Világ 63 Csevegő

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.277
Ez engem is erdekel, beavatsz? :Dd

Biztos tudod te is. :p mondjuk nem ertem miert n3m a jatekos nevuket hasznaljak a supportkodashoz, ja hogy akkor nem lehetne tiltogatni aktiv szerveren, meg megmenteni a havert a tiltastol... :D tudnek mondani par peldat,
Amikor mondjuk v61 multiert kirak az egyik supporter valakit, aztan az egyik fejes visszahozza, mert az illetonek van bizonyiteka pp kereskedelmrol.. Vagy amikor orochi random kap 50k pp-t es dicsekszik h melyik suppos a haverja,xd
Nem azt mondom, hogy akik itt vannak az osben supporterek csalnak, mert nem mindegyik suppos hasznalja ki a lehetosegeit, de sajnos van aki vissza el vele. :) gondolom majd most en is kileszek bannolva xd
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.277
Mielott barki kerdezne, nincs bajom os-el es nem ellenuk iranyult a hozzaszolas, csupan hangosan gondolkoztam. :D
 

-Cro

Active Member
A reakció pontszáma
141
Biztos tudod te is. :p mondjuk nem ertem miert n3m a jatekos nevuket hasznaljak a supportkodashoz, ja hogy akkor nem lehetne tiltogatni aktiv szerveren, meg megmenteni a havert a tiltastol... :D tudnek mondani par peldat,
Amikor mondjuk v61 multiert kirak az egyik supporter valakit, aztan az egyik fejes visszahozza, mert az illetonek van bizonyiteka pp kereskedelmrol.. Vagy amikor orochi random kap 50k pp-t es dicsekszik h melyik suppos a haverja,xd
Nem azt mondom, hogy akik itt vannak az osben supporterek csalnak, mert nem mindegyik suppos hasznalja ki a lehetosegeit, de sajnos van aki vissza el vele. :) gondolom majd most en is kileszek bannolva xd

tenyleg nem tudom, ezert kerdeztem.:)
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.277
V61es tortenesrol sem hallottal, amikor kitiltottak egy jatekost multizasert? Vissza lett engedve es meg ppt is kapott a felreertesert :p milyen jo, ha az ember tud egyket dologrol,aztan soha semmiert nem fogjak tiltani. :p ahogy sajt ellett tuntetve, ugy masokat is ellehet, idezet egy jatekostarsunktol, aki erinthetetlen. ;) :p
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Biztos tudod te is. :p mondjuk nem ertem miert n3m a jatekos nevuket hasznaljak a supportkodashoz, ja hogy akkor nem lehetne tiltogatni aktiv szerveren, meg megmenteni a havert a tiltastol... :D tudnek mondani par peldat,
Amikor mondjuk v61 multiert kirak az egyik supporter valakit, aztan az egyik fejes visszahozza, mert az illetonek van bizonyiteka pp kereskedelmrol.. Vagy amikor orochi random kap 50k pp-t es dicsekszik h melyik suppos a haverja,xd
Nem azt mondom, hogy akik itt vannak az osben supporterek csalnak, mert nem mindegyik suppos hasznalja ki a lehetosegeit, de sajnos van aki vissza el vele. :) gondolom majd most en is kileszek bannolva xd

Azért erre kíváncsi volnék, hogy ki volt. Menjünk gyónni a Support felületre, beszéljük meg hogy mi volt vagy inkább ne beszéljünk butaságokat?
Én megbízok minden társamban, nem hinném és gondolnám róluk, hogy csinálnának ilyeneket. Azt meg főleg nem, hogy annyi melóval a hátuk mögött még erre is van idejük, hogy csaljanak a játékban.

A névváltoztatásra pedig azért van szükség, hogy megtudjuk különböztetni a munkát és a szórakoztatást. Ha csak sarkítva nézzük a dolgokat, akkor pl egy Rendőr is jelvényszámmal van ellátva, ami alapján Ő azonosítható. A munkában ezt használja, míg a való életben a saját nevét. Nem meglepő dolgok ezek, véleményem szerint teljesen okés ez a rendszer, hisz szétszedi a már fent említett munkát a játéktól:) De hát ki hogy gondolja ezt.
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Akkor Erik lehet, hogy te sem tudsz mindenrol, ha szerinted nem volt ilyen? :) gyonni minek? Jelenteni jatekost csalasert, minek? Itt az szamit, ki - kinek a haverja, nem az hogy ki jatszik tisztessegesen.
Akinek nem inge..

Ha volt is korábban, az engem nem érdekel. Ezt leírtam akkor, amikor ide is jöttem. Az embernek a hibákból kell tanulnia. Én pedig azért vagyok itt, hogy ne forduljon a témában forgó dolog elő.
Tudom, hogy kik ügyködnek a Supportban (én sajnos családi okok miatt vissza szorultam egy ideig) és én nem tudom elképzelni sem róluk, hogy ilyeneket csinálnának. Az, hogy a játékosok milyen dolgokat találnak ki, megint más tészta. Nekem is a fülembe jutott már egy két érdekes mondat, hogy én miket csinálok, amiken jót mosolyogtam, mert nem volt igaz. Viszont kitudja, hogy hány ember hitte el ezt a butaságot és bélyegzett meg ezzel engem.

Sajnos (vagy nem sajnos) sok dolgot akkor ért meg egy játékos, ha közénk áll és segíti a közösség mindennapjait. Addig hiába is próbálok én valakit meggyőzni, nem fog sikerülni, hisz mindenkinek vannak tapasztalatai, álláspontjai amiből vagy nehezen vagy egyáltalán nem is enged. Elég rég csöppentem én ebbe a játékba, nekem is volt véleményem az akkori csapatról, de mivel nem tudom, hogy mi volt a háttérben, így nem is rágtam rajta magamat. Bármiben kellett segíteniük, mindig készséggel álltak a témához. Tehát velem korrektek voltak mindig is :) De ez egy régi fejezet, ami onnantól kezdve lezárult, ahogy @Bogyó és Én felvételt nyertünk a csapatba:)
 

Deleted User - 1528109

Vendég
A lényeg átjött úgy látom. Arról pedig nem is beszélve, hogy tőle is elvették a jogokat, ahogy tőlem, ha játszok egy szerveren :D
 

NovaLee

Well-Known Member
A Klánháború Csapata
A reakció pontszáma
636
Biztos tudod te is. :p mondjuk nem ertem miert n3m a jatekos nevuket hasznaljak a supportkodashoz, ja hogy akkor nem lehetne tiltogatni aktiv szerveren, meg megmenteni a havert a tiltastol... :D tudnek mondani par peldat,
Amikor mondjuk v61 multiert kirak az egyik supporter valakit, aztan az egyik fejes visszahozza, mert az illetonek van bizonyiteka pp kereskedelmrol.. Vagy amikor orochi random kap 50k pp-t es dicsekszik h melyik suppos a haverja,xd
Nem azt mondom, hogy akik itt vannak az osben supporterek csalnak, mert nem mindegyik suppos hasznalja ki a lehetosegeit, de sajnos van aki vissza el vele. :) gondolom majd most en is kileszek bannolva xd

Ha bármi ilyen dologról tudsz akkor kérlek a supporton jelentsd fel és én kivizsgálom, ha valójában egy megoldást vársz a problémára.
 
Fent