Világ 62 Csevegő

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
Okoska.
Én már mutattam és nem csak a szám járt.
Oly érdekes barcsa első falujbukasa volt n.k tagok által történt :D

-beszélgetünk meg? :)

Én mutattam. És mutatni is fogom.

Legyek álszent. En a csapatom jövőjét néztem. És lám a csapatom itt van es harcol, mert bíznak bennem. Nem hagytam őket hatra, es sosem ármánykodtam mint ahogy az oldalatok teszi kemek gyanánt. Inkább a magatok haza tajan tegyetek rendet, es tudjatok becsületesen harcolni ahogy azt a régi időkbe tettek.
Az tudom hogy nem fog menni, de próbáljatok ki sokkal izgalmasabb ;)

Pali

Azt mondtad utolsó faluig fogtok küzdeni amikor a GMF ellen harcoltatok, erre beálltatok a gmf-be. Beszélsz itt nagy baromságokat... Csak aztán nehogy megint megszivassalak helyelés alól :rolleyes: :D
 

Deleted User - 1534977

Vendég
Udv.
Oszinten nem tudom mi az igazsag, de feletteb gyanus, hogy elso korbe a templomos falukra ment a tamadasok majd ra nemsokra a tobbire :)

Ugye milyen erdekes? Kemlelesek nelkul persze :D

Mindemellett szep volt barcsa, ujabb szerver gyozelem uti a markodat. Az hogy mikent mar mas szisztema megvan a magam velemenye.
Azt tudnotok kell vagyunk paran akik nem fogjak ennyibe hagyni es folytatjuk, csinaljuk.

Pali
Nos, en ugy emlekszem, hogy "beton" volt az a templomfalu, el se hoztam.
Ami pedig a szerogyozelmet illeti, meg se szabadna szolalnod te ketszinu cserepedeny. Eladtad a klanod Mulannak csak azert, hogy jatszhass, es itt az a szomoru, hogy ezt nem (csak) en allitom...

Okoska.
Én már mutattam és nem csak a szám járt.
Oly érdekes barcsa első falujbukasa volt n.k tagok által történt :D

Te annyira buta vagy, hogy az hihetetlen. Armaztatok mikozben elhoztam a frontomtol meg beljebb (lovaggal kb 5-8 oras tav) kozuletek 13 falut, amibol azt hiszem min. 10et sikerult is megtartani. Alapbol nem jutott vedo mindenhova, es azt hiszed sikerelmeny szamodra, hogy elhoztal tolem 1 falut? Hogy lehetsz ennyire buta? :D Hisz utana 3 napos kepzodesekkel vedtem, vagdostam, rafoglaltam a 2500 pontos kinti falumra amit 2en ZsemLegendaval nem birtatok elhozni.

Ha azt hiszed jo es becsuletes vagy, felejtsd el. Mondhatsz rolam rosszat, de veled ellentetben en inkabb elbuknek mintsem odaadjam a tarsaimat azert, hogy en jatszhassak tovabb, tovabba en nem hazudtolom meg magam es van gerincem tartani azt amit mondok a korulmenyek ellenere is.

nemPALI.
 

Deleted User - 1534977

Vendég
Nalad mar csak kopasz elvtarsad a rosszabb, aki kis acc-al bent marad a klanjaban, hogy klanfunkciok miatt kimasolja a falvakban levo adatokat a Randomosoknak... Szegyen amit lemuveltetek, meg is erdemlitek a lose-t.
 

-Hannibal-

Member
A reakció pontszáma
58
Ez nem égetés, rakat imformaciom van ezekről a kéregetésekről :D

Olyanoktól is akiktől csak próbáltak elkérni :D

Pali
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
Ha a butaság fájna akkor már sokan az RMFből nem tudnának megmaradni. Még milyen egyéb hülyeséget találtok ki?

Ennyire nem vagytok képesek belátni hogy az inaktivitás és a saját magatok hülyeségei miatt tartotok ott ahol? 1 normális klán ellen ilyen mélyen a front mögé nem is lehetett volna költözni, na meg ilyen bénán védekezni. Hagyjuk is. Csak az arc volt hatalmas, persze tisztelet a kivételeknek! Mert olyan is van, aki normális keretek között tudta a véleményét kinyílvánítani, csak kár, hogy kevés az ilyen!

Azok meg akik mindenféle ilyen baromságokat kitalálnák, őszinte részvétem az ismerőseiknek, elég nehéz lehet nekik ilyen emberek mellett, csoda, ha még van aki szóba állna ilyenekkel!

Szánalmas amit a szerveren leműveltek!
 

Totentott

New Member
A reakció pontszáma
17
Sziasztok Tiszteletem mindenkinek !

V 62 ről csak annyit szeretnék elmondani hogy egy vicc szerver, találkozása két csaló Vezérnek.

Viccesnek tartom hogy a support képtelen tenni bármit is Barcsa urasága ellen.

Ki hazudozik:

- Moderátori joga van a support rendszerbe ! (És ezt híresztelgeti is)

- Ki telefonon felhív és elmondja mit írjak mikor bannolnak véglegesen a supportnak ! (amigo mikor tiltatott a semmiért)

- Akik nagy haverok Mulán és Barcsa...... A nagy ellenségek.... A szerveren..... (Azért közösen visszahoztuk Totit)

- Egyáltalán semmiféle csalásért azonnali végleges bant adattak, de véglegesből hogy jöhet vissza Toti ? hmmm... ( Barcsa keze benne volt )

- Mindezt altámasztja egy telefonbeszélgetésem Barcsával ( Amit felvettem és hangfelvételem van mindezekről)

- Barcsa nem kap Multizásért semmiféle büntit, pedig jelentve lett. (Miért is kapna ??? )

- Külső platformokon fiókok faluk bizniszelése stb. (Ezért sem jár büntetés neki, mert a magyar kh csak a kh-n belüli dolgokat nézi)


Magyarán szólva a magyar KH elment egy rossz irányba a 62 szerverrel......


Üdvözlettel

Toti
 

toldi26-killer

Well-Known Member
A reakció pontszáma
599
Sziasztok Tiszteletem mindenkinek !

V 62 ről csak annyit szeretnék elmondani hogy egy vicc szerver, találkozása két csaló Vezérnek.

Viccesnek tartom hogy a support képtelen tenni bármit is Barcsa urasága ellen.

Ki hazudozik:

- Moderátori joga van a support rendszerbe ! (És ezt híresztelgeti is)

- Ki telefonon felhív és elmondja mit írjak mikor bannolnak véglegesen a supportnak ! (amigo mikor tiltatott a semmiért)

- Akik nagy haverok Mulán és Barcsa...... A nagy ellenségek.... A szerveren..... (Azért közösen visszahoztuk Totit)

- Egyáltalán semmiféle csalásért azonnali végleges bant adattak, de véglegesből hogy jöhet vissza Toti ? hmmm... ( Barcsa keze benne volt )

- Mindezt altámasztja egy telefonbeszélgetésem Barcsával ( Amit felvettem és hangfelvételem van mindezekről)

- Barcsa nem kap Multizásért semmiféle büntit, pedig jelentve lett. (Miért is kapna ??? )

- Külső platformokon fiókok faluk bizniszelése stb. (Ezért sem jár büntetés neki, mert a magyar kh csak a kh-n belüli dolgokat nézi)


Magyarán szólva a magyar KH elment egy rossz irányba a 62 szerverrel......


Üdvözlettel

Toti

huh a sötétségnek nincs határa

1604862014356.png
 
Fent