Off

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
KP27cMd.png
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.265
Mikor fog a Klanhaboru Csapt végre irni egy olyan levelet amiben nincsen valami hiba? Xd
 
Utoljára szerkesztve:

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
783
Natyon next lefel beszolni írásbeli hibára írásbeli hibával.
Engedd el, más szemében a szálka... :)
Ez a nyelvtani, elütési hiba remek eszköz arra, hogy kiéljék egyesek a rendszerrel szembeni frusztrációjukat.

Törekszünk a munkánk során, hogy ennél mélyebb fogást sose találjatok bennünk. :)


Elnézést a stilisztikai hibákért!
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Engedd el, más szemében a szálka... :)
Ez a nyelvtani, elütési hiba remek eszköz arra, hogy kiéljék egyesek a rendszerrel szembeni frusztrációjukat.

Törekszünk a munkánk során, hogy ennél mélyebb fogást sose találjatok bennünk. :)


Elnézést a stilisztikai hibákért!

A magyartalanság nagyobb gond szerintem. Ha elolvasod azokat az írásokat, nem érződik folyékony magyarnak. A typot még én, a legnagyob nyelvtannáci se szoktam leszólni! :D
 

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
783
Felelősséget csak a saját írásaimért tudok vállalni, bár néha egyszerűbb lenne azért se. :)

Ellenben sokan nem segítőszándékkal jelzik ezt, hanem egy vélt sérelem megtorlásaként furkósbotnak használják.
 

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
783
A magyartalanság nagyobb gond szerintem. Ha elolvasod azokat az írásokat, nem érződik folyékony magyarnak. A typot még én, a legnagyob nyelvtannáci se szoktam leszólni! :D
Viszont ha már off topic és analízis. Miként van létjogosultsága magyarul megfogalmazott mondatban egy angol szónak? Ráadásul egy önmagát nyelvtan nácinak aposztrofáló személytől? :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Felelősséget csak a saját írásaimért tudok vállalni, bár néha egyszerűbb lenne azért se. :)

Ellenben sokan nem segítőszándékkal jelzik ezt, hanem egy vélt sérelem megtorlásaként furkósbotnak használják.

Hát igen, rátok mérem a haragom, attól a karácsonyi körlevéltől még mindig ptsd-m van!
 
Fent