Világ 58 Elemzések-Statisztikák-jóslatok-Bannolások

Fives

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.003
Linksternel sem lett volna baj ,csak nyaralt aki védekezni szokott , ahogyan délen is aki a trine fiókban szokott , mondjuk végülis a fél klán nyaralt a hétvégén, ezért is volt akkora vihar az este mert írták hogy itt is meg ott is ütközés XDD

De maradjunk annyiban ,egyik félnek sem ez volt a legjobb armája ,de nekünk sikerült roszabul ki jönni belőle(sajna csak 3 fiókot enged a rendszer vinni) :rolleyes:
Még szerencse hogy csak nálatok nyaralnak a tagok :rolleyes:
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
szerintem unalmas az mert ulol 16-20 orat kint.... de kiveve ha nincs tenallad egy Flak 38 20 mm-es leg vedelmi gep agyu amivel konyebb lehet a horgaszat!
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Augusztus 30 reggelén a hiénák hangos morrogása ébresztette az alvó elefántokat.
Let:Lev 1:1,8
56 foglalt falu volt az eredmény, amiből 19 maradt. Mondjuk ebben a 19ben azt hiszem van 2 falu ami vissza jött, csak már nem hnks színekben volt a falu hanem semleges valami ok miatt. A támadást nem tudom értékelni, mert nem láttam az össz képet teljesen, de a védekezés félig szar volt xd. Megy ez ettől jobban is. Gratula minden résztvevőknek a teljesítményhez.
d745eb09de5e11463b6057350b18e287.jpg
 
Utoljára szerkesztve:

erik4161

Member
A reakció pontszáma
98
A résztvevőknek nagy gratuláció!
Továbbá a két félnek pedig "gratulálok" mert már fél éve áll a háború és boldogítjuk egymást ! Nem mostanában volt ilyen.. :D
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
Mondjuk ebben a 19ben azt hiszem van 2 falu ami vissza jött, csak már nem hnks színekben volt a falu hanem semleges valami ok miatt.

így van, az általam véletlenül foglalt 2 falu visszavételénél már nem voltam a klánban, szóval -17 a valós stat.

viszont az összesített háborús stat így helyreállt, mert annak idején pont 2 falut foglaltam krumplitól úgy, hogy nem voltam még a klánban :D
 
Fent