dicsőn elhozott falun a mostani arma után. (Hát persze mert nem hoztunk falut, inkább lelövöm én a poént.)

Szóval én csak egyet kérek, ez csapat aki most itt van tisztességesen csinálja a dolgát a játék normál keretein belül, nem kell olyannak elhordani őket amit nem tettek meg.

További szép estét, jó játékot kívánok mindenkinek.

R
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Azért ezt itt hagynám...
Nem azért mert bárkit lenézek,csak ez a stat kb jellemzi Dicső királyok kiráJának statját...

Side 1:
Tribes: VIP
Side 2:
Tribes: ASG, ASG2, =IH=, ~I.H~

Timeframe: Örökké

Összes foglalás:

Oldal 1:
2,745
Oldal 2: 4,028
Különbség: 1,283

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
150
Oldal 2: 113
Különbség: 37

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1:
7,564,038
Oldal 2: 10,607,609
Különbség: 3,043,571

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
807,399
Oldal 2: 634,662
Különbség: 172,737

chart




Tovább nem kommentálnám,gratulálok azoknak akik 1 ilyen szégyenteljes ember mögé állnak!
Hajrá ASG!
 
Utoljára szerkesztve:

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Azért ezt itt hagynám...
Nem azért mert bárkit lenézek,csak ez a stat kb jellemzi Dicső királyok kiráJának statját...

Side 1:
Tribes: VIP
Side 2:
Tribes: ASG, ASG2, =IH=, ~I.H~

Timeframe: Örökké

Összes foglalás:

Oldal 1:
2,745
Oldal 2: 4,028
Különbség: 1,283

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
150
Oldal 2: 113
Különbség: 37

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1:
7,564,038
Oldal 2: 10,607,609
Különbség: 3,043,571

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
807,399
Oldal 2: 634,662
Különbség: 172,737

chart




Tovább nem kommentálnám,gratulálok azoknak akik 1 ilyen szégyenteljes ember mögé állnak!
Hajrá ASG!
(Amatőr Sereg Gátlástalanságai = ASG)
+23 azasg a viparmaval egyben a ket arma oszegsege nem? A szamok magukert beszelnek a tobbi tsak fetseges
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Hihetetlenek vagytok, ha már ezt a szart posztoljátok, akkor LET:LEV arányt is mellékeljetek már mellé pls... De ott a háborús stat a klánon belül, mi a pékért nem azt mutatjátok? Az nem azt mutatja, amit akartok? :D
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Sajnos nem tudjuk 1 az egyben,mert ASG főklán, ASG2 és az IH is más háborúban van.
Ahogyan mi s a Pingvinek is.

Így az sajnos valóban nem feltétlen fedi a valóságot.. :D
 
Fent