Off

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Viszont ha már off topic és analízis. Miként van létjogosultsága magyarul megfogalmazott mondatban egy angol szónak? Ráadásul egy önmagát nyelvtan nácinak aposztrofáló személytől? :)

Ezek legalább magyarul megfogalmazott mondatok, ennyivel minimum a körlevelek előtt vagyok :p

De ha ennyi probléma lesz a kh körlevelekben, eskü, többet meg se szólalok :D
 

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
748
Ezek legalább magyarul megfogalmazott mondatok, ennyivel minimum a körlevelek előtt vagyok :p

De ha ennyi probléma lesz a kh körlevelekben, eskü, többet meg se szólalok :D
Áll az alku, bár továbbra sem értek veled egyet, nem ezt várnám tőled. Ilyen szavak használata, szókincs szegénységére vagy a megfelelő kifejezés hiányára utal, ami a tulajdonképp épp oly lustaságra vezethető vissza, mint a nem rendesen átnézett körlevél.

A karácsonyit én írtam és a bejgli-kómában össze kevertem a kétféle kódolást tán, na az ciki volt, vagy az egy másik alkalom volt?
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Áll az alku, bár továbbra sem értek veled egyet, nem ezt várnám tőled. Ilyen szavak használat a szókincs szegénységére vagy a megfelelő kifejezés hiányára utal, ami a tulajdonképp épp oly lustaságra vezethető vissza, mint a nem rendesen átnézett körlevél.

A karácsonyit én írtam és a bejgli-kómában össze kevertem a kétféle kódolást tán, na az ciki volt, vagy az egy másik alkalom volt?

A karácsonyit pont hasraütve mondtam, a poén kedvééert, nem is emlékszek, mi volt benne :D De helyettesíts be oda az összes kh körlevélből egyet, és stimmel a mondat.

De továbbra is, nem az elírás (fejlődök) zavar, hanem a magyartalanság. A magyar supptól azért számítana ilyenre az ember.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Ezek legalább magyarul megfogalmazott mondatok, ennyivel minimum a körlevelek előtt vagyok :p

De ha ennyi probléma lesz a kh körlevelekben, eskü, többet meg se szólalok :D

Mit boomereskedc it az angol szavakal meg a hejes írasal nem értelek azé mer nemzetközin szoktál kikapni jó jampi vagy!!4
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
@Bogyó melyiket könnyebb olvasni, hazabeszélés nélkül?

Kedves Játékosaink!

Sok megkeresés érkezett hozzánk a supporton keresztül, miszerint szeretnétek, ha a Főnemesek olcsó újragyártását aktívvá tennék, evvel gördülékenyebbé téve a játék menetét.

Örömmel jelenthetem, hogy a módosítást megtettük, így a Főnemesek olcsó újragyártása aktív a szerveren!

Sok sikert és jó játékot kívánunk!

Klánháború Csapta


Kedves játékosaink!

Sokan kerestetek meg minket azzal kapcsolatban, hogy a "Főnemesek olcsó újragyártása" opciót nem-e lehetne aktiválni valamelyik szerveren, mert úgy vélitek, jót tenne a játéknak a változatosság, gördülékenyebbé tenné a játékmenetet.

Talán ennek köszönhetően sikerült örömet szereznünk páratoknak azzal, hogy e korábbi beállításokból hiányzó opciót aktiváltuk V66-on!

Ezúton is köszönjük a visszajelzéseiteket, sok sikert és élményekben gazdag játékot kívánunk az új világon Nektek!

Üdvözlettel,
Klánháború Csapata

szerk: és ez is gyász :(
 
Fent