Világ 65 Csevegő

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.277
breaking news: romeo azt mondta holnap eljon es megmutatja, hogy kell megkenni a zsiroskenyeret. ugy latszik itt az ideje egy ujabb ASG sztrimnek!


Bucira leszel verve, mint baxi az Asg által!!!!! Rip Barcsa :( amit lehet irasss ram! Koszi, puszi!
 

rasiel

Member
A reakció pontszáma
49
Nekem semmi bajom veled Romeo, de az iromanyaid alapján csak azért mert szigorúan 2 szót váltottunk, egy 10 éves kolok jobban érvel az igazaert, nem mellesleg ír helyesebben mint te..
Gábor te meg konkrétan a példaképemmé valtal, ennyi faszsagot amennyit osszehordtal már csoda, hogy nem futottal már fejjel a falnak, nem tudom ezt hogy bírják az alteregoid..:/
 

Everything.

Active Member
A reakció pontszáma
210
Aztan a magyar nyelvet meg en megtanulom helyetted :D
Legalabb alap szinten tanulnad meg a helyesirast te szerencsetlen :D
Porba tiporod itt nekem ezt a szep nyelvet

Trial vagyunk igen mert en a vedekezesben vagyok kiemelkedo es van egy tamado illetve egy farmban kiemelkedo jatekos a fiokban :D

ez a nem mindegy.... harman... Gabor egyedul is kiemelkedo!

ott a merce tessek megugrani nem itt okoskodni
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
en nem errol a vilag65 rol beszeltem. orulok ha magadtol is tudol ppt venni mar. valoban orulok neki!


10100
noice... vagy mit kell mondani ilyenkor?
prof:
Felhasznált prémiumpontok:11.990

most magadnak le fotoztad es le irtad akkor a problemat amit en le irtam teneked. tehat erted a gondot de akkor nem ertem mi olyan nehez le irni hogy ez van emberek. vagy nehez? miert nehez?
 
Fent